شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حاملگی یا تصور آن؟؟؟؟؟

1. با عرض سلام و خسته نباشی

من با نامزدم رابطه ای داشتم که در اون اصلاٍ دخول صورت نگرفت و حتی منی رو مهم روی واژن نریختم، اما الان شک دارم که نامزدم هنگام پاک رکدن منی حامله نشده باشه. الان 14 روز از اون موقع میگذره و پریود هم حدود 5 روز زودتر اومده، البته میگه که  بعضی شب ها حالت تهوع داره. لطفا با معلومات مفیدتون کمکم کنین
    مرسی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با اوضاعي كه فرمودين ايشون باردار نيستن نگران نباشيد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام
    باتوجه به مسائلی که ذکر کردید امکان حاملگی اصلا وجود ندارد چون اولا روی واژن نریخته ثانیا پریود صورت گرفته پس جای نگرانی نیست وتهوع همسرتان به دلیل استرس ایشان میباشد.

4. سلام اگر نامزد شما پریود شدن نگران نباشید  چون در صورت بارداری نامزد شما پریود نمی شد ودر رابطه های بعدی از کاندوم استفاده کنید

5. از همفکری تون جهانی سپاس، اما به نظر شما چرا این بار پریود نامزدم چند روز زودتر اومده؟

6. شما واسه بارداري ايشون ناراحتي يا زود پريود شدنش؟

با عرض پوزش يه كم عصباني شدم.استرس بيجا به خودتون وارد نكنين لطفا.ايشونم دچار استرس كردين كه اينجوري شدن.نامزد شما باردار نيستن.نگران نباشيد.

7. نگران حاملگی نباشید اگر پریود همسرتان کامل بوده ودر مورد زود پریود شدن تنها دلیل فقط استرس ایشان بوده.اصلا جای نگرانی نیست.

8. تقریباً دوستان پاسختون رو دادن.اول اینکه نامزدتون باردار نیست ثانیاً زودتر پریود شدن بدلیل استرس فراوونه،نگران نباشین

9. yasi59

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    میخواستم سوالم جواب بدین ممنون میشم من و همسرم 2 ماه برای بارداری تلاش میکنیم و هر بار بعد نزدیکی صبح سرگیجه و حالت تهوع دارم دلیلش چیه؟ ایا اسپرم این تاثیر را در بدنم ایجاد میکنه؟

10. سلام
    دوست عزیز علائمی که ذکر کردید فکر میکنم به دلیل استرس شماست سعی کنید آرامش داشته باشید.

11. ASMD

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام،

من یہ رابطہ کوچولو با دوست دخترم داشتم(باکره هست) ، دخول انجام نگرفت، فقط سر آلت من تا مقدار خیلی خیلی کم بین لبہ های آلت اون بود، شاید فقط یکی دو قطرہ آب بی رنگ قبل منی اول ورودی واژن مالیدہ شدہ باشہ ، بعد آلتمو ورداشتم ، خودم با دست منی رو اوردم بیرون، دیگہ هم رابطہ نداشتیم، ۳-۴ ساعت بعدش دوست دخترمو فقط با دست ارضا کردم ، حالا بگم کہ این اتفاق مال دیشب بود یعنی ۲۸ شهریور ، دوست من ۷ روز قبل یعنی ۲۱ شهریور پریودش تموم شد ، یک هفتہ پریود بود ، حالا چی کار می تونیم بکنیم برای اطمینان از عدم حاملگی ؟ این قرص LD چیہ؟ برم داروخونہ بگم چی می خوام؟ چہ زمانی بخورہ بهترہ؟
    از بی بی چک کی باید استفادہ کرد؟ اگہ کسی حاملہ باشہ پریودش قطع می شہ؟ این قرص LD تا چقد پریود و عقب میندازہ؟ اگہ بیشتر از اون مدت عقب بیفتہ ایا احتمال حاملگی هست؟

با تشکر قبلی

12. ASMD نوشته است: سلام،

من یہ رابطہ کوچولو با دوست دخترم داشتم(باکره هست) ، دخول انجام نگرفت، فقط سر آلت من تا مقدار خیلی خیلی کم بین لبہ های آلت اون بود، شاید فقط یکی دو قطرہ آب بی رنگ قبل منی اول ورودی واژن مالیدہ شدہ باشہ ، بعد آلتمو ورداشتم ، خودم با دست منی رو اوردم بیرون، دیگہ هم رابطہ نداشتیم، ۳-۴ ساعت بعدش دوست دخترمو فقط با دست ارضا کردم ، حالا بگم کہ این اتفاق مال دیشب بود یعنی ۲۸ شهریور ، دوست من ۷ روز قبل یعنی ۲۱ شهریور پریودش تموم شد ، یک هفتہ پریود بود ، حالا چی کار می تونیم بکنیم برای اطمینان از عدم حاملگی ؟ این قرص LD چیہ؟ برم داروخونہ بگم چی می خوام؟ چہ زمانی بخورہ بهترہ؟
    از بی بی چک کی باید استفادہ کرد؟ اگہ کسی حاملہ باشہ پریودش قطع می شہ؟ این قرص LD تا چقد پریود و عقب میندازہ؟ اگہ بیشتر از اون مدت عقب بیفتہ ایا احتمال حاملگی هست؟

با تشکر قبلی

با توضیحاتی که دادی بارداری احتمالش خیلی کمه
    روش اورژانسی رو جستجو میکردی میرسیدی به جواب
    تا 72 ساعت بعد رابطه مهلت دارید انجام بدید 4 تا ال دی یا دو تا اچ دی بخوره بعد 12 ساعت باز 4 تا ال دی یا 2 تا اچ دی بخوره خوردن قرص و تعویق پریود بستگی به شرایط روحی و جسمی طرف داره موردی داشتیم 20 روز پریودش عقب افتاد موردی داشتیم 3 روز میگم بستگی به شرایط داره
    و با این اوصاف اصلا بترداری امکانش نیست نگران نباش
    از دفعات بعد مراقب باش
    به خدا استفاد از کاندوم سخت نیستا بیشتر دقت کنید تا استرس نگیرید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. ASMD

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ASMD نوشته است: سلام،

با تشکر قبلی

دوست من ۴۰ ساعت بعد ۴ تا قرص LD خورد (ساعت ۱۳ دو روز بعد) ، ۷ ساعت بعد از خوردن قرصها بالا اورد ( تا اینجا کہ مشکل نیست)، مشکل اصلی اینجاس که دقیقا ۲ ساعت بعد از خوردن سری دوم قرصها یعنی ساعت ۳ شب بالا اورد، از ساعت ۴ شب به بعد هم ۷-۸ بار بالا اورد، البتہ بگم کہ ساعت ۲ شب ( یک ساعت بعدخوردن سری دوم)، یک مقدار خیلی کم آب بالا اورد، الانم ۶۳ ساعت گذشتہ از رابطه ، بہ خاطر سری دوم ایا مشکلی هست؟؟؟

شرمندہ اینقد موضوع پیچیدہ شد .....

14. سلام

نه، فقط سري اول قرصها مهم مهم است در ضمن قرصها 1 الي 2 ساعت بعد از مصرف جذب ميشوند
    ديگه نيازي به استفاده از قرص نيست.پريود بعدي ايشان قطعا نامنظم خواهد بود

15. توروخدا بگين من تو روز 4بريودم رابطه جنسی داشتم بدون دخول بدون كاندم حامله ميشم؟ازدواج نكردم برم خودكشي؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید