شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پوست

1. با سلام و احترام
    مدت 7 سال است که در تمامی بدنم به غیر از گردن و صورت سرخیهای کلونی شکل که حالت سوختگی دارند مخصوصا در بازو و کشاله ران به حالت دوره ای در پوستم دیده می شود که کمرنگ و پررنگ می شوند و فقط در مواقع حمام کردن کمی سوزش پیدا می کنند و بیشتر نمایان می شوند و در حالتهای دیگر نه خارش دارد و نه سوزش فقط روی شکل ظاهری پوستم اثر گذاشته اند و با نمونه برداری و صحبت با بالاترین متخصصین هیچ کدام درمان قطعی در بر نداشته و فقط داروهای دست ساز برای چرب نگه داشتن آن داده اند که با وجود بزرگ بودن آن در کل بدن واقعا استفاده از آن میسر نیست آیا شما اطلاعاتی در این زمینه دارید لطفا توضیح دهید

2. electroman357 نوشته است: با سلام و احترام
    مدت 7 سال است که در تمامی بدنم به غیر از گردن و صورت سرخیهای کلونی شکل که حالت سوختگی دارند مخصوصا در بازو و کشاله ران به حالت دوره ای در پوستم دیده می شود که کمرنگ و پررنگ می شوند و فقط در مواقع حمام کردن کمی سوزش پیدا می کنند و بیشتر نمایان می شوند و در حالتهای دیگر نه خارش دارد و نه سوزش فقط روی شکل ظاهری پوستم اثر گذاشته اند و با نمونه برداری و صحبت با بالاترین متخصصین هیچ کدام درمان قطعی در بر نداشته و فقط داروهای دست ساز برای چرب نگه داشتن آن داده اند که با وجود بزرگ بودن آن در کل بدن واقعا استفاده از آن میسر نیست آیا شما اطلاعاتی در این زمینه دارید لطفا توضیح دهید

سلام،
    تشخیص بیماریهای پوستی در محیط مجازی بسیار مشکل است، بهتر است به پزشک مراجعه کنید یا در صورت مراجعه قبلی به درمانهای آن اعتماد نمایید.

3. سلام من بعد از اینکه صورتمو میشویم خشکی میزنه گاهی وقتا که مرطوب کننده بزنم بازم اینجوری میشه البته من از لوازم ارایشی هم استفاده میکنم  میشه کمکم کنید تا از دستش خلاص بشم

4. minoojooon نوشته است: سلام من بعد از اینکه صورتمو میشویم خشکی میزنه گاهی وقتا که مرطوب کننده بزنم بازم اینجوری میشه البته من از لوازم ارایشی هم استفاده میکنم  میشه کمکم کنید تا از دستش خلاص بشم

با سلام!
    با توجه به این که شما پوست حساسی دارین. ایده آل اینه که تا جای ممکن کمتر از لوازم آرایشی و بیشتر از روش های تقویت پوست مثل استفاده از انواع بخورها و ماسک های طبیعی و تغذیه ی سالم و مناسب و آشامیدن آب زیاد - که کم بودن آب بدن هم خودش باعث بروز چنین مشکلاتی میشه - استفاده کنین.
    اگر از لوازم آرایش استفاده می کنین، از کرم پودرهای مخصوص پوستتون که شناخته شده باشند و لایه ی سنگینی روی پوست ایجاد نکنند تهیه کنین و قبلش حتما از مرطوب کننده های مناسب که چربی کنترل شده داشته باشند بر روی پوستتون بمالین.
    استفاده از کرم شب خیلی کمک کنندست.
    آرایش صورتتون رو به مدت طولانی باقی نگذارید و برای پاک کردنش از ژل های مخصوص پوستتون استفاده کنین.
    بیش از دو بار در روز صورتتون رو با آب و صابون نشورید، به جز در مواقعی که مجبور هستید چند بار این عمل را تکرار کنید!
    پوستتون رو با دستمال نرم و بدون مواد مصنوعی خشک کنید و نگذارید پوستتان خود به خود خشک شود که باعث تشدید خشکی پوست می شود.
    موفق باشی!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید