شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوزن سوزن شدن دست وپا

1. باسلام.من نزدیک 3 هفته که تکرر ادرار دارم همراه اون ادرارم قطره قطره میچکه تا جایی که لباس زیرم خیس میشه.مجردم.و 24 سالمه.پیش دکتر کلیه رفتم با سونگرافی و آزمایش گفتن که نه کلیم نه مثانم هیچ کدوم مشکل نداره.مشکل تازم خواب رفتگی و سوزن سوزن پام به خصوص دستامه.از این میترسم که ام اس گرفته باشم.

2. سلام

ان شالله که مشکل خاصی نیست ولی بد نیست از نظر ابتلا به دیابت هم خودتو چک کنی مخصوصا اگر در فامیل درجه یک بیمار دیابتیک وجود داشته باشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. اين حالتي كه براي شما پيش آمده ميتونه دلايلي مختلفي از جمله عفونت هاي مثانه و مجاري - ديابت و شل شدن عضلات مثانه تورم پروستات داشته باشه.... اگر آزمايشات كشت ادرار و خون رو هم انجام داديد و ضمنا هنگام دفع ادرار هم سوزشي حس نميكنيد و ادرار از شما به سختي خارج نميشه احتمالا مشكل خاصي نيست....

با توجه به مشكل جديدتون فكذ ميكنم شما مدتيه كه خيلي عصبي هستيد و استرس زيادي داشتيد و تحت فشار روحي بوديد...البته فقط حدس منه... دقت كنيد به علايم بالا استرس و فشار عصبي روحي رو هم اضافه كنيد كه با آروم شدن و گذر زمان مشكلتون حل ميشه و اگر ادامه پيدا كرد حتما به اورولوژيست مراجعه كنيد.
    سلامت باشيد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. من بعد از دراوردن انگشتر از دست چپم انگشت کوچک دست چپم الان به مدت 4 روزه که بی حس و سنگین شده..و در ساعت های مختلف و در حلت های خاصی یک جریان خون قوی همراه با سوزش جاری میشود در دست چم و مخصوصا مچ دست چپ که قسمتی که مربوط به انگشت کوچک است.. آیامشکل من حاده؟ و به صورت پی د پی جریان خون همراه با سوزش و دوباره سنگینی ایجاد میشود.. من چه کار کنم؟من پسری 17 ساله هستم.. مچ دستم هم قدری از قدرتش کاسته شده .مچ دستم بر اثر ضربه اینطور شده من پیش چه دکتری باید بروم؟دکتر برای درمان احتمالا چه کارهایی برای درمان انجام میده؟

5. khateotanha نوشته است: من بعد از دراوردن انگشتر از دست چپم انگشت کوچک دست چپم الان به مدت 4 روزه که بی حس و سنگین شده..و در ساعت های مختلف و در حلت های خاصی یک جریان خون قوی همراه با سوزش جاری میشود در دست چم و مخصوصا مچ دست چپ که قسمتی که مربوط به انگشت کوچک است.. آیامشکل من حاده؟ و به صورت پی د پی جریان خون همراه با سوزش و دوباره سنگینی ایجاد میشود.. من چه کار کنم؟من پسری 17 ساله هستم.. مچ دستم هم قدری از قدرتش کاسته شده .مچ دستم بر اثر ضربه اینطور شده من پیش چه دکتری باید بروم؟دکتر برای درمان احتمالا چه کارهایی برای درمان انجام میده؟

سلام
    اگر موقع فعالیت های ورزشی و از پله بالا رفتن مشکلی در قلب و عروق و سینه حس نمی کنید
    و اگر چربی های خونتون متعادل هست
    اونوقت میشه گفت علت عمده این مشکل همون تروما یا ضربه هست . وقتی اعصاب ناحیه ای به هردلیلی ( ضربه . کارسنگین و ... ) تحت فشار قرار بگیرن چنین عارضه ای رخ میده و به مرور و با استراحت دادن و ورزشهای کمکی اون عضو ( که عمدتا هم مچ دست هست ) مشکل حل میشه

از طریق نوار جستجوی سایت خومون عبارت " سندروم  تونل کارپ " رو سرچ کنید . اطلاعات بیشتری بدست میارید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید