شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چگونه هر چه در رابطه جنسي با همسر خود مي خواهيم به دست اوريم ..!!

1. چگونه هر چه دررابطه جنسي با همسر خود ميخواهيم بدست آوريم

خيلي از ما از يک رابطه جنسی عالي محروم هستيم، نه فقط بدين خاطر که نميدانيم چگونه به شريک خود بگوييم که چه چيزي دکمه هاي لذت ما را فشار ميدهد، بلکه بدين خاطر که هميشه مطمئن نيستيم اين دکمه ها کدامند . شايد به همين دليل است که يک مطالعه جديد نشان مي دهد که 20 درصد از زنان جوان مشکل تحريک شدن دارند و 26 درصد توانائي رسيدن به ارگاسم را ندارند.

مؤلف کتاب ”راهنماي کامل براي رابطه جنسی خارق العاده “  خانم Sari Locker  ميگويد: ”مطمئن باشيد، همه ما دوست داريم آقايان خودشان بدانند چگونه ما را لمس کنند، بليسند، و نوازش کنند . در اين صورت مجبور نخواهيم بود تحريک شدن خود را به آنها توضيح دهيم . اما نميتوانيد انتظار داشته باشيد حتي با تجربه ترين مردها ذهن شما را بخوانند . شما ناچاريد بر ناشي گري خود غلبه کنيد، از رابطه جنسی لاي پتوي خود دست برداريد، و به او نشان دهيد که چگونه شما را ارضا کند.“

به همين خاطر ما با متخصصين و مردان و زنان حقيقي مشورت کرده ايم تا راهنماي کامل

رابطه جنسی را به شما ارا ئه کنيم . با خواندن اين راهنما به ترفند هائي پي مي بريد که کيفيت رابطه جنسی شما را از حالت نه خوب و نه بد درآورده و ارتقاء مي دهد، راههاي رابطه جنسیي که شما ميتوانيد او را به خواسته هاي خود راهنمائي کنيد.

حالتي که شما را به لرزش وامي دارد از هيجانات قبل از رابطه جنسی پرهيز کنيد: مردان و زنان راههاي مختلفي براي گرم شدن دارند . دکتر  Laura Berman  متخصص کلينيک سلامت رابطه جنسیي زنان در مرکز پزشکي دانشگاه بُستن مي گويد :

زنان از نواحي تحريک کنند? خود آگاهند – پشت پاها، گردن، و پشت گوشها – و معمولا نياز دارند که اين نواحي تحريک شود تا بتوانند براي عمل جنسي به اندازه کافي آماده شوند.

از طرف ديگر مردان بيشتر روي تحريک از طريق آلت جنسي تمرکز مي کنند – آنها اغلب

نميدانند که شريکشان به چه ميزان نوازش قبل از آميزش نياز دارد و تنها به دخول مي پردازند.“

بنابراين چگونه مي توانيد از حصول اين نوازش ضروري قبل از رابطه جنسی اطمينان حاصل کنيد؟

از او بخواهيد نوازش ”چرخشي“ براي شما انجام دهد؛ اين توصيه  Lou Paget مؤلف کتاب ”چگونه يک عاشق خوب باشيم “ است، او مي گويد : ”براي استفاده از اين ترفند زيرکانه، او بايد به آرامي و نرمي، دايره ها و موجهائي را روي بازوها، گردن، کف دستها، و ديگر نقاط حساس بدنتان بکشد . اين نوازش چرخشي، عصبهاي زير پوست شما را بيشتر از وقتي تحريک مي کند که او فقط انگشتانش را در يک خط مستقيم بالا و پايين مي برد.“

خانم Caitlin Barnes 25 ساله و همسرش از اين تکنيک گرم کردن چرخشي استفاده ، ميکنند تا براي شبي آرام و پر از لذت مهيا شوند . او ميگويد : ”پس از آزمايش کردن انواع سرعتها و جهت ها، متوجه شدم که بيشترين تحريک وقتي اتفاق مي افتد که همسرم دايره هائي را روي سينه هايم ميکشد – که به تدريج به نوک سينه ها نزديک و نزديک تر ميشوند . او همچنين حرکته اي دوار بسيار ظريفي با يک نوک انگشت روي چوچوله ام انجام مي دهد . بعد از چند دقيقه از اين لذت فراوان، هر دوي ما براي مرحله بعدي رابطه جنسي آماده هستيم.“

[سه نشانه اي که مرد بايد از آنها صرفنظر کند

بدن زيباي يک زن مي تواند مثل يک پازل گيج کننده باشد، حتي براي خودش . فرض کنيد براي يک مرد چقدر سخت است که سعي ميکند رابطه جنسي را هدايت کند در حاليکه شما ميدانيد او شديدا نيازمند کمک از جانب شماست .

خانم Kelly Owens يک وکيل 30 ساله، ميگويد: ”وقتي ما تازه روابطمان را شروع کرده بوديم، همسر من به اين نتيجه رسيد که من از اينکه سينه هايم را ميخورد خوشم نمي آيد چون هميشه بعد از چند دقيقه که آنها را مي خورد اصلا تحريک نميشدند .

در نتيج? همين بد تعبير کردن واکنش هاي من، او بوسيدن و فشار دادن سينه هاي مرا کنارگذاشت- همان کارهائي که من خيلي دوست داشتم . عاقبت، مجبور شدم به او بگويم که تحريک شدن يا نشدن آنها لزوما به اين معني نيست که اين کار براي گرم کردن من بي فايده است.“

Julia Crandall  خانم دانشجوي حقوق و 26 ساله خاطر نشان ميکند : ”عادت داشتم که وقتي ، همسرم مشغول ليسيدن واژنم بود، خودم را منقبض مي کردم . او فکر ميکرد که من ميخواهم ديگر ادامه ندهد و بهمين دليل به تحريک من پايان ميداد، و من التماسش مي کردم که ادامه بدهد .

بالاخره مجبور شدم که به او بگويم دليل اينکه منقبض ميشوم اين است که دارم به اوج لذت مي رسم نه اينکه از آن خسته شدم.

آخرين واکنش فيزيکي که مرد شما بايد با احتياط تفسيرش کند ميزان آب روان کننده اي است که بدن شما توليد مي کند . متخصصان مي گويند که ميزان خيسي شما لزوما نشان دهنده درجه آمادگي شما براي رابطه جنسی نيست، و نيز حقيقت دارد که گاهي اوقات بدون اينکه بدنتان آماده باشد اين مايع توليد ميشود . خانم دکتر Berman متخصص رابطه جنسی توضيح مي دهد : ”بسياري از مرداني  که با آنها گفتگو کردم فکر مي کنند که چون شريکشان خيس شده است، وقتش رسيده که به سراغ اصل کار بروند.“

آخر کلام اينکه به مردتان بگوئيد که اول نشانه هاي شفاهي و لامسه اي شما را در نظر بگيرد وبعد به واکنشهاي بدني توجه کند.

[دو کاري که مرد بايد همزمان انجام دهد

HeidiCohen خانم 25 ساله و طراح دکور، در مورد روش پيش آميزش Foreplay)) همسرش پل توضيح مي دهد :

”حرکات پيش آميزش پُل يا ناقص بود يا منجر به تصادم ميشد – گاهي اوقات وقتي روي من مي رفت به اوج لذت ميرسيدم، بقيه وقتها فقط زبانش مرا بي حس مي کرد.“ اين خانم مشکل پيش آميزش را بدين گونه حل کرد که مردش را تشويق کرد تا دو حرکت را در يک زمان انجام دهد - در اينجا گفته هاي دکتر Berman  ميتواند در جهت ايجا د ارگاسم جادوئي مؤثر باشد چون سبب تحريک مرکب ميشود . او توضيح مي دهد : ”ترکيب دو

احساس مختلف – نرمي دهان بعلاوه نوازش انگشتانش – واقعا براي اکثر زنها حرکت لذت بخشي است.“

اما اگر فکر مي کنيد آنقدر اعتماد بنفس داريد که نوع معاشقه اي که دوست داريد را با صراحت طلب کنيد، از اين استراتژي رابطه جنسیي زيرکانه استفاده کنيد که توصيه خانم Pagetمي باشد :

”انگشت سبابه مرد خود را داخل دهانتان گذاشته و به آرامي بمکيد، دقيقا همان روشي را بکار ببريد که دوست داريد او با زبانش براي شما انجام دهد . بگوئيد اين همان چيزي است که من دوست د ارم تو با بين پاهاي من انجام دهي و خارق العاده خواهد بود اگر تو همزمان با انگشتانت مرا نوازش کني.“

[کلماتي که معجزه مي کند

صحبتهاي زير بالشي بدرد نخور را فرامش کنيد . زباني که واقعا قايق رابطه جنسیي مرد شما را شناور مي کند – با کمال شگفتي – تعريف کردن همراه با احس اس شهوت از عملکرد اوست . عباراتي نظير”خوشم مياد “ ؛ ”واي، خداي من “ ؛ و مختصر و مفيد ”آره، آره، آره “ خيلي خوب جواب ميدهد زيرا اين محاوره رابطه جنسیي باعث ميشود مرد به حالت شما پي ببرد بدون آنکه مجبور باشد از شما بپرسد .

خانم  Locker توضيح ميدهد : ”مردان در ارضا کردن بسيار سختکوش هستند . وقتي او بداند دنياي شما را به جنبش درآورده، باور کنيد، حاضر نخواهد شد آنرا متوقف کند و حرکتهاي موفقيت آميزش را براي دفعه بعد به خاطر خواهد سپرد.“

تحسين زباني شما همچنين نشان ميدهد که در مورد لخت بودن با او چقدر مشتاق هستيد .

Beth Watchs خانم 28 ساله و نويسنده توضيح مي دهد : ”من جيغ مي زنم، فرياد مي کشم، گريه و ،  زاري مي کنم، ناله مي کنم و حتي يک دفعه به تخت مشت زدم . تمام اين راهنمائي هاي زباني من باعث مي شود شوهرم به حرکاتي که من خيلي دوست دارم ادامه دهد.“

بالا بردني که شما را به اوج مي برد

Kathy Grimm  خانم روانشناس 28 ساله مي گويد : ”رسيدن به ارگاسم از طريق دخول ، خانم هميشه براي من دست نيافتني بود . من و شوهرم موقعيتهاي رابطه جنسی زيادي را آزمايش کرديم اما هيچ راهي پيدا نکرديم که به هر دوي ما کمک کند . معمولا شوهرم آنقدر فرو مي کرد که ديگر توانش به پايان مي رسيد و نمي توانست ادامه بدهد اما من همچنان ارضا نميشدم.“

اين خانم تنها نيست . بر طبق يک مطالعه، 70 درصد از زنان جوان قادر به رسيدن به اوج لذت از طريق دخول آلت نيستند . راه حل اين است : هر دو بدنهاي خود را در وضعيت مطلوب براي لذت بردن قرار دهيد دکتر Berman ميگويد : ”زن بايد در موقعيتي قرار بگيرد تا لگن خاصره تحت زاويه اي قرار گيرد که وقتي مرد آلتش را فرو مي کند، موضعG-spot) G ) در بدن زن تحت مالش قرار گيرد .براي خيلي از زنها، دراز کشيدن به  پشت در حالت  (missionary)  و قرار دادن چند بالش زير باسنشان اين زاويه مطلوب را ايجاد مي کند.

( حالت missionary يا سنتي، همان حالتي که اکثر زوجهاي دنيا از آن استفاده ميکنند و مخصوصا بين خانمها طرفداران زيادي دارد . در اين حالت زن حالت مفعول دارد و به پشت دراز مي ک شد و مرد روي او قرار مي گيرد و آلتش را در او فرو مي کند . اين حالت چون امکان تماس رو رد رو بين زوجين را فراهم ميکند بسيار مورد علاقه زوجهاي جوان است.)

اما اين فقط زاويه دخول شما نيست که روي رسيدن يا نرسيدن شما به ارگاسم تاثير مي گذارد .

دکتر Berman توضيح مي دهد : ”انجام اين موضوع به ميزان تنگي شما در رابطه جنسی نيز مربوط ميشود .

تمرينات  Kegel ماهيچه هائي را که از جريان ادرار به هنگام دخول مرد جلوگيري مي کنند منقبض و آزاد مي کند و باعث ميشود کانال واژن شما جمع تر شده و يک احساس فشار ناگهاني روي آلت مرد ايجاد مي کند .“ همچنين تنگي شما ميتواند آلت مرد را به نحوي هدايت کند که مستقيما مرکز عصبي G   را در شما تحريک کند . نتيجه اينکه  ” به نقل از دکتر Berman ارگاسمي شديد حتي براي زناني که تا به حال از طريق دخول آلت به اوج  لذت نرسيده اند امکانپذير خواهد بود .“ بدين ترتيب هر دو استراتژي فوق يعني بالا بردن لگن خاصره و تنگي واژن ميتواند به شما و شريکتان کمک کند به هدف نهائي آميزش يعني ارگاسم همزمان دست پيدا کنيد . چرا؟ چون با انجام Kegel شما کنترل بيشتري روي شهوت خود پيدا خواهيد کرد و تنگي شما فرو کردن سريع او را کندتر خواهد کرد و در عين حال موضع G شما نيز تحريک خواهد شد.

نويسنده : Esther Crain   

منبع :  women.com

تشکر شده توسط : 31 کاربر
  2. تمرينات  Kegel ماهيچه ها چیست؟

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. zahra0890 نوشته است: تمرينات  Kegel ماهيچه ها چیست؟

ورزش های کگل kegel exercises
    در خیلی از موارد ، زنان می توانند به وسیله انجام ورزش های ماهیچه های لگن بی اختیاری ادراری را بهبود و یا از بین ببرند. این ورزش ها موسوم به kegel exercises باعث قوی کردن ماهیچه هایی که دهانه پیش ابراه ، واژن و مقعد را احاطه می کنند می شود. این ورزش بخصوص در بی اختیاری ادراری از نوع استرس موثر می باشد.
    برای انجام ورزش kegel ، شما نیاز دارید که ماهیچه های خود را به طریقی بچلانید که موجب شود شما احساس تنگ کردن و سفت گرفتن مقعد و واژن داشته باشید. بهترین و ساده ترین روش استفاده از دستگاه Kegel میباشد.
    تمرينات كيگل باعث تقويت عضلات پاييني لگن خاصره و ماهيچه هايي كه در هنگام زايمان كشيده شده اند ، خواهد شد. اين تمرينات حتي به لذت بيشتر جنسي ( ارگاسم شديدتر ) نيز منجر خواهد شد چرا كه باعث قويتر گرديدن و بيشتر انعطاف پذير شدن ماهيچه ها خواهد گرديد. این ورزشها كيسه مثانه را هم سفتتر خواهند كرد كه درنتيجه شما ديگر چكه هاي ادراري نخواهيد داشت. نكته اينجاست كه به هر حال Kegel خود واژن رh تنگ نخواهند كرد بلكه در حقيقت ماهيچه هاي ورودي دهانه واژن رو تنگتر خواهند كرد و این باعث زیاد شدن لذت جنسی زن خواهد شد.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید