شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد، سوزش و خارش بسيار شديد 15 روز بعد از رابطه جنسي

1. با سلام.
    من حدود 15 روز پيش با نامزدم كه در روز 5 پريودش بود رابطه جنسي داشتم. البته نامزدم باكره هست و در اين رابطه هيچ دخولي صورت نگرفته است. در آن روز لب داخلي دستگاه تناسلي ايشون (يكي از لبها) دچار تورم و التهاب شده بود (قبل از رابطه) كه ايشون عنوان كرده بود احتمالا هنگام تراشيدن موهاي زائد، تيغ با اون برخورد كرده و اينطوري شده. بعد از رابطه‌اي كه با هم داشتيم اين تورم شديد تر شد كه همراه با درد بود. با گذشت 15 روز هنوز اين مسئله حل نشده و به نحوي ميشه گفت شديدتر و خيلي زجر آور شده و الان به صورت درد، خارش، سوزش و تورم هست (لبهاي بيروني دستگاه تناسلي دچار خارش بسيار شديد ميشه، لب داخلي دچار تورم و درد شديد ميشه، و بعضي مواقع در قسمت‌هاي داخلي دستگاه تناسلي دچار سوزش ميشه). اين مسئله زندگي من و نامزدم را كاملا به هم ريخته.

با توجه به اين كه نامزدم به هيچ وجه راضي نميشه به پزشك مراجعه كنيم عاجزانه خواهش ميكنم در همينجا و درحد امكان به صورت كامل به بنده پاسخ دهيد.
    پيشاپيش از شما ممنونم

2. Necromancer نوشته است: با سلام.
    من حدود 15 روز پيش با نامزدم كه در روز 5 پريودش بود رابطه جنسي داشتم. البته نامزدم باكره هست و در اين رابطه هيچ دخولي صورت نگرفته است. در آن روز لب داخلي دستگاه تناسلي ايشون (يكي از لبها) دچار تورم و التهاب شده بود (قبل از رابطه) كه ايشون عنوان كرده بود احتمالا هنگام تراشيدن موهاي زائد، تيغ با اون برخورد كرده و اينطوري شده. بعد از رابطه‌اي كه با هم داشتيم اين تورم شديد تر شد كه همراه با درد بود. با گذشت 15 روز هنوز اين مسئله حل نشده و به نحوي ميشه گفت شديدتر و خيلي زجر آور شده و الان به صورت درد، خارش، سوزش و تورم هست (لبهاي بيروني دستگاه تناسلي دچار خارش بسيار شديد ميشه، لب داخلي دچار تورم و درد شديد ميشه، و بعضي مواقع در قسمت‌هاي داخلي دستگاه تناسلي دچار سوزش ميشه). اين مسئله زندگي من و نامزدم را كاملا به هم ريخته.

با توجه به اين كه نامزدم به هيچ وجه راضي نميشه به پزشك مراجعه كنيم عاجزانه خواهش ميكنم در همينجا و درحد امكان به صورت كامل به بنده پاسخ دهيد.
    پيشاپيش از شما ممنونم

سلام

علائمی که ذکر کردید نشانه التهاب و احیانا عفونت واژن هست . در محیط مجازی فقط همینقدر میشه شما رو راهنمایی کرد در مورد نحوه درمان ، ایشون اگر به خودشون لطف دارند باید به متخصص زنان مراجعه کنند . بدون ویزیت حضوری امکان تجویز دارو نیست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. Necromancer نوشته است: خواهش ميكنم........
    اينجا هيچكس نيست به من كمك كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز آقای سامی جامع و کامل جواب دادن
    همسر شما باید به پزشک مراجعه کنه
    آخه چه جور میشه بدون معاینه و اطمینان از مشکل ایشون شما رو راهنمایی کرد
    یا به شما بگیم فلان دارو بگیرید که اونم نیاز به نسخه پزشک داره!!!!!
    تا همسر شما معاینه نشه نمیشه به طور قطع نظر داد
    بهترین کمک در حل این مشکل فقط مراجعه به پزشک متخصص هستش

4. با سلام
    دوست عزیز !! آیا جان ایشون بیشتر ارزش داره یا خجالتشون؟ اگر خدای ناکرده این موضوع موجب بیماری و از دست دادن رحمشون بشه آیا خجالت کار سازه ؟ آیا سلامتیشون رو میتونن دوباره بدست بیارن؟ برادر گرامی  در این دوره و زمونه  با توجه به اینکه همه تحصیلکرده اند و این موارد جزء لاینفک زندگیست و از طرفی موضوع سلامتی جسم در میانه اصلاً بدون تعلل باید به پزشک متخصص مراجعه کرد! از بنده میشنوید همین امروز به پزشک متخصص زنان ،حال ترجیحاً خانم(اگه ایشون خجالتی هستند) مراجعه کنید تا دیر نشده.
    انشالله معضل حل خواهد شد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. Necromancer نوشته است: با سلام.

پيشاپيش از شما ممنونم

در اکثر خانم ها این مسئله در دوران قاعدگی رخ می دهد اما ادامه داشتن ان نشانه ی عفونت های زنانه است،جهت درمان :
    به پزشک مراجعه کنید
    شستشوی آلت تناسلی با شامپو های واژینال بعد از هر مرحله ادرار
    پوشیدن لباسهای زیر مناسب و تعویض به موقعه ی آنها
    جاوگیری از خارش (امکان پخش آلودگی)

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید