شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

احتمال حاملگی

1. نگفتم نمیشه
    گفتم احتمال بارداریش کمه
    چون بودن افرادی که با پیش آب باردار بشن اما درصدشون کم بوده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. پيشاب حاوي اسپرم است.
    در افرادي كه تجربه هاي جنسي كمي دارند قبل از انزال در مايع پيش مني آنها اسپرم وجود دارد.
    بهمين دليل بايد تمام جوانب جلوگيري از بارداري را رعايت كرد

آقاي دكتر رهام قبلا در اين مورد مفصل صحبت كردند و نيازي به توضيح بيشتر نيست

3. چون نديده بودم كسي باهاش باردار بشه واسه همين فكر كردم حاوي اسپرم نيست.ببخشيد اطلاعاتم كم بود.

4. سلام...احتمالش خیلی ضعیفه که حامله شی...دیگه پریودم شدی جای نگرانی نیس

5. با سلام
    دوست عزیز با عنایت به اینکه در زمان تحریک مرد ، حرکت مایع اولیه منی(پیشاب) از کیسه حاوی اسپرم شروع میشه لذا مایع مذکور به تعداد کمتر از خوده منی دارای اسپرم هست و چون باروری اسپرم با وجود مایع منی بیشتر میشه و در پیشاب به خاطر عدم وجود مواد مغذی تشکیل دهنده منی که زمینه ساز زنده بودن اسپرم و باروریه ،کمتره لذا احتمال باروری با پیشاب خیلی کمتر از مایع منی بوده ولی کلاً منتفی نیست.(زیرا اگر دخول صورت بگیرد و در این حین آلت مرد نیز در انتهای مهبل باشد احتمال حاملگی  با پیشاب،بیشتر خواهد بود) از طرفی چون دخولی صورت نگرفته و ضمناً برای شما عادت ماهیانه نیز حادث شده به احتمال قریب به یقین حامله شدنتان نیز منتفی است.نگران نباشید.
    موفق باشید.

6. msetyعزیز  پیشاب به خودی خود حاوی اسپرم نیست صرفا مایعی است که حرکت اسپرم ها رو راحت تر می کنه ومجرا رو قبل از انزال برای حرکت اسپرم ها آماده می کنه.حالا اگر کسی یک بار انزال داشته باشه ومنی ازش خارج بشه وبعدش دوباره نعوظ داشته باشه وپیشابی ازش خارج بشه اون مایع حاوی اسپرم هست اما اگر اولین نعوظ بوده باشه پیش آب اسپرمی نداره بنابراین بارداری هم رخ نمی ده.البته در افرادی که سابقه ی ارضای جنسی  زیادی ندارن وفاصله ی بین خروج پیش آب ومنی درشون کم هست ممکنه منی رو با پیش آب اشتباه بگیرن بنابراین باید نکات ایمنی در موردش رعایت بشه مثل استفاده از کاندوم.

7. shabnamjan نوشته است: msetyعزیز  پیشاب به خودی خود حاوی اسپرم نیست صرفا مایعی است که حرکت اسپرم ها رو راحت تر می کنه ومجرا رو قبل از انزال برای حرکت اسپرم ها آماده می کنه.حالا اگر کسی یک بار انزال داشته باشه ومنی ازش خارج بشه وبعدش دوباره نعوظ داشته باشه وپیشابی ازش خارج بشه اون مایع حاوی اسپرم هست اما اگر اولین نعوظ بوده باشه پیش آب اسپرمی نداره بنابراین بارداری هم رخ نمی ده.البته در افرادی که سابقه ی ارضای جنسی  زیادی ندارن وفاصله ی بین خروج پیش آب ومنی درشون کم هست ممکنه منی رو با پیش آب اشتباه بگیرن بنابراین باید نکات ایمنی در موردش رعایت بشه مثل استفاده از کاندوم.

سلام
    باور کنید پیشاب دارای اسپرم است
    موفق باشید

8. لطف کنید به سوال من در قسمت پیشگیری اورزانسی پاسخ بدید 3 روز منتظر جواب هستم.ممنون

9. سلام ببخشید من برای اولین بار تو عمرم با نامزدم نزدیکس کرئم اما اون باکرست و دوخول انجام ندادین بعد اینکه ابم امود ابمو ریختم رو باسنش اما مقداری رغت اونجاش که سری پاک کردم ولی دارم میترسم اگه حاملخ شده باشه بدبختیم تروخدا کمکم کنید فقط 2-3 ساعت داره میگزره اگه بهم کمک نشه از دیوانگی حدمو می کشم حوتهش من روش اورژانسی هم بلد نیستم یادم بدین اگه لاید قرص بدم بگین چی و چقدر ممنون دسته همتونو می بوسم کمکم کنید

10. سلام
    با اين توضيح و تفسيري كه داديد بعيد مي بينم حاملگي اتفاق بيفته...
    عزيزم اگه اين قضيه تا اين حد براي شما جنبه حياتي داره .... عقل ميگه كه بايد بيشتر دقت و مراقبت داشته باشي.....

11. سلام دوست عزيز

روش اورژانسي رو واستون ميگم مابقي ماجرا رو هم تفسير نميكنم

2 قرص اچ دي و 12 ساعت بعد 2 قرص ديگه(اگه سري اول قرص را بالا آورد بايد تكرار كنه)

و يا

4 قرص ال دي و 12 ساعت بعد 4 تاي ديگه

توي ماه بعد پريودش بهم ميخوره-حالت تهوع داره-سينه هاش حساس ميشه دل درد هم شايد بشه. اگه اينها رو ديد هول نكنه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. 3310

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    خوردن قرص ماهی و اُمگا3 در بارداری تاثیریدارد
    آبا این قرص به پسر شدن کمکی می کند؟
    قرص اسید فولیک باعث دختر شدن می شود ؟
    خاصیت قرص ویتامین ای چیست؟
    آیا قبل از بارداری در هنگام اقدام برای بارداری از این قرص ها استفاده شود مشکلی هست یا خیر؟
    ممنون به خاطر توجه شما

13. rezahidden نوشته است: سلام ببخشید من برای اولین بار تو عمرم با نامزدم نزدیکس کرئم اما اون باکرست و دوخول انجام ندادین بعد اینکه ابم امود ابمو ریختم رو باسنش اما مقداری رغت اونجاش که سری پاک کردم ولی دارم میترسم اگه حاملخ شده باشه بدبختیم تروخدا کمکم کنید فقط 2-3 ساعت داره میگزره اگه بهم کمک نشه از دیوانگی حدمو می کشم حوتهش من روش اورژانسی هم بلد نیستم یادم بدین اگه لاید قرص بدم بگین چی و چقدر ممنون دسته همتونو می بوسم کمکم کنید

دوست من آرامش خودت رو حفظ كن اين مشكل ممكنه براي هر كسي اتفاق بيفته..... حواست رو جمع كن... چرا از كاندوم استفاده نميكني؟؟؟ بدون درد سر بدون استرس...راحت و تميز به آرامش ميرسيد.... چرا؟؟

براي مشكل شما بايد بگم كه قبل از اينكه مرد به انزال ميرسه ممكنه ازش پيشاب خارج بشه(در حد چند قطره) كه ممكنه حاوي اسپرم باشه و خودش باعث حاملگي بشه...

آيا همسر شما در دوران قاعدگي بود؟؟ چند روز از آخرين روز قاعدگي گذشته؟؟ اگر واقعا استرس داري روش اورژانسي رو انجام بديد.. نگران نباشيد مشكلتون حل ميشه...

**نبايد يك اشتباه رو 2 بار تكرار كنيد**

14. سلام دوست عزیز  نامزد شما باید هرچی زودتر دوتا قرص HD  همزمان یاچهارتا LDهمزمان بخره ودوباره دوازده ساعت بعد هم همین کارو بکنه که می تونید از داروخانه بدون نسخه خریداری کنید .اما احتمال حاملگی زیاد نیست ولی احتیاط شرط عقله . موفق باشید

15. 3310 نوشته است: با سلام
    خوردن قرص ماهی و اُمگا3 در بارداری تاثیریدارد
    آبا این قرص به پسر شدن کمکی می کند؟
    قرص اسید فولیک باعث دختر شدن می شود ؟
    خاصیت قرص ویتامین ای چیست؟
    آیا قبل از بارداری در هنگام اقدام برای بارداری از این قرص ها استفاده شود مشکلی هست یا خیر؟
    ممنون به خاطر توجه شما

سلام

امگا3 در دوران بارداری باید از نوع بدون جیوه استفاده بشه (mercury free). این مکملها هم تاثیری در تعیین جنسیت فرزند نداره. فاکتورهای مهمتری در این زمینه باید لحاظ بشه.
    و البته مصرف اسید فولیک و آهن و مولتی ویتامین در زمان بارداری لازم هست و حتما پزشکت برات تجویز میکنه. مخصوصا مصرف اسید فولیک از سه ماه قبل بارداری ضروری هست.

شاد باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 24
رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید