شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خجالتی بودن خانوما در هنگام نوازش

1. سلام

ما مدت یک ماهه که عقد کردیم و لی هنوز خانومم از هر رابطه ای خجالت می کشه   حتی من وقتی نوازشش می کنم سورتش سرخ می شه و می گه که خجالت می کشه در ضمن میگه که احساس ترس دارم دارم ولی خودمم نمی دونم چرا.  (روابط ما فقط در حد نوازش وبقل کردن بوده فقط همینه نه بیشتر )خواهش می کنم من را راهنمایی کنید که چطور رفتار کنم و یا چی بش بگم که احساس خجالت نکنه و روش بازبشه و از این حالت در بیاد راستش موندم نکنه مشکلی باشه

2. شما فقط 1ماهه عقد كردين،فكر نميكنين يه كم توقعتون بالاست.كم كم درست ميشه نگران نباشيد.شما هم ادامه بدين تا عادت كنه.معمولا بعضي آقايون تو اولين برخورد هم اگه يه خانومي رو بغل كنن حس خجالت بهشون دست نميده ولي واسه خانوما شرم و حيا اجازه نميده.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام
    سعي كنيد وقتي با هم بيرون مي ريد.... زن و شوهر هايي رو كه دست همديگه رو گرفتن يا جيك تو جيك نشستن و دارن با هم حرف ميزنن رو به ايشون نشون بديد .... تا متوجه بشن كه اين حركات لازمه شروع عشق در زندگي هستش.
    براش كتاب بگيري.... كتابهايي كه روش معاشقه با همسر رو آموزش داده باشه (البته سعي كنيد كتابي رو تهيه كنيد كه متن روان و سليسي داشته باشه تا درك مطالب براي ايشون بهتر باشه....) و از ايشون بخواهيد كه تا فلان تاريخ هرچي از كتاب فهميده براتون توضيح بده... به ايشون بگيد من فكر كردم بد نيست اين كتاب رو بخونم ولي اصلاً فرصتشو ندارم .... لطف كن تو بخون براي من هم توضيح بده.... با يه همچين ترفندهايي ذهن ايشون رو روشن كنيد. اگه فرصت داريد كه باهم فيلم تماشا كنيد (فيلمهاي عشقي خانوادگي)حتماً اين كار رو انجام بديد. (البته نه فيلنهاي پورنو كه همون دقيقه اول سنگ كوب كنه)
    براي تاپ بگير و بگو دوست دارم وقتي ميام پيشت اينو تنت ببينم.... (البته اگه خانوم شما تو يه خانواده سنتي و مذهبي بزرگ شده باشه مطمئناً نمي تونه اون تاپ رو تو خونه جلوي بقيه تنش كنه .... مي توني هر جا كه تنها شدي ازش بخواي اونو جلوي شما به تن كنه. ) هميشه از اندامش از موهاش و نحوه آرايشش حتي از بوي بدنش تعريف كنيد ... اين تعريفها هم باعث ميشه خودتون تو ابراز علاقه راحتتر باشيد و ايشون به رفتارهاي عشقولانه شما عادت مي كنن و براشون عادي ميشه و انشاءالله كه با شما همكاري كنن و ديگه لپشون از خجالت گل نندازه
    موفق باشيد.

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  4. سلام دوست عزیز
    زیاد نگران نباش منم اول دوران نامزدیمون همین حسو و حال رو نسبت به همسرم داشتم آخه قبول یه آدم غریبه به عنوان شریک زندگی در اوایل ازدواج برا یه دختر خانم خیلی سخته ....
    مطمئن باش کمکم درست میشه به توصیه های زهرا خانم عمل کنی زودتر جواب میده چون همسرم تو دوران نامزدی درست  چنین روشی رو پیش گرفته بود با خرید لباس و با محبت اجبارم میکرد که لباسهارو جلوی خودش تنم کنم تا اینکه .........
    امیدوارم برای شما هم جواب بده
    ان شاءالله ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام
    با حرفهای دوستان کاملا موافقم این کارهایی که گفته شده را انجام بدید و به نامزدتون فرصت بدین کم کم  خودش مایل میشه.منم اوایل از همسرم خجالت میکشیدم خوب طبیعی سخت نگیرین.
    موفق باشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. آقا برو کلی خدا رو شکر کن که اینو.ری هست .... من یک نامزد /دوست داشتم که دفعه اول که منو برد خونشون ... یکدفعه همه لباساشو در آورد و گفت تو چرا در نیاوردی و بعد گفت بیا شرو ع کن من  ....... من کم آوردم و احساس خیلی بدی پیذا کردم .... یک کم صبر و تحمل و رفتار غیر خشونت آمیز و بدون اجبار کمک میکنه .... یک کاری نکن از اونور بوم بیفتی و حس بدی بهش بدی .

7. بهش فرصت بده خوب میشه
    منم تا سه چهار ماه اینجوری بودم

8. سلام دوست عزیز
    این موردی رو که شما گفتید یه امر طبیعی برای دختر هاست البته نه برای همه اونهایی که قبل از ازدواج رابطه ی دوستی با کسی رو نداشتند (البته به نظر من ) کمی سخته که با همسرشون در ابتدای دوران عقد که تا دیروز یه مرده غریبه بوده راحت باشن من خودم دقیقا همین مشکل رو با همسرم داشتم تازه بدتر چون همسرم همکارم بود  تا چند وقت قبلش خیلی رسمی با هم برخورد می کردیم و فکرشو بکنین که عقد کنیم و توی اتلیه عکس و ... که من داشتم از خجالت می مردم و لی یه کم که گذشت خیلی راحت شدیم و دیگه از خجالت خبری نبود شما هم یه کم فرصت می خواین
    ان شاا... خوشبخت باشین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. با سلام
    من فكر مي كنم يك جنبش مي تونه اين باشه كه ممكنه ايشون فكر كنه  در صورت برخوردي غير از اين ، ممكنه فكر كنين قبلا با كسي بوده !و اين تجربه اولش نيست .
    ممكن هم هست واقعا خجالتي باشن كه به مرور و با صميميت بيشتر مشكل برطرف مي شه .
    اما خواهشا فكر بد در مورد ايشون نكنيد كه نكنه مشكلي داشته باشن؟ اگر متوجه اين افكار شما بشن يا شما اين مسئله رو عنوان كنيد من عاقبت خوبي رو براتون نمي بينم .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید