شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

با دختری باکره در آخرین روز های نزدیک به پرود رابطه ای داشتم حالا پریود عقب افتاده ؟

1. با دختری باکره در آخرین روز های نزدیک به پرود رابطه ای داشتم حالا پریود عقب افتاده آیا حامله شده ؟
    قبلا سابقه کیست داشته و پریود نا منظم بوده
    اما جلو میوفتاده نه عقب !
    معمولا در هفته سوم بعد از پریود . پریود میشده . اما حالا تو هفته چهارم رفته
    قرص جلوگیری هم نخوده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام

در روزهاي نزديك به پريود يعني چي؟12 روز مانده به پريود؟10 روز؟يا 2روز؟

بعد ازتخمك گذاري تخمك ها 2 تا 3 روز زنده هستند و در صورت عدم لقاح قدرت باروري خود را از دست ميدهن در واقع دفع ميشوند. در روزهاي آخر مانده به قاعدگي تخمكي وجود ندارد

اما با توجه به نامنظمي دوره هاي قاعدگي(طبق فرمايشات شما) نمي توان دقيقا مشخص كرد كه زمان پريود كي بوده است مگر از علائم قبل از آن!!!
    ممكن است به علت فشار هاي وارد آمده و يا همان كيست هاي تخمدان قاعدگي غقب افتاده باشد
    اما احتمال بارداري با در نظر گرفتن 2-3 روز قبل از قاعدگي منتفي است

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. gule

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دکتر عزیزم سلام..من 21 ام هر ماه پریود مشدم یعنی پریودم کاملا منظم بود و حتی یک روز هم عقب یا جلو نمیفتاد مگر هر چند ماه یک بار..ماه پیش پریودم 4 روز جلو افتاد یعنی 17ام..این ماه دو روز به پریودم مانده بود که رابطه جنسی برقرار کردم که البته منقطع بود (روز 15ام)شبش هم 2 تا ldخوردم که روش اورژانسی رو اجرا کنم برای اطمینان که البته فقط قرص های نوبت اول رو خوردم و نوبت دوم رو (یعنی 12 ساعت بعد )نخوردم..با توجه به این که میدونم ایام نزدیک به پریود جزو دوره ی امن هست و نزدیکی هم منقطع بود و بعدش هم قرص خوردم میدونم که احتمال بارداری نزدیک به صفر..امروز 20  ام هست و من هنوز پریود نشدم..روز 17 ام درد خفیف و گرفتگی داشتم و واژنم تیر میکشید اما هنوز پریود نشدم..با وجود اینکه پریودم خیلی منظم نمیدونم چرا هنوز پریود نشدم و خیلی نگرانم..لطفا راهنماییم کنید واقعا عصبی شدم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. gule نوشته است: دکتر عزیزم سلام..من 21 ام هر ماه پریود مشدم یعنی پریودم کاملا منظم بود و حتی یک روز هم عقب یا جلو نمیفتاد مگر هر چند ماه یک بار..ماه پیش پریودم 4 روز جلو افتاد یعنی 17ام..این ماه دو روز به پریودم مانده بود که رابطه جنسی برقرار کردم که البته منقطع بود (روز 15ام)شبش هم 2 تا ldخوردم که روش اورژانسی رو اجرا کنم برای اطمینان که البته فقط قرص های نوبت اول رو خوردم و نوبت دوم رو (یعنی 12 ساعت بعد )نخوردم..با توجه به این که میدونم ایام نزدیک به پریود جزو دوره ی امن هست و نزدیکی هم منقطع بود و بعدش هم قرص خوردم میدونم که احتمال بارداری نزدیک به صفر..امروز 20  ام هست و من هنوز پریود نشدم..روز 17 ام درد خفیف و گرفتگی داشتم و واژنم تیر میکشید اما هنوز پریود نشدم..با وجود اینکه پریودم خیلی منظم نمیدونم چرا هنوز پریود نشدم و خیلی نگرانم..لطفا راهنماییم کنید واقعا عصبی شدم

سلام

اولا روش اوژانسی اینی نیست که شما انجام دادی! باید به روش صحیح انجامش بدی.
    اگر منظورت از ایام نزدیک به پریودی مثلا 2 روزه مونده به پریودی باشه از اونجایی که پریودیت منظمه دیگه جای نگرانی نیست ...
    همونطور که خودت هم تجربه داری ...گاهی ممکنه پریودی عقب و جلو بیفته که بیشترش به استرس مربوطه.

شاد باشید.

5. سلام دوست عزیز ببینید تخک ها تا 48 ساعت بعد از تخمک گذاری زنده ومنتظر اسپرم می مونند  اما با توجه به نا منظم بودن قاعدگی ایشون و اینکه شما نگفتید چند روز مونده به پریود ایشون این اتفاق افتاده خیلی نمیشه نظر داد اما خب توصیه می کنم کیت های ازمایش حاملگی رو از داروخانه تهیه کرده و استفاده کنید اگر هم امکان داره بهتره به پزشک مراجعه کنید. موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام
    منظور ازاینکه در  زمان تخمک گذاری فقط احتمال بارداری هست یعنی چی ؟ یعنی در روزهای دیگر غیر از روزهای تخمک گذاری اگر نزدیکی انجام شود وجلوگیری هم نشود احتمال بارداری وجود نخواهد داشت؟
    باتشکر

7. arashss

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    نه براي بارداري هم بايد تخمك آماده باشه هم اسپرم به اون برسه.اسپرم حدود 24 ساعت زنده ميمونه و تخمك هم بعد از آزاد شدن حدود 48 ساعت.كه اگر در اين زمان يك اسپرم به تخمك برسه بارداري انجام ميشه.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید