شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

افت فشار همسرم در هنگام اولین رابطه عاشقانه

1. سلام
    من برام یه مشکلی پیش اومده که واقعا سر درگمم .در اولین رابطه که من با همسرم داشتم انونم فقط نوازش و بوسه و یه کم نوازش سینه هاش  یه دفعه دیدم خانومم حالت تعادل نداره و  اصلا روی پاش نمی تونه بایسته خودش میگفت که فشارش افتاده حتی نمی تونست چشماش رو بازکنه ولی خدا رو شکر با آب قند به هوش امد بعد که ازش  پرسیدم چرا اینطور شدی گفت که من پریود بودم و روم نشده که بهت بگم چون خون زیادی ازم رفته و ضعف کردم  ولی واقعا حدود 20 دقیقه ای حالت تعادل نداشت خواهش می کنم کمکم کنید ببینم کسی تا حالا این جور موردی داشته یا نه آیا این مورد اصلا ربطی به موضوع پریود می تونه داشته باشه . در ضمن ما حدود 25 روزه عقد کردیم و اونم یه دختر کاملا مذهبی و پاکه . حالا که باش حرف میزنم میگه که تا حالا سابقه این جور موردی  را نداشتم و شاید هیجان ترس استرس اولین رابطه با یه مرد  که تازه وارد زندگیم شده و مهمتر از همه پریود بودن عامل این افت فشار شده باشه . مشکل اساسی اینجاست که هم خودش و هم من فکر میکنیم که اگر ما برای دوم هم بخوایم فقط هم آغوشی داشته باشیم  بازم این مشکل پیش بیاد یعنی واقعا دیگه این مورد را من نمی تونم تحمل کنم چون واقعا شرایط سختیه . خواهشا راهنمایی کنید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. بله در زمان پريود خانوما دچار ضعف شديد ميشن البته نه همه، ممكنه يه سري افراد اينجوري نشن.

و اون حس خجالت و استرس همزمان با ضعف پريودي كه داشتن باعث بيهوشي شده.
    ايشون در مواقع پريودي بايد خودشونو حسابي تقويت كنن.نگران نباشيد چيز خاصي نيست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. این موردها در اولین روابط پیش میاد چیز نگران کننده ای نیست به مرور رفع میشه
    شما با اولین رابطه میخواهید همسرتون تمام و کمال در اختیارتون باشه اونم به وضعیت مذهبی بودن ایشون که نمیشه
    یه کم وقت بدید ببینید در روابط بعد هم چنین مشکلی هست اگر بود خیلی راحت میشه حلش کرد
    نگرانی بی خود نداشته باشید
    پریود شدن ایشون هم تاثیر داشته
    استرس زیادی که نسبت به این مساله دارن بر مشکلتون افزوده
    پیشنهاد میکنم خانمتون مطالعاتشون رو ببره بالا
    مشکل خاصی نیست اصلا نگران نباشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  4. با سلام
    دوست عزیز تمامی این مسائل ناشی از استرسه که در اولین رویارویی با این قضیه است (چون عمدتاً  قبل از ازدواج در خفا صورت میگیره)که با بودن در دوره عادت ماهانه هم تشدید میشه لذا میبایست به ایشون فرصت مناسب رو بدید.،تا برای شما و ایشون عادی بشه.نگران نباشد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. این یه چیز عادی خیالتون راحت پیشنهادمیکنم اگه خیلی طول کشید ایشونو ببرید کلاسهای آموزشی که این کار بایدقبل از ازدواجتون اتفاق می افتاد بهرحال هنوز دیر نیست انشاا... حل میشه باکمی خونسردی

6. به نظر من ایشون هیچ مشکلی ندارن و فقط از هیجان زیاد این اتفاق براشون افتاده مخصوصا که فرمودین تا به حال تجربه هیچ رابطه ای رو نداشتن  پس سعی کنید با  محبت بیشتری باهاشون رفتار کنید و خیلی هم همون روزای اول ایشون رو تحریک نکنید  کم کم عادت میکنند

7. elili

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اصلا نگران نباشید .این کاملا طبیعیه چون باره اولش بوده. دوست من اولین بار که نامزدش بوسش کرد اینقدر حالش بد شد که بهش سرم وصل کردن.اما الان که مدتیه گذشته دیگه مشکلی ندارن.
    یادتون باشه دفعات اول زیاد تحریکشون نکنید
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید