شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پیش گیری از حاملگی

1. سلام
    من و نامزدم قراره از 1 آبان هر 2 هفته یک بار با هم نزدیکی مقعدی داشته باشیم, پریود نامزدم 8 شهریور بوده و سیکلش 30_35 روزه هستش, می خواستم بپرسم چه راهی وجود داره که احتمال حاملگی صفر بشه؟ از کاندوم متنفرم...
    مرسی.
    ممنون میشم زود جواب بدین ...

2. با سلام
    بارها تو پست هاي مختلف گفته شده كه رابطه مقعدي بسيار خطرناكه و  عوارض بسياري داره.
    در مورد كاندوم بايد گفت كه مانع از لذت بردن نمي شه (نه شما نه نامزدتون )و يكي از بهترين راههاي جلوگيريه با درصد اطمينان بيش از 90% كه ساير جلوگيري ها اين ضريب اطمينان رو ندارن و عوارض زيادي هم دارن .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mjanbazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    رابطه مقعدی چه ربطی به حاملگی و سیکل قاعدگی شما دارد؟؟؟؟؟
    مگر مقعد راهی به رحم دارد؟؟؟؟
    در کل این گونه رابطه در دین و نه در علم توصیه نمی گردد و عوارض زیادی دارد
    در ضمن در صورتی موجب حاملگی می شود که منی با واژن تماس گرفته شود تازه اونم زمان تخمک گذاری باشد.
    احتمال حاملگی در هیچ کدام از موارد پیشگیری صفر نمی شود اصلا علم امار و احتمال می گوید هیچ پیشامدی نمی تواند 0 یا 1 باشد پس احتمال بارداری نیز نمی تواند صفر باشد بگذریم
    می توانید به جای کاندوم از قرص ها یا کپسول نورپلانت که به نظر من بهترین روش می باشد استفاده نمایید

4. سلام دوست عزیز  ببین من توصیه میکنم که رابطه ی مقعدی رو فراموش کنید چون هم برای شما وهم برای نامزدتون داره میتونید این رو جستجو کنید اگر نامزد هستید خب چرا رابطه ی وازینال رو کنار گذاشتید.

5. ahou نوشته است: سلام دوست عزیز ببین من توصیه میکنم که رابطه ی مقعدی رو فراموش کنید چون هم برای شما وهم برای نامزدتون داره میتونید این رو جستجو کنید اگر نامزد هستید خب چرا رابطه ی وازینال رو کنار گذاشتید.

دوست عزیز سلام
    رابطه وازینال چه جوررابطه ای است چون تازه اسمشو شنیدم ومیشه این روش رو کاملا شرح بدید
    با نشکر

6. soal66 نوشته است:
    ahou نوشته است: سلام دوست عزیز ببین من توصیه میکنم که رابطه ی مقعدی رو فراموش کنید چون هم برای شما وهم برای نامزدتون داره میتونید این رو جستجو کنید اگر نامزد هستید خب چرا رابطه ی وازینال رو کنار گذاشتید.

دوست عزیز سلام
    رابطه وازینال چه جوررابطه ای است چون تازه اسمشو شنیدم ومیشه این روش رو کاملا شرح بدید
    با نشکر

واژن نام آلت زن میباشد
    رابطه وتژینال هم رابطه ای هست که مرد آلت خود را درون آلت زن که واژن هست داخل میکند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام
    دوست عزيز سعي كنيد رابطه مقعدي رو حتما" كنار بگذاريد
    جز درد واسه نامزدتون و عفونت واسه خودتون هيچي نداره،چرا از راهي كه آسان و بر پايه اصول هست استفاده نميكنيد؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید