شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انرال و سستی پس از آن

1. mamar

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    شوهر من بسیار گرم است در رابطه جنسی با من اما بعد از هر بار انزال بسیار سست میشه و من مجبور هر شب فقط به یک بار انزال شدن خودم اکتفا کنم در صورتی که هم من و هم همسرم تمایل به رابطه دوباره داریم ولی او بسیار سست و خسته و همینطور نمیتواند تا حدود یک ساعت نعوظ داشته باشد این در صورتی است که شنیده ام زوجهایی هستن که تا شبی 3 تا4 بار رابطه دارند. آیا استفاده از مواد تقویتی و یا قرص ویاگرا را توصیه میکنید؟ و یا تکنیک یا ورزشی برای اینکار وجود دارد؟
    راهنمایی کنید جطور میتوانیم این مشکل را حل کنیم؟

2. مطمئنا رژیم غذائی جنوب(خرما و.....)به شما کمک خواهد کرد کلا میل و توان جنسی (تجربی) درصورت مصرف بعضی مواد غذائی خیلی بیشترمیشه .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mamar نوشته است: با سلام
    شوهر من بسیار گرم است در رابطه جنسی با من اما بعد از هر بار انزال بسیار سست میشه و من مجبور هر شب فقط به یک بار انزال شدن خودم اکتفا کنم در صورتی که هم من و هم همسرم تمایل به رابطه دوباره داریم ولی او بسیار سست و خسته و همینطور نمیتواند تا حدود یک ساعت نعوظ داشته باشد این در صورتی است که شنیده ام زوجهایی هستن که تا شبی 3 تا4 بار رابطه دارند. آیا استفاده از مواد تقویتی و یا قرص ویاگرا را توصیه میکنید؟ و یا تکنیک یا ورزشی برای اینکار وجود دارد؟
    راهنمایی کنید جطور میتوانیم این مشکل را حل کنیم؟

اول سعی کنید بفهمید از نظر هورمونی مشکلی نداشته باشن
    در ضمن تکنیکهای خاصی در این سایت معرفی شده جهت تداوم نعوظ بگردید پیدا کنید و مطالعه کنید
    در ضمن فکر نکنم یک ساعت زمان کمی باشه در تدام نعوظ!!!!
    از نظر غذایی هم سعی کنن خودشونو تقویت کنن

4. با سلام
    دوست عزیز این مورد کاملاً طبیعیه ودر اغلب آقایون(و شاید در تمامی آنها) پس از انزال تا مدتی ،بسته به قوای جسمی فرد از نیم ساعت به بالا تقریباً حالت نعوظ رخ نمیده لذا نگران نباشید .ضمناً پیشنهاد میکنم در این وقفه یک ساعته ،با ابراز محبت و به آرامی ،با گفتن کلمات و اعمال تحریک آمیز  نسبت به تحریک مجدد ایشون مبادرت کنید و سپس....
    از طرفی با استفاده ایشون از غذاهای گرم و تند و پرهیز از غذاهای سرد ،میتونند قوه باه(جنسی) خودشونو افزایش بدهند.در ضمن زوجینی رو که شما به اونا اشاره کردید قطعاً بسته به وضعیت جسمیشون ،در فواصل زمانی مناسب ،نسبت به برقراری رابطه میکنند و نه بصورت مستمر و پی در پی و بدون وقفه !!!!
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید