شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش ها بد از بند انداختن

1. جوش هاي ريزي که بعد از بند انداختن روي پوست صورت ايجاد مي شود ناشي از نفوذ سر موها بداخل پوست مي باشد. براي پيشگيري از بروز اين جوش ها سعي کنيد قبل از بند زدن صورت خود را به خوبي با آب و صابون بشوييد. وسيله اي را که با آن موها را بند مي اندازيد ضدعفوني کنيد. بعد از بند انداختن از محلولهايي که به
    همين منظور در بازار وجود دارد مي توانيد استفاده کنيد .البته استفاده از ماسکهايي مانند ماسک سفيده تخم مرغ هم مي تواند مؤثر باشد. در مواردي که اين حالت زياد و با شدت زيادي رخ مي دهد از ترکيبات دارويي ( تحت نظر و با تجويز متخصص پوست ) مانند ترکيبات ترتينوئين مي توانيد استفاده کنيد.
    www.siterooz.com/

تشکر شده توسط : 9 کاربر
  2. یکی دیگر از راهکارهای جلوگیری از جوش زدن بعداز اصلاح مقداری نشاسته را در آب حل کرده وروی پوست قرار دهید ویا اینکه سیب زمینی رارنده کرده وروی پوست قرار دهید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام
    من بعد از اپیلاسیون کردن روی دستام بخصوص وپاهام  بدجوری جوش میزنه جوری که ترجیح میدم مو داشته باشم
    هم اینکه جای جوشا میمونه یا خیلی دیر از بین میره(که تا حالا از بین نرفته)
    و هم اینکه وقتی می خواد بیرون بیاد زیره پوست می رن که بدجور اذیت میشم
    با مومک هم انجام دادم
    لطفان راهنمایم نید؟
    بعد از مومک کردن چیکار کنم که زیر پوست نرن؟؟؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. يك كار خيلي مهم اينه كه از كرم هاي مرطوب كننده بعد از موم استفاده كني

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. forogh نوشته است: سلام
    من بعد از اپیلاسیون کردن روی دستام بخصوص وپاهام  بدجوری جوش میزنه جوری که ترجیح میدم مو داشته باشم
    هم اینکه جای جوشا میمونه یا خیلی دیر از بین میره(که تا حالا از بین نرفته)
    و هم اینکه وقتی می خواد بیرون بیاد زیره پوست می رن که بدجور اذیت میشم
    با مومک هم انجام دادم
    لطفان راهنمایم نید؟
    بعد از مومک کردن چیکار کنم که زیر پوست نرن؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

دوست من این حالت بیشتر به نوع پوست و مو مربوط میشه. معمولا افرادی که پوست ضخیمتر و موهای درشت تر دارن این حالت بیشتر براشون پیش میاد.
    قبل از اپیلاسیون پوست رو کاملا با لیف زبر و شامپو شستشو بده و بعد اپیلاسیون کن ، با اطمینان از تمیز بودن پوست، این جوش ها کمتر پیش میاد.
    بعد از اپیلاسیون هم میتونی از پماد بتامتازون و هیدروکورتیزون 1% استفاده کنی که البته من شنیدم اینا به مرور عارضه دارند. نباید زیاد استفاده کنی.
    ماساژ پوست قبل و بعد از اپیلاسیون با محلول اریترومایسین هم میتونه بهت کمک کن.
    وقتی هم که موها هنگام دراومدن زیر پوست میرن با چند بار شستشو با لیف زیر و شامپو معمولا سر درمیارن دیگه!

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید