شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد سمت راست قفسه سینه.

1. سلام.برادرم 14سال داره....بعضی مواقع قلبش و بعضی مواقع هم سمت راست قفسه سینه یعنی نقطه مقابل قلبش به شدت تیر میکشه....درد سمت چپ قفسه سینش رو نمیدونم مال قلبش باشه یا نه ولی درد سمت راست رو فکر میکنم که یا مال شش هست یا کبد..البته بعضی موقع ها شانه ی سمت چپ و بعضی موقع ها هم سمت راستش به شدت احساس درد میکنه...مشکل کجاست؟؟

2. دردی که شما توصیف کردی می تونه دلایل بسیار متنوعی داشته باشه
    قلب و عروق و عضلات و استرس و ...

تنها راه پیش روی شما و برادرتون اینه که به متخصص داخلی مراجعه کنید تا ایشون شما رو بررسی کنند و در صورت نیاز به متخصص دیگری عودت دهند .
    توصیه می کنم پیگیر باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. aris

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقاي samiمن هم 1 مدت همچين مشكلي داشتم به پزشك مراجعه كردم بعد از گرفتن نوار قلب بهم گفت چيزي نيست اين درد احتمالاًاز سرما خوردگيه ماهيچه هايه اطراف قلبته راستم ميگفت چون بعدش كه مراقب بودم و خودم رو از سرما محافظت كردم ديگه هيچ دردي احساس نمي كردم ممكنه اين دوستمونم همچين مشكلي داشته باشه؟

4. آخه وسط تابستون اونم ماهیچه ی فلب؟؟؟کبد چی؟؟؟مشکل از اون نیست؟؟چون سمت راست قفسه سینش هم طولانی تیر میکشه..

5. aris

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    به تابستون زمستون ربطي نداره من خودم تو شهر سردسير مي شم شبا سرد ميشه درضمن تابستونا از كولر استفاده      نمي كنين؟من پزشك نيستم  فقط خواستم از تجربه خودم بگم تا زياد نگران نباشين

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید