شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترک مواد، مفيديامضر

1. با سلام و خسته نباشيد

آقای دکتر من از شما سئوالی دارم که نمی توانم از هيچ پزشکی به صورت رو در رو بپرسم، به همين دليل تصميم گرفتم از شما که سايت بسيار مفيدی هم داريد بپرسم.

يکی از بستگان نزديک من مدت 4-5 سال است که به مصرف ترياک روی آورده و تقريبا" هر روز مقداری خيلی کم ترياک می کشد. اما چند روزی است که خود به خود تصميم گرفته آن را کنار بگذارد، از آنجا که ايشان دارای 70 سال سن می باشند آيا اين کار برای ايشان مضر نيست؟ قابل ذکر است ايشان در اين چند روزه دچار يبوست شديد شده اند و البته روزه هم می گيرند. البته خودشان می گويند بايد ريز ريز مصرفم را کم کنم و نمی توانم آن را به يکباره کنار بگذارم.
    راستش بيشتر ترس ما از سن بالای ايشان است. آيا عدم مصرف برای ايشان در اين سن خطرناک نيست؟ و اگر نه برای در مان چه بايد کرد.

خواهش می کنم ما راهرچه زودتر راهنمايی بفرماييد.

با تشکر فراوان
    مریم-ک

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید