شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 51 ...   

احتمال بارداری ..

1. آیا ممکنه با خوردن قرص ضد بارداری مارولون اونهم در دوره ی سوم مصرف و در روز 20 و 21 سیکل نزدیکی صورت بگیره اما به دفعات زیاد(7بار) بازهم بارداری صورت بگیره؟! البته در هر بار منی داخل ریخته نشده و فقط پیشاب بوده.
    در روش اورژانسی گفته شده فقط 1بار در سیکل میشه استفاده کرد.من در اوایل سیکل با از روش اورژانسی با ال دی استفاده کردم.آیا با توضیحات بالا به روش اورژانسی احتیاج هست؟

2. سلام.3 ماه پیش مایعی که قبل از منی خارج میشود با خارج واژنم تماس پیدا کرد (روز نهم دوره ) در این 3 ماه پریود شدم ولی  چند بار تست ادرار انجام دادم که مننفی بود مدتی است در نزدیکی کلیه و تخمدان احساس حرکت میکنم خیلی نگرانم امکان دارد حامله باشم؟

3. 444444 نوشته است: سلام.3 ماه پیش مایعی که قبل از منی خارج میشود با خارج واژنم تماس پیدا کرد (روز نهم دوره ) در این 3 ماه پریود شدم ولی چند بار تست ادرار انجام دادم که مننفی بود مدتی است در نزدیکی کلیه و تخمدان احساس حرکت میکنم خیلی نگرانم امکان دارد حامله باشم؟

اولا با پیش آب امکان بارداری خیلی کمه پیش بیاد
    دوما پریود شدن شما در این مدت بارداری رو 100% منتفی میکنه
    تست بی بی چکتومنم که منفی بوده
    این دردتونم ناشی از استرس و تغییرات هورمونی که بعد رابطه ممکنه پیش بیاد
    نگران نباشید با این توصیفات باردار نیستید
    در ضمن یه بار به سوال شما کامل پاسخ داده شده و دلیل اینکه دوباره پرسیدید نمیدونم!!!!!!

4. m_s_m نوشته است: آیا ممکنه با خوردن قرص ضد بارداری مارولون اونهم در دوره ی سوم مصرف و در روز 20 و 21 سیکل نزدیکی صورت بگیره اما به دفعات زیاد(7بار) بازهم بارداری صورت بگیره؟! البته در هر بار منی داخل ریخته نشده و فقط پیشاب بوده.
    در روش اورژانسی گفته شده فقط 1بار در سیکل میشه استفاده کرد.من در اوایل سیکل با از روش اورژانسی با ال دی استفاده کردم.آیا با توضیحات بالا به روش اورژانسی احتیاج هست؟

پس جواب من چی؟

5. m_s_m نوشته است: آیا ممکنه با خوردن قرص ضد بارداری مارولون اونهم در دوره ی سوم مصرف و در روز 20 و 21 سیکل نزدیکی صورت بگیره اما به دفعات زیاد(7بار) بازهم بارداری صورت بگیره؟! البته در هر بار منی داخل ریخته نشده و فقط پیشاب بوده.

سلام

دوست عزیز علت اینکه کسی به سوال شما جواب نداده اینه که سوالت نامفهومه!!!
    اگر منظورت اینه که سه دوره یعنی سه ماه داری قرص جلوگیری از بارداری استفاده میکنی ، خوب دیگه نیازی به روش اوژانسی نیست!
    اگر هم پریودی منظمی داری روز 20و21 جزء روزهای امن محسوب میشن.
    روش اوژانسی هم از این جهت که باعث به هم خوردن بالانس هورمونی بدن میشه نباید بیشتر از یکبار در یکماه انجام بشه... یعنی واسه سلامتی خودت خوب نیست.
    دیگه حالا نمیدونم منظورت از سوال چی بود و جوابت رو گرفتی یا نه؟!

شاد باشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام  می شه لطفا  فرق بین خونریزی بارداری با پریود رو بگین؟

7. rozi8184

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من با گذشت 5/2 ماه هنوز پریود نشدم به دکتر که مراجعه کردم فقط سونوگرافی نوشت
    که نتیجش اینه:
    ضخامت آندومتر دو لایه 7میلی متر
    تخمدانها حداکثر نرمال و حاوی فولیکولهای ریز متعدد
    کلدوساک خلفی فاقد مایع آزاد
    میخواستم بدونم آیا مشکلی هست؟

8. سلام
    با توجه به وجود كيست تخمدان در شما به نظر ميرسه عدم پريود به علت همان كيست ها و تنبلي تخمدان باشه
    پيشنهاد ميكنم جواب سونوي خودتون رو نزد يك متخصص زنان ببريد و حتما پيگير مشكلتون باشيد

9. shabnamoo نوشته است: سلام  می شه لطفا  فرق بین خونریزی بارداری با پریود رو بگین؟

سلام

سوالت رو دقیقا متوجه نشدم... ولی درکل بعضی افراد در ماههای اول بارداری دچار خونریزی میشن.

حالا اگه منظورت چیز دیگه ای هست واضحتر بگو.

10. اره منظورم همین بود میگن تو ماه اول چند روز قبل از پریود ممکنه خونریزی صورت بگیره که ممکنه با پریود اشتباه بشه راجع به اون می خوام بدونم

11. [quote="shabnamoo"]اره منظورم همین بود میگن تو ماه اول چند روز قبل از پریود ممکنه خونریزی صورت بگیره که ممکنه با پریود اشتباه بشه راجع به اون می خوام بدونم[/quote]

سلام عزیزم این مطلبی رو که شما مدنظرت خونریزی مربوط به لانه گزینی تخم بارور شده در دیواره ی رحم هست. که بعضی ها در ماه اول تجربش میکنن. یعنی کمتر از دوهفته بعد از بارداری این خونریزی رو میبینن تقریبا نزدیک به زمان پریودی (که حالا اتفاق نیفتاده) .... این خونریزی مثل دوران پریودی نیست، کوتاهه مثلا ممکنه یکی دو روز دیده بشه و البته خفیف.

12. سلام

ممکنه کسی باردار باشه .سه روز بعد از عقب افتادن پریودش به مدت 4روز بی بی چک استفاده کنه وهر بار منفی باشه؟  چقدر می شه به این تست ها اعتماد کرد؟

13. shabnamjan نوشته است: سلام

ممکنه کسی باردار باشه .سه روز بعد از عقب افتادن پریودش به مدت 4روز بی بی چک استفاده کنه وهر بار منفی باشه؟  چقدر می شه به این تست ها اعتماد کرد؟

سلام

بی بی چک معمولا بعد از دو هفته از بارداری نتیجه رو نشون میده. مثلا چند روز بعد از تاریخی که قرار بوده پریود بشی و نشدی ازش استفاده کن ...
      ولی کلا تستهای حاملگی خانگی رو باید چند بار در چند روز امتحان کرد تا از نتیجش مطمئن شد. اگر نتیجه مثبت بود اعتماد کن ولی اگر منفی بود چند روز تست رو تکرار کن...  از ادرار صبح هم واسه گرفتن نتیجه ی بهتر تست بگیر.
    اگه زودتر و دقیقتر از این بخوای نتیجه بگیری باید آزمایش خون بدی.

شاد باشید.

14. سلام

من با همسرم رابطه جنسی داشتم با کاندوم.... بعد از ارضا شدن ایشون و خارج شدن منی.... چون من هنوز ارضا نشده بودم... آلت تناسلی رو از واژن من خارج نکردن.... به اندازه دو سه حرکت اضافه!!!
    بعد از خروج سریعا کاندوم رو بیرون نیاوردیم از آلت.... و من زیر ایشون قرار داشتم..... و ایشون با دست من رو ارضا کردن و بعد که از هم جدا شدیم....
    فهمیدیم که کاندوم خارج شده و همه جا کثیف شده.....

حالا با توجه به این که من در طول این یکی دو دیقه آخر که چندباری با آلت ایشون تماس سطحی داشتم و خب نمیدونم اون موقع کاندوم جدا شده بوده یا نه...

آیا احتمالش هست که منی درون واژن من ریخته شده باشه؟؟؟ در همون چندتا تماس سطحی؟؟؟ یا وقتی که کاندوم جدا شده بوده؟؟؟ و روش پیشگیری کمک میکنه دیگه نه؟؟؟

من از روش پیشگیری اورژانسی دارم استفاده میکنم الان...
    دو تا قرص HD خوردم تا نوبت بعدی که دو تا قرص دیگه رو هم بخورم.....

بعد یه موردی که هست اینه که:
    من کلا دوره های نامرتبی دارم.... دو ماه قبل 18 روزه بود و خب با فرض این که این دفعه هم 18 روزه باشه .. من فردا باید دوره ام شروع بشه.

حالا با خوردن این قرص ها دوباره نامرتب میشه؟؟؟ و دوره ام هم عقب می افته دوباره؟؟؟
    اینجوری احتمال بارداری رو  تقریبا به صفر می رسونم دیگه نه؟؟؟؟

و من دفعه اولم هست که کلا از قرص استفاده می کنم و این دفعه اولی هست که این اتفاق می افته... و الان شدیدا نگرانم...

15. fazarbadegan نوشته است: سلام

من با همسرم رابطه جنسی داشتم با کاندوم.... بعد از ارضا شدن ایشون و خارج شدن منی.... چون من هنوز ارضا نشده بودم... آلت تناسلی رو از واژن من خارج نکردن.... به اندازه دو سه حرکت اضافه!!!
    بعد از خروج سریعا کاندوم رو بیرون نیاوردیم از آلت.... و من زیر ایشون قرار داشتم..... و ایشون با دست من رو ارضا کردن و بعد که از هم جدا شدیم....
    فهمیدیم که کاندوم خارج شده و همه جا کثیف شده.....

حالا با توجه به این که من در طول این یکی دو دیقه آخر که چندباری با آلت ایشون تماس سطحی داشتم و خب نمیدونم اون موقع کاندوم جدا شده بوده یا نه...

آیا احتمالش هست که منی درون واژن من ریخته شده باشه؟؟؟ در همون چندتا تماس سطحی؟؟؟ یا وقتی که کاندوم جدا شده بوده؟؟؟ و روش پیشگیری کمک میکنه دیگه نه؟؟؟

من از روش پیشگیری اورژانسی دارم استفاده میکنم الان...
    دو تا قرص HD خوردم تا نوبت بعدی که دو تا قرص دیگه رو هم بخورم.....

بعد یه موردی که هست اینه که:
    من کلا دوره های نامرتبی دارم.... دو ماه قبل 18 روزه بود و خب با فرض این که این دفعه هم 18 روزه باشه .. من فردا باید دوره ام شروع بشه.

حالا با خوردن این قرص ها دوباره نامرتب میشه؟؟؟ و دوره ام هم عقب می افته دوباره؟؟؟
    اینجوری احتمال بارداری رو تقریبا به صفر می رسونم دیگه نه؟؟؟؟

و من دفعه اولم هست که کلا از قرص استفاده می کنم و این دفعه اولی هست که این اتفاق می افته... و الان شدیدا نگرانم...

اگر روش اورژانسی رو به درستی انجام بدید اصلا نگران نباشید بارداری صورت نمیگیرد
    با مصرف قرصها طبیعتا دوره های پریدتون بر هم می خورد که بازم جای نگرانی نیست
    برخورد منی با واژن زمانی امکان بارداری در اون هست که در دوران تخمک گذاری باشید
    اگر هم می خواهید از طریق قرص جلوگیری کنید که توصیه نمیکنک مصرف قرصها باید مرتب باشه و نه اینکه با هر یکبار رابطه قرص بخورید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 51 از 57
رفتن به صفحه :    ... 51 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید