شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش و خارش در ناحیه تناسلی

1. سلام
    من چهار روزه در ناحیه تناسلیم یه سری جوش هست. این جوشها خیلی میخاره و اذیتم میکنه. به طوری که شبها به سختی میتونم بخوابم. این جوشها بیشتر به شکل یه سری برجستگی هایی هستن. اولش فکر کردم از این جوشهاییه که وقتی تیغ میزنم ایجاد میشه واسه همین روشون کلیندا مای سین زدم و یه سریشون به صورت زخمهای قرمز در اومدن. اما دیروز رفتم دکتر. از اونجایی که کلیندا مای سین زده بودم دکتر گفت من شکل جوشها رو نمیتونم ببینم و با توجه با توضیحات من تشخیص بیماری هرپس رو داد. و 5 تا آمپول پنی سیلین و قرص مترونیدازول بهم داد. ولی از دیروز تا حالا هیچ تغییری تو حالم ایجاد نشده. دارم روانی میشم خیلی اذیتم میکنه. تو رو خدا کمکم کنین

2. به تشخیص دکتر فعلا اطمینان کنید تا دوره درمان کامل شه و آمپولها تا آخر مصرف شه
    در صورت بازگشت مجدد جوشها به متخصص مراجعه کنید
    اگر به تازگی این چنین می شوید امکان بیماری هستش اما اگر خیلی وقته این چنین میشوید شاید به دلیل حساسیت باشه که بازم به متخصص مراجعه کنید
    پشت گوش نندازید و پیگیر باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید