شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا شدن با دخول

1. سلام و خسته نباشید... من مقاله های زیادی در مورد تفاوت ارگاسم خانم ها خوندم و می دونم که هر کسی به یه شکل ارضا می شه . بعضی ها با دخول و بعضی ها فقط با تحریک کلیتوریس.. اما می خوام بدونم که یعنی کسایی که فقط با تحریک به ارگاسم رسیدن ، راهی هست که بتونند با دخول هم به ارگاسم برسن؟ ممکنه به خاطر نداشتن نقطه جی ارضا نمی شن؟ من از کسی شنیدم که هر چقدر سعی می کنه تا موقع دخول به ارضا برسه نمی تونه با اینکه شریک جنسی خیلی خوبی داره و لذت می بره اما در نهایت با تحریک کلیتوریس بوسیله دست شریکش ارضا می شه. ممنون می شم که جواب سوالم رو بدین

2. shamina نوشته است: سلام و خسته نباشید... من مقاله های زیادی در مورد تفاوت ارگاسم خانم ها خوندم و می دونم که هر کسی به یه شکل ارضا می شه . بعضی ها با دخول و بعضی ها فقط با تحریک کلیتوریس.. اما می خوام بدونم که یعنی کسایی که فقط با تحریک به ارگاسم رسیدن ، راهی هست که بتونند با دخول هم به ارگاسم برسن؟ ممکنه به خاطر نداشتن نقطه جی ارضا نمی شن؟ من از کسی شنیدم که هر چقدر سعی می کنه تا موقع دخول به ارضا برسه نمی تونه با اینکه شریک جنسی خیلی خوبی داره و لذت می بره اما در نهایت با تحریک کلیتوریس بوسیله دست شریکش ارضا می شه. ممنون می شم که جواب سوالم رو بدین

این چیزا که فرمودید به هیچ عنوان در ارگاسم تاثیر منفی ندارند و دلیل نمیشه کسی که نقطه جی نداره ارگاسم نمیشه
    بارها این موضوع بحث شده و عنوان شده ارگاسم به روحیات و اخلاقیات جنسی طرف بر میگرده و اینکه چطور لذت میبره
    هستند کسانی که نه تنها از دخول بلکه به هیچ طریقی دیگه ارگاسم نمیشن
    تمرکرز داشتن حین رابطه و داشتن حس خیلی مهمه
    باید اینقدر معاشقه ادامه پیدا کنه و زن خود به خود خواهان دخول شه و اون موقع است که با دخول ارضا میشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام.ببینید ارگاسم در خانمها به چند روش صورت میگیره.1-از طریق واژن وتحریک گیرنده هایی که در دیواره واژن هستند.2-تحریک چوچوله(کلیتوریس).3-تحریک و لمس سینه ها.بین رانها وزیر گردن ولاله گوش ونوازش موهاو... هنگام تحریک دو مورد اول وقبل ازان در ارگاسم خانمها بسیار مثمر ثمر است.ارگاسم در زنان قبل از هر عملی نیازمند امادگی روانی میباشدکه این امادگی با حرفهای رابطه جنسی قبل از دخول.بوسه های عاشقانه ونوازش ولمس ارام بدن بوجود میاید .پس قبل از رابطه جنسی باید کاملا به مرحله تحریک و امادگی رسید.هر وقت خودتان تمنای رابطه جنسی ودخول داشتید نشاندهنده اینست که امادگی ارگاسم دارید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید