شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوالي دارم در مورد حس زياد خودم

1. سلام من الان 3 ساله ازدواج كردم و بسيار حس قوي دارم و كشش فوق العاده اي به زنان دارم و متاسفانه تو خونه اشباع نميشم نميدونم ولي ميل زيادي به داشتن يه پارتنر دارم خانومم ميل كمي داره به رابطه و من اين حسم يه مشكل بزرگ شده دوس دارم باهام هفكري كنيد و كسي راهي نشونم بده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. بهتره در مورد اشباع نشدنتون با همسرتون صحبت كنيد، دليلي نداره آقايوني كه تو خونه اشباع نميشن خودشون رو يه جا ديگه خالي كنن.چرا اين مشكل رو در منزل برطرف نميكنين.درست اينه كه ميل كم جنسي خانومتون رو حل كنيد.

3. باسلام
    میتونین بی میلی همسرتون رو ابتدا با همسرتون و اگه حل نشد با یک روانشناس مطرح کنین .

4. سلام
    من فكر نمي كنم داشتن ميل زياد جنسي چيزي باشه كه كسي بخواد سرزنشتون كنه!
    اما چون شما ميلتون زياده و خانمتون سردتر هستند ، فكر مي كنم بهتره خيلي دوستانه با هم صحبت كنين و خواسته هاي ايشون رو جويا بشينو بپرسين كه در رابطه جنسي خواستار چه چيزي هستند و چه جوري لذت مي برن .
    شايد شما خيلي خودخواهانه باهاش برخورد كردين كه باعث شده كم كم دلسرد و بي ميل بشه مثلا تو رابطه فقط به فكر ارضاء خودتون هستين و پيش نوازش رو رعايت نمي كنين و به ارضاء شدن ايشون اهميت نمي دين.
    كاري كنين كه از رابطه لذت ببرن و خودشون پيش قدم بشن .
    گاهي وقتا ماها جوري برخورد مي كنيم (بدون اينكه خودمون متوجه باشيم ) كه موجب دلسردي همسرمون مي شيم .
    نبايد جوري برخورد كنيد كه فكر كنن فقط ارضاء خودتون براتون مهمه و همسرتون رو صرفا براي اين منظور مي خواين كه بدترين فكره.
    و مورد خودتون هم توصيه مي كنم روي اين مسئله خيلي تمركز نكنين (نه اينكه بي خيال شين !) و جوري نباشه كه تمام فكرو ذكرتون اين موضوع باشه.
    سرتون رو با مسائلي كه بهش علاقه داريد سرگرم كنيد كم كم احساستون نرمال مي شه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  5. باسلام
    دوست گرامی منهم معتقدم نباید یک طرفه به قضاوت نشست احتمالاً همسرتون هم نظراتی داره که باید عنوان بشه تا بتوان اظهار نظر نزدیک به واقعیت رو ابراز کرد.لذا پیشنهاد میکنم به یک متخصص مسائل خانواده مراجعه کنید و تا آن زمان از تنوع طلبی هم جداً خودداری کنید که امریست خانمان برانداز!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. با سلام
    ما پيش روانپزشك هم رفتيم و مسئله اين نبوده كه من تو روابط خودم خودخواه بودم اتفاقا از رابطه كاملا خانومم راضي بوده و مشكلي تو اين زمينه نداريم و تو رابطه من لذت طرف مقابلم برام خيلي مهمه و اتفاقا كار سنگيني هم دارم و مطالعه و ورزش هم دارم و گفتم آدم هرزه اي نيستم ولي واقعا نميدونم چيكار كنم

7. چند روش براي كاهش ميل جنسي :
    - غذاهای گرم کم باید مصرف کنیم. مثلا شکلات
    2-الکل - سیگار - ورزش -کافور - داروهای اعصاب. اینا در کاهش میل جنسی موثر هستند. اما از این لیست بهتره که فقط ورزش رو انتخاب کنید !
    3-سعی کنید موقع خواب شکمتون زیاد پر نباشه.
    4-خرما - فلفل - پیاز - تخم مرغ - گوشت قرمز - غذاهای پرچرب. اینا غذاهای محرک هستند پس کمتر مصرف کنید.
    5- از نوشیدن زیاد آب پرهیز کنید. مخصوصا موقع خواب و حتما مثانه خودتون رو خالی کنید.
    6-قرصی هست به نام cyproterone acetate . میگن که برای کسانی تجویز میشه که میل جنسی زیادی دارن. در درصدی از مصرف کنندگان ممکن است این دارو عوارضی ایجاد کند که شامل اینها است: کاهش تعداد اسپرم ها و حجم منی, نابار وری, چروکیده شدن لوله های تولید کننده اسپرم مردانه , بزرگ شدن پستانهای مردانه گذر . . .( امیدوارم کسی دنبالشم نره ! )
    7-عدس پخته و گشنیز جوشیده هم موثرند در کاهش میل جنسی .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. چگونه غریزه جنسی را کاهش دهیم ؟
    1- خود را به ورزش و کار و فعاليت هاي زياد سرگرم کنيد، ورزش و کار در کاهش ظغيان غريزه ي جنسي اثر فوق العاده سودمندي دارد، و به همين علت است که معمولا ورزشکاران و آنهائيه در زندگي فعاليت هاي سنگين دارند، گاهي ديرتر ازدواج مي کنند و نيز کمتر از فشار جنسي آسيب مي بينند .
    2- گردش و تفريح و کوهنوردي، از عواملي است که براي کاهش شهوت و تسکين نيروي جنسي نقش موثري دارد .
    3- مسافرت که خواه ناخواه در اخلاق و روحيات انسان تحولاتي به وجود مي آورد، غريزه جنسي را نيز تسکين مي بخشد .
    4- مطالعه، علاقه به کارهاي فکري ، سرگرمي هاي هنري و خواندن سرگذشت قهرمانان علمي انسان را تا اندازه زيادي از شعاع خود خارج مي کند و سرانجام اين سرگرمي و آشنائي هاي روحي باعث کاهش نيروي جنسي مي گردد.
    5- صبر و بردباري، اعتماد به نفس، استقامت و پايداري و ايمان و تقوا ، سنگرهاي بزرگ روحي هستند که مي توانند به انسان مدد بخشند و او را از لغزش و شکست حفظ نمايند .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  9. aydin100 نوشته است: سلام من الان 3 ساله ازدواج كردم و بسيار حس قوي دارم و كشش فوق العاده اي به زنان دارم و متاسفانه تو خونه اشباع نميشم نميدونم ولي ميل زيادي به داشتن يه پارتنر دارم خانومم ميل كمي داره به رابطه و من اين حسم يه مشكل بزرگ شده دوس دارم باهام هفكري كنيد و كسي راهي نشونم بده

----------------------------
    شما در هفته چند بار با همسرتون نزديكي دارين؟؟؟ آيا هميشه كامل ارضا ميشين؟؟همسرتون چطور هميشه به ارگاسم ميرسن؟؟

آيا از نظر جسمي خوب ارضا نميشين؟؟ يا فقط تشنگي يا كشش روحي دارين؟؟ در هنگام نزديكي آيا همسرتون هموني هست كه

فكر ميكرديد؟ از مقاربت با همسرتون راضي هستيد؟آيا خداي نكرده در هنگام مقاربت با همسرتون به كس ديگه اي فكر مي كنيد؟

همسرتون چقدر علاقه داره كه با شما نزديكي كنه؟؟؟ حتي براي چند بار در يك روز....

10. به نظر من باید موقع انتخاب همسر به این نکته توجه کنیم که آقا پسر ی که خودش شیطونه نره دنبال یک دختر آفتاب مهتاب ندیده چون اگر اونم شیطون بود حداقل دوست پسر داشت و برعکس دختر ها هم همینطور . شاید یکی از علتها همین باشه که نیاز ها و سلایق دو نفر به هم نمیخوره

11. با سلام
    دوست گرامی با این اوصاف، تنها پیشنهاد غیر از مشاوره با یک اورولوژیست ،ازدیاد تعدد نزدیکی در فواصل زمانی کم هست (البته اگر همسر شما مشکلی از این بابت نداشته باشه ) چون شما میدونید که آقایون با افزایش رابطه و انزال بیشتر در یک مقطع کوتاه ، کم کم میلشون کاهش پیدا میکنه و دوباره اگر فاصله زمانی رو بین آمیزش داشته باشند با افزایش تمایل جنسی روبرو خواهند بود.ضمناً دیگر توصیه ها رو هم دوستان مخصوصاً سارا خانم به تقصیل و مدون بیان نموده اند.
      موفق باشید.

12. سلام رفیق
    آیدین خان.........شما حس زیادی به خانمهای دیگه دارید چون حس میکنید خانمتون سیرابتون نمیکنه
    درست متوجه شدم؟؟؟؟؟همین مشکل شماست/؟؟؟؟؟؟؟
    چرا........چیه خانمهای دیگه براتون جالبه؟؟؟؟؟؟
    برجستگی اندامشون؟؟؟
    لبخندشون؟؟؟؟
    آرایششون؟؟؟؟
    صحبت؟؟؟؟؟
    راه رفتن؟؟؟؟؟
    نگاه کردن؟؟؟؟؟؟
    چه چیزی در خانم شما هست که تکراری شده .........
    بی میل بودن به رابطه جنسی در خانم..........دلایل زیادی داره.........
    اگر همسرتون سرد مزاجه باید اول ریشه یابی کنید
    بعد به فکر علاج باشید
    رک باشید..........
    صادقانه به همسرتون بگید چی میخواید........
    ولی هرگز با زنان دیگه مقایسش نکنید......
    اگر لباس زن همسایه در نظرتون جذابه........غیر مستقیم همسرتونو به خرید ببرید و تشویقش کنید که تیپ  خوش ایند شما رو بزنه........هرگز اجازه ندید متوجه بشه شما زنان دیگه رو میبینید.......
    سعی کنید نیاز جنسیتونو براورده کنه
    ازش نخواید که تمام روز امیزش کنید.........تنوع بدید
    ازش بخواید برقصه.......باهاش برقصید
    ب هم ورزش کنید
    پیاده روی
    با هم برید سوارکاری ........کوهنوردی........
    انرژی بدنو با این کارها تخلیه کنید
    معاشقه کنید
    ولی امیزش نه.....
    خانوم رو تشنه کنید......
    تحمل کن..........بهت فشار میاد ولی تحمل کن
    بعد از مدتی این خانوم شماست که هات و خواستنی عمل میکنه........باید سیاست تشنه سازی رو یاد بگیری
    اویزون همسرت نشو..........لوسش نکن.....
    تشنش کن
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. من اتفاقا هم ورزش ميكنم و هم كار سنگيني دارم و طوري نيست كه مثلا فيلم پورنو ببينم و همش بخوام كه شريك جنيسم مثل هنرپيشه ها باشه خانوم من طبيعي هست اين من هستم كه حس قوي دارم و نميخوام روابط خارج از چارچوب داشته باشم و راهنمائي ساراخانوم هم متشكرم

14. دوستان ما اينجا هستيم تا بهم كمك كنيم نه راه و روش تشنكي يا جيزهاي ديكه ياد بكيريم
    وقتي عشق دو طرفه باشه نيازي به لباس رابطه جنسی و غيره نداريم من دوستي ميشناسم
    كه ميكفت همسرم اصلا در مورد روابط خيلي سرده و به اينا اهميت نميداد ولي با عمل كرد
    دورستش خانومش خود بيش قدم ميشه الان
    اكر يك با همسرتون ارضا بشن مطمن باشيد همه جي درست ميشه
    موفق باشيد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید