شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زمان و ساعت آمپولHCG

1. با سلام وعرض خسته نباشید من 5ساله که ازدواج کردم ویکساله که می خوام باردار بشم  آزمایش که دادم پرولاکتینم بالا بود و5 ماه قرص بروموکریپتین روزی 2تا استفاده کردم حالا پائین اومده و دکترم قرص لتروزول تجویز کرده که از روزه 4 پریود باید روزی 2 تا بخورم و آمپول HCG پنج هزار 2تا که گفتن باید روزه 14 /2تا با هم بزنم .آیا در ساعت مشخصی باید آمپول بزنم؟وآیا میشه در همان زمان که میزنم نزدیکی داشته باشم؟آیا نیازی هست قرص بروموکریپتین هم بخورم؟آیا این ماه با مصرف این داروها باردار میشم؟لطف کنید من را راهنمائی کنید.

2. behrokh نوشته است: با سلام وعرض خسته نباشید من 5ساله که ازدواج کردم ویکساله که می خوام باردار بشم  آزمایش که دادم پرولاکتینم بالا بود و5 ماه قرص بروموکریپتین روزی 2تا استفاده کردم حالا پائین اومده و دکترم قرص لتروزول تجویز کرده که از روزه 4 پریود باید روزی 2 تا بخورم و آمپول HCG پنج هزار 2تا که گفتن باید روزه 14 /2تا با هم بزنم .آیا در ساعت مشخصی باید آمپول بزنم؟وآیا میشه در همان زمان که میزنم نزدیکی داشته باشم؟آیا نیازی هست قرص بروموکریپتین هم بخورم؟آیا این ماه با مصرف این داروها باردار میشم؟لطف کنید من را راهنمائی کنید.

سلام

آمپول HCG برای تولید تخمکهای بالغ تجویز میشه. به طور متوسط بعد از گذشت 36 ساعت از تزریق هم تخمک رها میشه.
    زمان تزریق رو معمولا خود پزشک تعیین میکنه (معمولا با سونوگرافی).ساعت تزریق هم بهتره صبح باشه چون احتمال آزاد شدن تخمک در صبح بالا میره.
    شما از چند روز قبل و بعد تخمک گذاری که نزدیکی داشته باشی مطمئن تره چون ممکنه تخمک زودتر هم آزاد بشه. چون تحت نظر پزشک هستی در مورد مصرف بروموکریپتین هم از خودش اطلاعات بگیری بهتره.
    با این شیوه که جلو رفتی .... استرس نداشته باشی باردار میشی .... امید داشته باش!

شاد باشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام

دوست من خانوم behrokh من از یک متخصص راجع به سوال شما پرسیدم ...
    گفتن که ساعت تزریق رو هم معمولا خود پزشک تعیین میکنه. و صبح یا عصر بودنش باید طبق نظر پزشک باشه...
    ولی جهت تست اینکه تخمک شما آزاد شده این سونوگرافی رو صبح انجام میدن، چون صبح احتمال آزاد شدن تخمک بالاست. پس جمله ای که در پست قبلی برات گفتم رو تصحیح میکنم ...  زمان و ساعت تزریق رو از پزشکت بپرس ولی سونوگرافی جهت اینکه تخمک آزاد شده یا نه صبح معمولا انجام میشه.

شاد باشی.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید