شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

احتمال حاملگی

1. shabnamjan نوشته است: سلام.ممنون می شم اگر کمکم کنید.

من در روز تخمک گذاری بعد از رابطه ای که داشتم منی روی دستم ریخت با دستمال پاک کردم به شکلی که دیگه هیچ گونه خیسی روی دستم حس نمی کردم.بعد از نیم ساعت دستم با سطح داخلی شورتم که کم از ترشحات واژن خیس شده بود تماس پیدا کرد.الان یک  روز از موعد پریودم گذشته وپریود نشدم.آیا ممکنه به این روش حامله شده باشم؟

سلام

اگر اطمينان به پاك شدن دستتان داريد احتمال بارداري نيست.
    اسپرم ها در مايع مني زنده هستند وقتي مني پاك بشه اسپرم ها هم با از  بين ميرند
    1 روز عقب افتادن قاعدگي نشان بارداري نيست.اگر قاعدگي تا 10 روز عقب افتاد به پزشك مراجعه كنيد
    اما به طور كلي در مورد شما بارداري رخ نداده است

2. سلام
       خواهش میکنم کمکم کنید.خیلی اضطراریه.توروخدا کمکم کنید دکتر

من دقیقا دو روز پیش با یه دختر رابطه جنسی داشتم.داشتم آلتم رو روی آلتش میمالیدم که یه لحظه سر آلتم رو دیدیم.یکی دو قطره منی اومده بود(البته مطمین نیستم که منی بوده چون چسبنده بود ولی مثه آب بی رنگ بود.آیا منی بوده؟)بعد با دست سرشو پاک کردمو ادامه دادم.حالا اون دختر که اصلا این موضوع رو نمیدونست دیروز(1 روز بعدش)به من گفت که زیره دلش خیلی درد میکنه از آلتش تیر میکشه تا شکمش.امروزم که بش گفتم میگه حالت تحوع داره.
    من خیلی میترسم.تورو خدا جوابم رو واضح و کامل بدین اگه راهی هم هست بم بگین.با قرص میشه درستش کرد؟تورو خدا واسم توضیح بدین دارم بد بخت میشم

ضمنا اون دختر هنوز باکره هست و 7و8 روز از پریودش گذشته بود

تورو خدا جوابو تا دیر نشده بدین.ممنون

3. سلام
    در نوار جستجوی بالا کلمه روش اورژانسی رو تایپ کنید مطمئنا جوابتون رو میگیرید.

4. سلام

از دست شما آقايون
    ببينيد دوست من باردار شدن بستگي به اماده بودن بدن زن هم داره.اگر ايشون قاعدگي منظمي دارند 8 روز بعد از پريود احتمال بارداري نيست
    ولي!... ولي چون شما مني ديديد احتمالا پيشاب شما حاوي اسپرم بوده
    ذكر نكرديد كه دخول انجام شده يا نه؟! علائم بارداري هم در 4 هفته بعد از تشكيل نطفه نمايان ميشه نه 24 ساعت بعد(مگه مايكروفر بوده؟!)
    اما با شايد و بايدو احتمالا نميشه صبر كرد
    شما يك لطفي كن : اگر 72 ساعت از رابطه نگذشته بهش بگيد از روش اورژانسي استفاده كنند(2 تا اچ دي -12 ساعت بعد 2 تاي ديگه يا 4 تا ال دي و 12 ساعت بعد 4 تاي ديگه)

در روابط بعدي از كاندوم استفاده كنيد

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. bichare نوشته است: سلام
       خواهش میکنم کمکم کنید.خیلی اضطراریه.توروخدا کمکم کنید دکتر

من دقیقا دو روز پیش با یه دختر رابطه جنسی داشتم.داشتم آلتم رو روی آلتش میمالیدم که یه لحظه سر آلتم رو دیدیم.یکی دو قطره منی اومده بود(البته مطمین نیستم که منی بوده چون چسبنده بود ولی مثه آب بی رنگ بود.آیا منی بوده؟)بعد با دست سرشو پاک کردمو ادامه دادم.حالا اون دختر که اصلا این موضوع رو نمیدونست دیروز(1 روز بعدش)به من گفت که زیره دلش خیلی درد میکنه از آلتش تیر میکشه تا شکمش.امروزم که بش گفتم میگه حالت تحوع داره.
    من خیلی میترسم.تورو خدا جوابم رو واضح و کامل بدین اگه راهی هم هست بم بگین.با قرص میشه درستش کرد؟تورو خدا واسم توضیح بدین دارم بد بخت میشم

ضمنا اون دختر هنوز باکره هست و 7و8 روز از پریودش گذشته بود

تورو خدا جوابو تا دیر نشده بدین.ممنون

سلام
    در ادامه سخنان خانم lili_b برای بار ان ام داشتن پرده بکارت به معنی عدم بارداری نییییییییییییییییییییییییست!!!
    اینو گفتم تا به حرف اصلیم برسم

دوستان در هنگام تایپ یه کم ملاحظه کنن(الانه که سامی جون بیاد و بگه شما تا این سایتو ف.ی.ل.تر نکنین بی خیال نمیشین)
    برخی از اصطلاحات و حرکات و ... رو لطفا سانسور کنید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. سلام 3310شما می توانید از تقویم تخمکگذاری که با سرچ بالای صفحه می تونید پیداش کنید روز تخمکگذاری را پیدا کنید ویا از کیت تخمکگذاری استفاده کنید که در داروخانه ها موجود است ویا به سونو بروید تا روزدقیق ان را به شما بگوید  خرما وعسل وموز هم زیاد بخورید تمام روشهای که برای پسردار شدن است صد در صد نیست وفقط احتمال ان را بالا می برد پس توکلتان به خدا باشد.

7. سلامbichare شما 2 روز پیش با این خانم رابطه داشتی یعنی 6 روز از پریود این خانم گذشته بوده و  زمان تخمکگذاریش سپری شده بوده و احتمال بارداری این خانم بسیار کم است  در صورت احتیاط اگر 72 ساعت نگذشته از روش اورژانسی استفاده کنه این خانم باید بعد از رابطه وازن خود را شستشو می داد ویا شما باید از کاندوم استفاده می کردید علت تاخیر در پریود ممکن است از استرس باشد در ضمن علائم بارداری به این زودی مشخص نمی شود .

8. سلام.من باکره هستم آقای دکتر.از 6 شهریور تا 11شهریور پریود بودم و 1مهر دوباره پریود میشم من 16 شهریور رابطه جنسی سطحی با نامزدم داشتم آلت وارد نشد ولی منی به وازن ریخته شد من صبح رابطه داشتم 12 شب 2قرص hd خوردم ولی چون بهم ریختم دیگه 12 ساعت بعد نخردم الان 19ساعت از آخرین قرص میگذره.آیا احتمال حاملگی هست یا خیر؟میتونم تست حاملگی خانگیو از داروخانه تهیه کنم؟لطفا کامل جواب بدید.بسیار ممنون

9. سلام توروخدا كمكم كنيد
    من 28 سالمه 9ارديبهشت با دوست دخترم رابطه جنسی معقدي داشتم و از اين استرس دارم كه مني به ناحيه تناسلي ايشون ماليده نشده باشه البته ايشون باكره هست و تو اين 4ماه10روز هر ماه پريود شده آخرين بار بعد از 27يا28روز 10شهريور به مدت 6روز پريود بود و تو اين 4ماه10روز هيچ تغيير وزني يش پف كردگي نداشته فقط 2ماه پيش 2يا 3بار حلت تهوع داشت بدون بيرون ريزي كه دكتر گفت به خاطر استرس هست و  ودر ضمن  به خاطر استرسي كه دارم 3بار دكتر فرستادمش كه آخرين بار 2روز پيش بود كه هر 3بارم بارداري رو رد كردن توروخدا راهنماييم كنين دارم ديونه ميشم هم اون بيچاره هم داره از دست من ديونه ميشه
    ويه سوال ديگه كسي كه حامله باشه امكانش هست  هر ماه پريود بشهيا اينكه پريود كلا"قطع ميشه
    اگه قطع ميشه تا چه زماني
    ممنون ميشم هرچه زودتر جوابمو بدين

10. aramesh8085 نوشته است: سلام.من باکره هستم آقای دکتر.از 6 شهریور تا 11شهریور پریود بودم و 1مهر دوباره پریود میشم من 16 شهریور رابطه جنسی سطحی با نامزدم داشتم آلت وارد نشد ولی منی به وازن ریخته شد من صبح رابطه داشتم 12 شب 2قرص hd خوردم ولی چون بهم ریختم دیگه 12 ساعت بعد نخردم الان 19ساعت از آخرین قرص میگذره.آیا احتمال حاملگی هست یا خیر؟میتونم تست حاملگی خانگیو از داروخانه تهیه کنم؟لطفا کامل جواب بدید.بسیار ممنون

سلام

شما در دوره ی امن نزدیکی نداشتید یعنی زمانی بوده که احتمال بارداری درشما بوده... با توجه به اینکه روش اوژانسی رو هم به درستی انجام ندادید ، احتمال بارداری در شما صفر نیست...
    معمولا بعد از دوهفته از نزدیکی میتونید از بی بی چک استفاده کنید تا از بارداری مطلع بشید.

شاد باشید.

11. ahmad61 نوشته است: سلام توروخدا كمكم كنيد
    من 28 سالمه 9ارديبهشت با دوست دخترم رابطه جنسی معقدي داشتم و از اين استرس دارم كه مني به ناحيه تناسلي ايشون ماليده نشده باشه البته ايشون باكره هست و تو اين 4ماه10روز هر ماه پريود شده آخرين بار بعد از 27يا28روز 10شهريور به مدت 6روز پريود بود و تو اين 4ماه10روز هيچ تغيير وزني يش پف كردگي نداشته فقط 2ماه پيش 2يا 3بار حلت تهوع داشت بدون بيرون ريزي كه دكتر گفت به خاطر استرس هست و  ودر ضمن  به خاطر استرسي كه دارم 3بار دكتر فرستادمش كه آخرين بار 2روز پيش بود كه هر 3بارم بارداري رو رد كردن توروخدا راهنماييم كنين دارم ديونه ميشم هم اون بيچاره هم داره از دست من ديونه ميشه
    ويه سوال ديگه كسي كه حامله باشه امكانش هست  هر ماه پريود بشهيا اينكه پريود كلا"قطع ميشه
    اگه قطع ميشه تا چه زماني
    ممنون ميشم هرچه زودتر جوابمو بدين

سلام

دوست عزیز ایشون به هیچ عنوان باردار نیستن. فقط به خاطر استرس این تهوع رو دارن. در بعضی از افراد بعد از بارداری هم ممکنه ماه اول هم خونریزی دیده بشه ولی ایشون به هیچ عنوان باردار نیستن.
    من موندم شما چرا نمیتونید به حرف پزشک اعتماد کنید!!
    نگران نباشید!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. با سلام
    شايد سوالي كه ميخوام بپرسم تكراري باشه اما من از خوندن مطالب مرتبط با اون جوابمو نگرفتم!!!!!!!!!
    من و نامزدم روز20مرداد رابطه نزديكي داشتيم كه به دخول نرسيد و نامزدم انزال  نداشت ومنم همچنان باكره هستم ميخواستم بدونم ترشحات پيش از مني (مايع چسبناك بيرنگ) حاوي اسپرم هستند يا نه ؟چون الت اون با الت در ارتباط بوده و من از هيچ روش اورژانسي استفاده نكردم!تو اين مدت پريودشدم كه البته كمتر از دفعات قبل بوده (قهوهاي رنگ)اما در زمان خودش بوده.نميدونم آيا امكان حاملگيم هست يا نه؟لطفا در اين مورد راهنماييم كنيد
    ممنون

13. نه اون مايع حاوي اسپرم نيست.ظاهرا نامزدتون انزال هم نداشتن.پس بارداريتون منتفيه.گرچه در پستهاي قبل هم دقيقا جواب داده شده كه ميگين جواب نگرفتين.

14. بله پیش آب حاوی اسپرم هستش ولی امکان بارداری باهاش کمه
    پریود شدنتونم بارداری نفی میکنه
    شما باردار نیستید

15. چطوري پيش آب حاوي اسپرمه ولي كسي باش باردار نميشه.آقاي كلوني عزيز ميشه توضيح بدين؟ جاي سواله واسه من.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 24
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید