شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزرگ بودن آلت تناسلی مردان

1. با عرض سلام من از مشکل بزرگ بودن آلتم رنج میبرم ،و بعلت اینکه سریع تحریک میشوم هر جا که باشم آلتم از روی شلوار پیدا میشود و بهمین علت کمتر در جمع حاظر میشوم،میخواستم بدانم راهی برای کوچکتر کردن آلت مردان وجود دارد یا خیر

2. rezamoosaei نوشته است: با عرض سلام من از مشکل بزرگ بودن آلتم رنج میبرم ،و بعلت اینکه سریع تحریک میشوم هر جا که باشم آلتم از روی شلوار پیدا میشود و بهمین علت کمتر در جمع حاظر میشوم،میخواستم بدانم راهی برای کوچکتر کردن آلت مردان وجود دارد یا خیر

سلام،
    آلت تناسلی شما اشکالی ندارد، چون احتمالا سن تان کم است و تجربه جنسی پایینی دارید باعث می شود که با مسایل جزئی هم تحریک شده و آلت تناسلی تان به حالت نعوظ در آید. به نظر من آلت تناسلی شما اشکالی ندارد و با بالا رفتن تجربه جنسی تان این مشکل برطرف خواهد شد.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. با سلام

آیا راهی برای کوچک کردن  آلت وجود دارد؟
    چون من بدلیل بزرگی آلت مشکل دخول دارم

4. farahi نوشته است: با سلام

خير راهي وجود ندارد
    ابعاد آلت تناسلي شما چقدر است

5. kaveh000kaveh نوشته است:
    farahi نوشته است: با سلام

خير راهي وجود ندارد
    ابعاد آلت تناسلي شما چقدر است

آلت من کلفت است برای مشکل دخول  راه حلی دارید؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. salam,
    aya andazeye bozorge alate mardan, hodoode 30cm , baraye zanha dar deraz modat va ezdevaj moshkeli ejad mikonad?

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام ببخشید روئه بدنه التم ئه چزی مانند جوش ایجاد شدهکه که با تحمل دردزیای خلایش کردم و بهناه نخودکوچولو در زیر پوست به رنگ تیره میباشد و حدود یک ماه است که این اتفاق افتاده و با هر بار سرویس رفتن خایش یکنم و اینکه هنمیدونم چیه.

8. see_light_world نوشته است: سلام ببخشید روئه بدنه التم ئه چزی مانند جوش ایجاد شدهکه که با تحمل دردزیای خلایش کردم و بهناه نخودکوچولو در زیر پوست به رنگ تیره میباشد و حدود یک ماه است که این اتفاق افتاده و با هر بار سرویس رفتن خایش یکنم و اینکه هنمیدونم چیه.

سلام
    برای معاینه هر چه سریعتر به یک ارولوژیست مراجعه کنید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید