شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ازدواج با پسری که خیلی به مسائل جنسیش اهمیت میده

1. بنظر من شخص مورد نظر شما کاراکتر شخصیتی جالبی نداره و البته بلوغ فکری و جنسی کافی هم برای ازدواج ندارد.
    اینطور آدم ها حتی بین پسرها منفور و مردود هستند. همیشه کسانی که ادعای زیاد دارند در آن موضوع ؛ بی کفایت و نا کار آمد هستند.
    مشک آن است که ببوید ....
    اگر واقعا" قصد اش ازدواج بود ؛ بعد از ازدواج در عمل این کفایت و زیادی ه اطلاعاتش ، رو به شما ثابت میکرد.نیازی به پز دادن این موضوع نبود !
    بنظر من صرف ه ؛  دیدن ه فیلم سک سی موردی ندارد و حتی دادن آن به نامزد هم بعد از گذشت مقدمات و رعایت اصول ای ؛ موردی ندارد ولی اینکه پسری فیلمی را به این ترتیب که بشما داده ؛ به دختری یدهد؛  چیزی جز سوء استفاده و نیت بد نمیتواند پشت اش باشد.

2. با سلام خدمت دوستان عزيز

من يك دوستي دارم كه يك مشكلي داره و ايشون چند بار از من تقاضاي كمك كردن آخه مي‌گه كه از نظر روحي دچار مشكل شدن لطفا اگه كسي مي‌تونن راهنمايش كنن دريغ نكنيد با تشكر از شما....

ايشون يك دختر 21 ساله هستن مي‌گن من از طريق ايترنت با يك پسر 2 ساله آشنا شدم بعد از دوسال 6 ماه هم باتقاضاي پسره تلفني صحبت كردن و پيشنهاد ازدواج داده الان پس از اين مدت آشنايي اون به پسره ميگه باهاش شباهت و تفاهم داره فقط مشكلي كه باهم دارند اينكه پسره سر مسائل جزئي زياد باهاش دعوا مي‌كنه مثلا وقتي باهاش تلفني حرف مي‌زنه مي‌گه كسي نبايد بين حرف‌هامون بياد و...
    در حالي كه پسره يك مدت سر اين مسائل ارتباط رو قطع كرده اما باز تماس گرفته و گفته كه دوسش داره ؟؟؟؟  و مي‌خواد كه باهاش ازدواج كنه!
    و اين مسئله موجب شده كه دختره به پسره شك كنه دوسش نداره و دروغ مي‌گه ؟
    اون‌ها تاحالا فقط عكس هم رو ديدن و از نزديك يكديگر رو ملاقات نكردن؟

من اين سوال رو اينجا مطرح كردم بخاطر اينكه بسياري از جون‌هاي ما با اين مسائل روبه رو هستند.
    چه بايد چيكار كرد آيا مي‌تونيد راه حلي براي اين مسائل پيدا كنيم؟
    اين بخاطر اينه كه يك راهي براي جونها بزاريم كه  اونهارو از مشكلات روحي و رواني كه اين مسائل پيش مياره كم  كنيم؟

با تشكر از شما ....

3. با سلام دوباره خدمت دوستان

من اولين برداشتم از اين خانم اين بود و جوابشون رو دادم

اما ايشون گفتند كه مشكل اين نيست و من مي‌تونم پسره رو فراموش كنم

اون ميگه كه آيا پسره من رو واقعا دوست داره  و مي‌خواد با من ازدواج كنه ؟؟ يا ؟؟؟

من مطالبي رو كه نوشتم مي‌زارم شايد به درد دوستان ديگه بخوره.

اميدوارم كه دوستاني كه در اين زمينه اطلاعات مفيدي دارند  هم كمك كنند.

ببين من مي‌خوام راجب اين قضيه اول برات صحبت كنم.
    وابسته شدن فقط محدود به انسان نمي‌شه بلكه هر انساني ميتونه به هرچيزي وابسته شه من براي درك بهتر اين قضيه يك مثالي برات مي‌زنم مثلا تاحالا برات پيش اومده كه يك حيون خانگي بخري و نگهش داري مثل جوجه خوب پس از مدتي كه ازش نگهداري مي‌كني بهش غذا مي‌دي و هر روزه ازش نگهداري مي‌كني كم كم بهش عادت مي‌كني. يك روز مثلا وقتي از خواب بيدارمي‌شي مي‌بيني كه جوجه مرده يا ناپديد شده يا گربه برده خيلي ناراحت مي‌شي و حتي تا چند روز يا مدت زمان طولاني به فكرش هستي و از نظر روحي يا عاطفي صدمه مي‌بيني تا كم كم و به مرور زمان از يادت مي‌ره پس از مدتي ديگه بهش فكر نمي‌كني انگار كه اصلا وجود نداشته .

وابستگي هم دقيقا مثل همين هست يك جور عادت هست كه ما از نظر عاطفي به اون عادت مي‌كنيم و يا در موارد شديد ممكنه فكر كنيم كه بدون اون چيز نمي‌تونيم زندگي يا خوشحال و يا خوشبخت بشيم ما به هر چيزي ممكنه  كه وابسته بشيم حتي به اشيا هم بعضي وقتها وابسته مي‌شيم .  

خوب من اينها رو گفتم كه شما يه چيزهايي درباره فرق دوست داشتن و  وابستگي به دستتون بياد.

شما و آقا پسره طي اين دو سالي كه با هم چت كردين كم كم به هم عادت كردين بايد در نظر بگيريد كه اصولا وقتي كه دو نفر با هم چت مي‌كنند حرف‌هايي كه رد و بدل ميشن محترمانه و گاهي دور از واقعيت هست وهمين باعث ميشه كه فرد يه جور ديگه طرف رو درنظر بگيره. بعد از اينه شما با هم صحبت كردين و بشتر باهم آشنا شدين به هم وابستگي پيدا كردين. و اين وابستگي با دوست داشتن فرق مي‌كنه.

ببينيد اصولا آقا پسرها در اول كه با كسي دوست ميشن خيلي زود وابستگي به اون طرف پيدا مي‌كنند و پس از مدتي اگه به اصطلاح اختلاف بينشون پيشبياد زود تر هم از طرف دل ميكنن يا مي‌تونن زودتر طرف رو فراموشش كنن ( يه هفته تا يه ماه ).
    اما در دختر خانم‌ها اين قضيه كاملا برعكسه.  

اول بايد اين رو بگم كه كسي با چت كردن عاشق كسي نميشه اين رو مطئن باش حداقل در مورد پسرها صدق مي‌كنه. و من برداشتم رو از حرفهاي شمااينه...

اكثر پسرها كه براي اولين بار با دختري آشنا مي‌شن دوست دارن هر طوري شده باهاشون ارتباط پيدا كنند وخيلي زود هم بهشون وابسته مي‌شن و اين درمورد افراد كم تجربه و كم سن به وفور ديده مي‌شه اين آقا پسر كه قول ازدواج رو به شما دادن از همون دسته هستن . و از اينكه اول گفته كه قيافه برام مهم نيست من نميگم اول دروغ گفته اين از همون هيجانات اول بوده كه اين رو گفته و به نظر من دروغ محثه 95 % از پسرها قيافه طرف براشون خيلي مهم هست .     

در مورد حرف زدن اينها از اينكه بايد حتما به من گوش كنيد به نظر من(اين فقط برداشت من هست) كه طرف شما با اين  حرف ثابت كردن  كه مغرورا يااز اينكه مي‌گن كه بايد خودتون رو عوض كنيد باز هم فكر كنم كه احساس مي‌كنه عقل كله وكسي كه اين احساس رو داشته باشه به نظر من هيچي نمي‌دونه.    
    در كل بهت بگم كه اين آقا اگه شما رو هم واقعادوست داشته باشه و راست بگه ايشون خيلي بي‌تجربه و بچه هستند بايد شما بهش كمك كنيد از اينكه مي‌گه من رو درك نمي‌كني تا خودش رو پيدا كنه شما بايدا ين رو در نظر بگيريد كه دوست داشتن خالي آدم رو خوشبخت نميكنه و شما بايدبهش بگي كه من همين هستم و نمي‌تونم خودم رو هم تغيير بدم اگه نمي‌خواي ديگه هرگز باهام تماس نگيريد. وقتش هست كه كمي از ضعفاتون براش بگيد....  

به هر حال من بعيد مي‌دونم ايشون شما رو دوست داشته باشن در اول احتمال مي‌دم كه شما اولين دختري بوديد كه باهاش دوست شديد حالا شايددوست‌هاي ديگري پيدا كرده كه فكر مي‌كنه از شما بهترن   يا اخلاقشون بهشون نزديكتر هست.اون هم دوست هاي همشهري كه حضوري هر وقت دلش بخواد مي‌بيندشون....  

كلام آخر اينكه اين پسر گزينه خوبي براي شما نيست   و شما بايد هر چه زودتر به اين ارتباط پايان بديد. و اگه ارتباتتون قطع شد به هيچ عنوان ديگه سراغش نريد    اگه نمي‌تونيد كم كم اين كار رو انجام بديد. ولي هر چه زودتر به اين ارتباط پايان بديد.

اين هم يك سايت در مورد تعاريف رهايي از وابسته شدن از دوستاني كه مشكل مشابه دارند مي‌خوام مطالعه كنند اميدوارم براتون مفيد باشه.

http://www.mojezeh.net/?blogname=levels&post=1863&tpl=0

با تشكر از همه دوستان

4. سلام
    فقط ميخوام روي نظر همه دوستان خوبمون تاكيد كنم كه دوست عزيزم از اين آقا با اين مسائلي كه واست بوجود آورده به شدت دوري كن اونم باز از راه درست و منطقي اين جور آدما حتما"از نظر رواني مشكل دارن،پس يه جوري ازش دوري كن كه واست مشكل درست نكنه،تا حالا كه به نظر من خوب برخورد كردي پس ميتوني بقيه اش رو هم خوب تموم كني مراقب خودت باش...
    موفق باشي...

5. SALAM 2ST AZIZ .bara ezdevaj nemikhadet gole harfasho nakhor chon momkene mesle gozinehaye badish beshi.be nazare man hamin alan 2stiti tamom kon.arzesshesho nadare.bebakhsid ke enghadr rok goftam

6. JNASERI

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    1- آخه این دیگه چه صیغه ای است، من که نفهمیدم؟ دراختیار گذاشتن فیلم پورنو به کسی که قصد ازدواج با او را داری چه مفهومی میتواند داشته باشد؟با اینکار چی رو میخواسته ثابت کنه؟
    2- ادعای داشتن اطلاعات اضافی خود دلیل بر بی اطلاعی است.( این یک تز فلسفی است )
    3- احتمال بسیار زیاد قصد دیگری در سر دارد چو ن این راه و روش مناسبی جهت دوست یابی و یا همسر گزینی نیست.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید