شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل شکم

1. sara8

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.
    من دختری 20 ساله هستم که با وجود داشتن قد 170 و وزن 58 و اندامهای لاغر، شکمی برآمده دارم

میخواستم ببینم با وجود این شرایط چرا چنین شکمی ظاهر شده؟ و راه درمان آن چیست؟

ممنونم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. sara8 نوشته است: سلام.
    من دختری 20 ساله هستم که با وجود داشتن قد 170 و وزن 58 و اندامهای لاغر، شکمی برآمده دارم

میخواستم ببینم با وجود این شرایط چرا چنین شکمی ظاهر شده؟ و راه درمان آن چیست؟

ممنونم.

سلام،
    شکم از مکانهای شایع تجمع چربی است، اگر مشکل دیگری مثل اختلالات گوارشی یا برآمدگی ناحیه خاص ندارید می توانید با ورزشهای مختص این ناحیه در برطرف کردن آن سعی کنید.

3. با سلام
    دوست عزیز ضمن رعایت  راهنمائی جناب دکتر رهام ،باید بگم کیفیت غذا(از نظر چرب بودن و یا موجب نفخ معده شدن) و طرز و زمان غذا خوردن (منظورم غذا خوردن در انتهای شب و کمی قبل از خواب و یا بین غذا مرتب آب خوردن بسیار در حجیم شدن شکم موثره لذا سعی کنید در اوایل شب و یا حتی عصرها غذا میل کنید تا در شب انباشت نگردد) از طرفی پوشیدن البسه بسیار گشاد هم در بزرگی و افتادگی شکم بی تاثیر نیست(البته هیچگاه از لباسهای تنگ هم استفاده نفرمائید زیرا تبعات دیگری به دنبال دارد لذا متعادل بپوشید )
    بعضاً هم میگویند ارثی است که بنده هنوز دلیل علمی در این مورد ندیدم.ولی آن چیزی که محرز است با ورزش(مخصوصاً پیاده روی روزی حداقل نیم ساعت) و خوردن متعارف غذا و رعایت اصول غذا خوری ، میتوان به سایز دلخواه رسید.
    موفق باشید.

4. سلام آقای دکتر
    دختری هستم با قد 157 و وزن 57 . شکم من موقع اینکه یه چیزی می خورم (با اینکه همیشه خیلی کم می خورم ) میاد جلو و این مسئله منو عذاب میده و من مجبورم گشنگی بکشم .
    می خواستم بدونم کمربند لاغری ویبرو شیپ که تلویزبون تبلیغ می کنه و در تبلیغشم می گه 100 درصد تضمینیه می تونه برای حل این مشکل مفید باشه ؟

متشکرم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید