شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا خوردن عرق رازیانه برای مرد ضرر داره؟

1. من یه سوال کلی دارم .
    اینه که مصرف عرق رازیانه مشکلی برای مرد داره؟؟؟
    مثلا اگه چن روز یه بار مثلا نصف استکان مصرف باشه.
    کلا چه خواصی داره...؟؟؟
    ممنون میشم از دوستان

راستی بخش این تاپیک اشتباه شده.لطفا اگه میشه مدیرا اون رو بخش سوالات مردان منتقل کنن.

2. rezasd نوشته است: من یه سوال کلی دارم .
    کلا چه خواصی داره...؟؟؟
    ممنون میشم از دوستان

راستی بخش این تاپیک اشتباه شده.لطفا اگه میشه مدیرا اون رو بخش سوالات مردان منتقل کنن.

سلام

خواص رازیانه :

دستگاه گوارش(تقویت کننده ی معده ،ضدنفخ معده و روده، اشتها آور)
    اختلالات کلیوی (افزایش حجم ادرار و فعالتر کردن کلیه)
    اختلالات عصبی (آرامبخش و خواب آور)
    اختلالات رحمی (معالجه ی عقب افتادن زمان پریودی)  
    همچنین برای اختلالات تنفسی، افزایش شیر مادر، درمان کم خونی هم مفیده.

من جایی خوندم که به طور کلی افراط در مصرف رازیانه زیان آوره ولی ندیدم که بگن برای مردها ضرر داره!! از منبعی که این موضوع رو شنیدید همین سوال رو میپرسیدید که دلیل مضر بودن عرق رازیانه برای مردها چیه؟ !!

شاد باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. saye_a نوشته است:
    rezasd نوشته است: من یه سوال کلی دارم .
    کلا چه خواصی داره...؟؟؟
    ممنون میشم از دوستان

سلام

خواص رازیانه :

دستگاه گوارش(تقویت کننده ی معده ،ضدنفخ معده و روده، اشتها آور)
    اختلالات کلیوی (افزایش حجم ادرار و فعالتر کردن کلیه)
    اختلالات عصبی (آرامبخش و خواب آور)
    اختلالات رحمی (معالجه ی عقب افتادن زمان پریودی)  
    همچنین برای اختلالات تنفسی، افزایش شیر مادر، درمان کم خونی هم مفیده.

من جایی خوندم که به طور کلی افراط در مصرف رازیانه زیان آوره ولی ندیدم که بگن برای مردها ضرر داره!! از منبعی که این موضوع رو شنیدید همین سوال رو میپرسیدید که دلیل مضر بودن عرق رازیانه برای مردها چیه؟ !!

شاد باشید.

همین مطالب رو از رو نت پیدا کرده بودم...
    ولی یه جا نوشته بود اسپرم رو ضعیف میکنه ...البته واسه کسی که میخواد بچه دار بشه مسالس.
    در کل چون حاوی هورمون زنانس میتونه باعث زیبایی بشه ینی یه مقدار سطح تستسترون رو کم کنه.

حالا موندم مصرف روزانش یا با وقفش در کل و دراز مدت خوبه؟؟؟؟

4. سلام

من این مطالب رو از دایره المعارف پزشک در خانواده ،صفجه ی 1053 براتون نوشته بودم . و مطلبی رو هم اونجا در مورد مضررات این گیاه واسه مردها ندیدم.

ولی الان منهم مثل شما چند تا سایت رو دیدم که عرق رازیانه رو مثل مشروبات الکلی و آبجو، باعث ضعیف شدن اسپرم مرد معرفی کردن.حتما با تجربه به این مساله رسیدن دیگه !
    درصورتیکه هدف باردار شدن زن باشه ، بهتره رعایت این مسائل در تغذیه ی مرد مدنظر قرار بگیره. پس به عنوان یک احتمال بهتره در نظر گرفته بشه.
    یک جایی هم خوندم که روی قدرت جنسی در هنگام نزدیکی اثر منفی داره.... اینو هم حتما با تجربه بهش رسیدن.

به طورکلی مشروبات الکلی با تاثیر روی کبد باعث افزایش استروژن (هورمون زنانه) میشه.... شاید این عرق رازیانه هم یک همچین اثری رو داشته باشه !!!

دوست من اگر هم تاثیر مصرف رازیانه در زیبایی انقدر محسوس بود حتما بیشتر از این درموردش بحث میشد. و دیگه حداقل دخترها هر روز عرق رازیانه رو مصرف میکردن.

شاد باشید.

5. saye_a نوشته است: سلام

من این مطالب رو از دایره المعارف پزشک در خانواده ،صفجه ی 1053 براتون نوشته بودم . و مطلبی رو هم اونجا در مورد مضررات این گیاه واسه مردها ندیدم.

ولی الان منهم مثل شما چند تا سایت رو دیدم که عرق رازیانه رو مثل مشروبات الکلی و آبجو، باعث ضعیف شدن اسپرم مرد معرفی کردن.حتما با تجربه به این مساله رسیدن دیگه !
    درصورتیکه هدف باردار شدن زن باشه ، بهتره رعایت این مسائل در تغذیه ی مرد مدنظر قرار بگیره. پس به عنوان یک احتمال بهتره در نظر گرفته بشه.
    یک جایی هم خوندم که روی قدرت جنسی در هنگام نزدیکی اثر منفی داره.... اینو هم حتما با تجربه بهش رسیدن.

به طورکلی مشروبات الکلی با تاثیر روی کبد باعث افزایش استروژن (هورمون زنانه) میشه.... شاید این عرق رازیانه هم یک همچین اثری رو داشته باشه !!!

دوست من اگر هم تاثیر مصرف رازیانه در زیبایی انقدر محسوس بود حتما بیشتر از این درموردش بحث میشد. و دیگه حداقل دخترها هر روز عرق رازیانه رو مصرف میکردن.

شاد باشید.

این زیبایی که گفتم تو مردان محسوس تره .چون بدن زن به طور معمول همون هورمون رو ترشح میکنه ولی در مرد با کم کردن سطح تستسترون باعث میشه چهره یه مقدار لطافت پیدا کنه...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید