شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد ناگهاني در ناحيه كمر

1. سلام، حضور دوستان و متخصصين محترم

روز گذشته به طور ناگهاني در ناحيه سمت راست كمر خود دچار درد شديد شدم به طوري دست خود را به سختي حركت مي دهم. درد از ناحيه كتف تا نزديكي كليه هايم است. هر وقت نفس عميق مي كشم .درد در اين ناحيه بسيار شديدتر مي شود.
    نمي دونم چيه ؟
    چيز سنگين بلند نكردم...
    جلوي كولر هم نبودم...

2. zahra1322 نوشته است: سلام، حضور دوستان و متخصصين محترم

روز گذشته به طور ناگهاني در ناحيه سمت راست كمر خود دچار درد شديد شدم به طوري دست خود را به سختي حركت مي دهم. درد از ناحيه كتف تا نزديكي كليه هايم است. هر وقت نفس عميق مي كشم .درد در اين ناحيه بسيار شديدتر مي شود.
    نمي دونم چيه ؟
    چيز سنگين بلند نكردم...
    جلوي كولر هم نبودم...

سلام،
    بعید به نظر می رسد مشکل خاصی باشد و احتمالا گرفتگی عضلانی است؛ اگر علامت دیگری دارید و درد با مشکن کاهش نمی باید بهتر است برای ارزیابی بیشتر به پزشک مراجعه نمایید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. reygirl

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من سن کمی دارم 15 سال بیشتر ندارم اما کمرم درد میکند عکس هم از کمرم گرفته ام  یکی از مهره های ستون فقراتم با بالایی خوب جوش نخورده و کمی انحراف دارد دکتر گفت علت همین است و چون در سن بلوغ هستم با مصرف لبنیات درست میشود یکی دیگر از دکتر ها هم گفت صافی کف پا است و برایم ام ار ای هم نوشت رفته ام اما هنوز جواب نگرفته ام لطفا مرا راهنمایی کنید و بگویید علت چیست و راه درمان ان هم بگویید متشکرم

4. reygirl نوشته است: سلام من سن کمی دارم 15 سال بیشتر ندارم اما کمرم درد میکند عکس هم از کمرم گرفته ام  یکی از مهره های ستون فقراتم با بالایی خوب جوش نخورده و کمی انحراف دارد دکتر گفت علت همین است و چون در سن بلوغ هستم با مصرف لبنیات درست میشود یکی دیگر از دکتر ها هم گفت صافی کف پا است و برایم ام ار ای هم نوشت رفته ام اما هنوز جواب نگرفته ام لطفا مرا راهنمایی کنید و بگویید علت چیست و راه درمان ان هم بگویید متشکرم

سلام
    مشکل می تونی یکی از دو موردی که گفتی و یا هردوش باشه
    ما چه جوری از اینجا بگیم مشکل چیه ؟
    هم مشکل ستون فقرات و هم مشکل صافی کف پا و هم هردو با هم ! می تونه باعث کمردرد بشه
    پیگیر باشید .

5. reygirl

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من کمرم درد  میکند دکتر رفته ام عکسهای کمرم هیچ مشکلی ندارد  اما دکتر میگوید از استرس است استرس دارم اما نه خیلی زیاد میخواهم بدانم علت همین است یا چیز دیگری میتواند باشد لطفا مرا راهنمایی کنید متشکرم

6. reygirl نوشته است: سلام من کمرم درد  میکند دکتر رفته ام عکسهای کمرم هیچ مشکلی ندارد  اما دکتر میگوید از استرس است استرس دارم اما نه خیلی زیاد میخواهم بدانم علت همین است یا چیز دیگری میتواند باشد لطفا مرا راهنمایی کنید متشکرم

سلام

دوست من ! دکتر شما رو ویزیت حضوری کرده ، عکسم گرفته بازم چیزی نتونسته بگه ، من چی می تونم از اینجا بهت بگم ؟
    البته استرس ام البیماریهاست اما زیاد نمی پسندم که هرچیزی رو نتونستیم ردیابی کنیم به استرس واگذار کنیم .
    تاکید می کنم استرس می تونه اسپاسم عضلانی و در نتیجه کمر درد رو هم باعث بشه اما توصیه من اینه که اگر درد رو خیلی استخوانی نمی بینی و اگر بخصوص به پهلوهات می زنه بهتره از طریق متخصص داخلی یکبار دیگه چک بشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید