شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زیاد شدن جمعیت دختران نسبت به پسران

1. سلام آقای دکتر،
    میخواستم بدونم واقعاً دلیل اینکه طی سال های اخیر جمعیت دختران نسبت به پسران رو به افزایش بوده چیست؟
    چون من شنیدم برای به وجود آمدن پسر باید مراحل رابطه جنسی به خوبی رعایت شود در غیر اینصورت بچه دختر خواهد بود...آیا این موضوع عدم آگاهی مردم ایران از رابطه جنسی توام با لذت برای دو طرف را نمیرساند؟
    ممنون

2. . Laughing mishe manbae in farzieye elmiye khatiretoono begid

3. همانطوری که گفتم من این مطلب را شنیدم پس باید این را درک کنید که منبع علمی نداشته ام و اگر داشتم که مزاحم آقای دکتر نمیشدم...
    لطفاً قبل از ارسال هرگونه پاسخ کمی در مورد سوال فکر کنید،البته اگر توانایی آن را دارید  Smile

4. ehsansoft1 نوشته است: سلام آقای دکتر،
    میخواستم بدونم واقعاً دلیل اینکه طی سال های اخیر جمعیت دختران نسبت به پسران رو به افزایش بوده چیست؟
    چون من شنیدم برای به وجود آمدن پسر باید مراحل رابطه جنسی به خوبی رعایت شود در غیر اینصورت بچه دختر خواهد بود...آیا این موضوع عدم آگاهی مردم ایران از رابطه جنسی توام با لذت برای دو طرف را نمیرساند؟
    ممنون

سلام،
    برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تعیین جنسیت فرزند به اینجا مراجعه نمایید. به طور کلی عواملی مختلفی در این زمینه نقش دارند و یک موضوع مولتی فاکتوریال است. یکی از این عوامل میزان PH واژن می باشد که به دنبال ارگاسم (لذت جنسی) تغییر می کند و می تواند بر نوع X و Y اسپرم تاثیر بگذارد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید