شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حامله که نشدم هيچ کيست هم گرفتم

1. پس از چند ماه دوا و درمان خوردن قرص کلوميفن و زدن امپول در دوره سوم عادتم يک هفته دير شد ولي دلدرد ميشدم براي همين به دکتر مراجعه کردم که گفت دو تا کيست دارم و نبايد زياد کار کنم و بايد استراحت کنم

آيا اين کيستها خطرناک هستند چه جوري من دوباره بايد برم دکتر

2. كيست اگه زياد بزرگ نباشه خطرناك نيست.كه اگرم بزرگ باشه بازم قابل حله نگران نباش.دكترت داروئي واسه از بين رفتن كيستت بهت نداده؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. این کیستها بیشتر بدلیل استفاده از قرص کلو میفن ایجاد شده ،خطر ناک نیست فقط فعالیت تخمدان را مختل میکند ولی با دارو قابل درمان است در بعضی موارد خود به خود این کیستها دفع میشود.شما به درمان خود برای بارداری ادامه دهید.

4. سلام

روزي که اين پست رو ايجاد کردم به متخصص زنان مراجعه کرده بودم البته پزشک من کسي ديگه اي بود (دکتر کريم زاده خيلي معروفه )‌ ايشون گفت که به حامله بودن من شک داره ولي يه مايع زردرنگي ته رحم ميبينه و اگر هم حامله باشم خارج رحمه و ايجاد کيست ها به خاطر آمپول هايي بود که زده ام خيلي ناراحت شدم واسه همين به مطب دکتر خودم تماس گرفتم و موضوع رو با اونا درميون گذاشتن راستي يه تست تيتراژ هم دادم نتيجه تست رو که براي اونها خوندم مقدار هورمون Hcg برابر با 2283 بود واسه همين گفتن حتما حامله اي بازم ناراحت شدم چون دکتر قبلي گفته بود که خارج رحمه همون روز به مطب دکتر خودم رفتم و تو سونوگرافي يه نقطه کوچک رو نشون ولي نکته مهمي که خيالم رو راحت کرد اين بود که خارج رحم چيزي ندارم
    به هر حال نمي دونم دکتر قبلي رو که اين حرفها رو زد از روي ناراحتي بوده يا ..

واسه من آسپرين بچه و فوليک اسيد تجويز کردند ايا اين دوتا قرص واسه حاملگيه يا واسه کيست ؟
    اگه واسه حاملگي با کيست ها چه جوري بايد رفتار کرد چون کيستهام بزرگه و به شدت دلدرد مي شم ؟
    آيا اين آزمايشي که من دادم حاملگي 100 درصد رو نشون مي ده يا هنوز هم معلوم نيست ؟

از آقاي دکتر هم ميخوام لطف کنن و نظرشون رو در اين مورد بدن.
    ممنون

5. سلام
    با عددی که از آزمایش شما پیداست شما باردارید.فقط چون کیست داشته اید سعی کنید استراحت بیشتری انچام دهید.

6. بله مباركه انشالا شما باردار هستين ولي واسه كيستتون حتما اقدام كنين راستش من نشنيده بودم تا حالا كه آسپرين بچه و فوليك اسيد واسه از بين بردن كيست باشه.فقط همينا رو بهتون دادن؟ (با توجه به بارداريتون)جاي تعجبه كه دكترتون واسه كيست گفتن فقط استراحت كنين.بهتره يه بار ديگه مراجعه كنين.

7. tehran2003 نوشته است: سلام

روزي که اين پست رو ايجاد کردم به متخصص زنان مراجعه کرده بودم البته پزشک من کسي ديگه اي بود (دکتر کريم زاده خيلي معروفه )‌ ايشون گفت که به حامله بودن من شک داره ولي يه مايع زردرنگي ته رحم ميبينه و اگر هم حامله باشم خارج رحمه و ايجاد کيست ها به خاطر آمپول هايي بود که زده ام خيلي ناراحت شدم واسه همين به مطب دکتر خودم تماس گرفتم و موضوع رو با اونا درميون گذاشتن راستي يه تست تيتراژ هم دادم نتيجه تست رو که براي اونها خوندم مقدار هورمون Hcg برابر با 2283 بود واسه همين گفتن حتما حامله اي بازم ناراحت شدم چون دکتر قبلي گفته بود که خارج رحمه همون روز به مطب دکتر خودم رفتم و تو سونوگرافي يه نقطه کوچک رو نشون ولي نکته مهمي که خيالم رو راحت کرد اين بود که خارج رحم چيزي ندارم
    به هر حال نمي دونم دکتر قبلي رو که اين حرفها رو زد از روي ناراحتي بوده يا ..

واسه من آسپرين بچه و فوليک اسيد تجويز کردند ايا اين دوتا قرص واسه حاملگيه يا واسه کيست ؟
    اگه واسه حاملگي با کيست ها چه جوري بايد رفتار کرد چون کيستهام بزرگه و به شدت دلدرد مي شم ؟
    آيا اين آزمايشي که من دادم حاملگي 100 درصد رو نشون مي ده يا هنوز هم معلوم نيست ؟

از آقاي دکتر هم ميخوام لطف کنن و نظرشون رو در اين مورد بدن.
    ممنون

از آقاي دکتر هم خواهش مي کنم نظرشون رو در مورد حاملگي من بدن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید