شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه بین قد و و وزن

1. پسری هستم 23 ساله با قدی حدود 170 و وزنی حدود  60  می خواستم بدونم چقدر کمبود وزن دارم و برای افزایش وزن که سریع هم جواب بده باید چیکار کرد.
    ممنون میشم جواب بدید

2. از امکانات سایت که یکیش محاسبه وزن مطلوب است استفاده کن
    ولی به نظر من وزنت نسبت به قدت مناسبه شاید یکی دو کیلو کم داشته باشی که اونم با خورد و خوراک رفع میشه
    زیاد نگران نباش وزنت عالیه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. BMI که ملاکی برای وزن افراد است باید بین 24 تا 27 باشد. BMI از فرمول زیر بدست می آید
    BMI=وزن به کیلو گرم تقسیم برا مجذور قد به متر
    با این حساب وزن شما باید بین 69 تا 78 کیلوگرم باشد. برای اضافه کردن وزن بای دمیزان کالری دریافتی بدن شما بیشتر از کالری مصرفی شما باشد. برای میزان کالری و نوع کالری دریافتی بهتر اس تبه متخصص تغذیا مراجعه کنید تا با روش های علمی و دقیق شمارا راهنمایی کند و اگر لازم بود آزمایش هایی را از شما بگیرد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. m_a_7 نوشته است: پسری هستم 23 ساله با قدی حدود 170 و وزنی حدود  60  می خواستم بدونم چقدر کمبود وزن دارم و برای افزایش وزن که سریع هم جواب بده باید چیکار کرد.
    ممنون میشم جواب بدید

سلام

شما یک سری به تاپیک زیر بزن به اغلب سوالات به راحتی پاسخ داده میشه اما اینکه چی باید بخوری و ... اینا دیگه با متخصص تغذیه هست و اینو بگم که همونطور که کاهش وزن سریع علمی نیست ، افزایش وزن سریع هم ...
    و چه برای لاغری و چه برای چاقی ، رژیم اصولی زیر نظر پزشک و ورزش اصولی زیر نظر مربی توصیه می شود

دایره المعارف کالری
    http://www.roham.ws/web/ftopict-8287.html

5. با سلام.ایا خوردن روزانه نیم لیتر شیر نیم چرب(شیر یارانه ای 2.5 درصد چرب)با دو عدد موز چقدر به حجم عظلات  و صورت اضافه می کند؟و ایا در چربی های بدن تاثیری ندارد چون من دارای چاقی گلابی شکل هستم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید