شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اندازه سر

1. wushu

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خدمت دوستان..
    من احسانم الان 17 سالمه و وزنم هم 75 ميشه.
    ميخواستم بدونم ايا بين اندازه سر هر فرد و سن او رابطه اي وجود داره و اگر داره من در اين سن بايد داراي چه اندازه دور سري باشم .
    من تا 14 سالگي رشد خوبي داشتم و هيكل نسبتا پري داشتم ولي به علت مصرف داروي براي بيماريآسم كه اين مصرفها 3 سال طول كشيد بدنم به شدت لاغر شد البته الانم بد نيست وزنم رو ميبينيد ولي صورتم خيلي لاغر شده . بايد چكار كنم ......... (قدم هم 179 است)

2. wushu نوشته است: سلام خدمت دوستان..
    من احسانم الان 17 سالمه و وزنم هم 75 ميشه.
    ميخواستم بدونم ايا بين اندازه سر هر فرد و سن او رابطه اي وجود داره و اگر داره من در اين سن بايد داراي چه اندازه دور سري باشم .
    من تا 14 سالگي رشد خوبي داشتم و هيكل نسبتا پري داشتم ولي به علت مصرف داروي براي بيماريآسم كه اين مصرفها 3 سال طول كشيد بدنم به شدت لاغر شد البته الانم بد نيست وزنم رو ميبينيد ولي صورتم خيلي لاغر شده . بايد چكار كنم ......... (قدم هم 179 است)

سلام،
    بله ارتباط وجود دارد و به سن، جنس، نژاد و ... ارتباط پیدا می کند. این اندازه بیشتر در کودکان مهم است و معمولا تا 4 سالگی به اندازه بالغین می رسد و از این سن به بعد تغییرات اندک است. در یک زن بالغ دورسر حدود 54 تا 57 سانتیمتر و در یک مرد بالغ این اندزه بین 58 تا 61 سانتیمتر است. با توجه به متغیرهای بالا ممکن است این اندزه متفاوت باشد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید