شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اصلاح موهای آلت زنان

1. ramisa نوشته است: سلام
    ممنون از راهنماييتون
    من از خيلي ها شنيدم كه بعد از اصلاح اگر مي خواهيد پوستتان جوش نزند و هم ورم نكند ماست و خيار بزنيد
    مي خواستم ببينم اگر كسي توي اينجا امتحان كرده، جواب گرفته ؟

با سلام
    تا انجا که من میدونم بعد از اصلاح با استفاده از دستگاه اپیلیدی، موم ، ژیلت و نخ اگر از کمپرس های خنک کننده استفاده شود خیلی خوب است و تا حدودی التهاب را کم میکند کمپرس خیار و ماست برای صورت خیلی خوب است اما در قسمت تناسلی جواب نیمده و همون مخلوط سدر و ماست یا گل ختمی خیلی خیلی خوب و بی ضرر است
    و نیز  تا یک روز از مواد ارایشی در صورت و تماس جنسی در قسمت تناسلی خودداری بشه تا پوستش تحریک نشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. خیار ، کاهو ، کلم بروکلی ، هویج !!!
    مگه می خواید سالاد درست کنید ؟

ترجیحا از مواد استاندارد استفاده کنید . یا اگر می خواید از این مخلوط گلهای بهاری استفاده کنید خودتون تهیه اش کنید و به محصولات پیش ساخته موجود در عطاری ها اطمینان نکنید . ضمن اینکه این مواد رو قبلش حتما بشورید و البته با آب و نمک ضدعفونی کنید نه رکال و مواد کلر دار ... خلاصه از من می شنوید روی موضعی به این حساسی ترکیب ماست وخیار امتحان نکنید چون کی می دونه ماستش چجوری تهیه شده یا خیارش درست ضدعفونی شده یا نه !

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. منم با آقا سامی موافقم. البته با اجازه اساتید می خواستم یه تجربه شخصی و بگم . من چند ماه پیش برای موردی پیش پزشک متخصص زنان رفته بودم و خواستم در این مورد هم منو راهنمایی کنه که برام یه صابون تجویز کرد . هم خوشبو کننده است هم از عفونت جلوگیری می کنه و هم نمی سوزونه. یه کرم ملایم هم داد که بعد از شیو استفاده می شه. من که خیلی راضی هستم.  به نظر من به جای استفاده از ماست و خیار!! از پزشک بخواهید که کمکتون کنه. حتما جواب می گیرید.

4. sami28 نوشته است: خیار ، کاهو ، کلم بروکلی ، هویج !!!

ترجیحا از مواد استاندارد استفاده کنید . یا اگر می خواید از این مخلوط گلهای بهاری استفاده کنید خودتون تهیه اش کنید و به محصولات پیش ساخته موجود در عطاری ها اطمینان نکنید . ضمن اینکه این مواد رو قبلش حتما بشورید و البته با آب و نمک ضدعفونی کنید نه رکال و مواد کلر دار ... خلاصه از من می شنوید روی موضعی به این حساسی ترکیب ماست وخیار امتحان نکنید چون کی می دونه ماستش چجوری تهیه شده یا خیارش درست ضدعفونی شده یا نه !

سلام اقای سامی من بارها از شوخ طبعی و رک گویی شما خندم گرفته خداییش خیلی جالب گفتید
    اما خارج از شوخی خیار  مواد الرژی داری نیست و نیازی به ضدعفونی هم نداره فقط شستن با اب کافیه و ماست هم وقتی بخوری زنده بمونی مشکل مصرف برای پوست را نداره اینها ماسک های کاملا طبیعی و استاندارد هستند مثلا برای پاک کردن ارایش از صورت به جای محلولهای داروخانه ایی از اب پرتقال تازه استفاده بشه خواهید دید که هم پاکننده است هم بشاش کننده
    نیز اینکه همه چیز عطاری ها رو نمیشه استفاده کرد اما گیاه سدر یک گیاه بدون دردسر هست سابقه ایجاد الرژی نداره تمیز هست چون برگ گیاه نه ریشه خلاصه امتحانش ضرری نداره اما چون قرار ادمی محتاط باشه پس کمی از اون را روی پوست زیر بغل امتحان کنید بعد اگر الرژی یا حساسیتی در کار نبود همگانیش کنید
    با تشکر

5. bluesea2008 نوشته است:
    sami28 نوشته است: خیار ، کاهو ، کلم بروکلی ، هویج !!!

سلام اقای سامی من بارها از شوخ طبعی و رک گویی شما خندم گرفته خداییش خیلی جالب گفتید
    اما خارج از شوخی خیار  مواد الرژی داری نیست و نیازی به ضدعفونی هم نداره فقط شستن با اب کافیه و ماست هم وقتی بخوری زنده بمونی مشکل مصرف برای پوست را نداره اینها ماسک های کاملا طبیعی و استاندارد هستند مثلا برای پاک کردن ارایش از صورت به جای محلولهای داروخانه ایی از اب پرتقال تازه استفاده بشه خواهید دید که هم پاکننده است هم بشاش کننده
    نیز اینکه همه چیز عطاری ها رو نمیشه استفاده کرد اما گیاه سدر یک گیاه بدون دردسر هست سابقه ایجاد الرژی نداره تمیز هست چون برگ گیاه نه ریشه خلاصه امتحانش ضرری نداره اما چون قرار ادمی محتاط باشه پس کمی از اون را روی پوست زیر بغل امتحان کنید بعد اگر الرژی یا حساسیتی در کار نبود همگانیش کنید
    با تشکر

سلام خانم بلوسی
    و ممنون از لطف شما
    ببینید پوست صورت یک چیزه آزمایش روی آلت تناسلی یک چیز دیگه
    اینجا فقط بحث حساستر بودن پوست ناحیه تناسلی مطرح نیست . آلت تناسلی بخصوص برای خانمها بسیار مستعد پذیرش عنوان عفونت و قارج هست و از طرفی بطور نسبتا بی واسطه ای به داخل بدن راه دارد . خلاصه شما خیلی چیزها ( استاندارد و غیراستاندارد ) می تونید روی پوست دست و صورت استفاده کنید که استفاده اونها برای محیط تناسلی جایز نیست .
    از طرفی ما در اینجا مشکل اعتماد به کیفیت محصولی که می خریم هم داریم . فرض کنیم پودر سدر واقعای بی ضرر و مفید هست اما کی تضمین میده در اون پودر سبز رنگی که از عطاری می خریم دقیقا چه چیزهایی بصورت پودر وجود داره ؟! تازه بگذریم که اغلب این مواد در انبارها و اصلا در خود این مغازه ها در معرض باد و خاک و آلودگی هوا هستند . می تونم با اطمینان بگم محال است این پودر حاوی لارو حشرات نباشد .
    صرف اینکه یک ماده ای ضد التهاب است مجوزی برای استفاده از اون محصول روی نواحی تناسلی نخواهد بود .
    و اما

در مورد خیار
    توصیه من که دقیقا همونیه که گفتم . برای کاهش التهاب از داروها و مواد استاندارد استفاده کنید اما باید یک مطلب دیگری هم خدمتتون عرض کنم . برعکس نظر شما خیار - بخصوص خیارهای جالیزی و نه درختی - اصلا محصول تمیزی نیستند و بخاطر فرمت خوابیده بوته شان اغلب با کود در تماس هستند و بخصوص در زمینهای کشاورزی که با پس آب شهری آبیاری می شوند ( که اطراف تهران کم هم نیستند ) پوست خیار در تماس با فضولات انسانی نیز هست !
    وقتی بدستور مستقیم وزارت بهداشت و همکاری وزارت کشاورزی لااقل دو سال پیش که وبا شیوع داشت حتی سبزیجات بسیاری از مناطق کشاورزی غیرقابل مصرف اعلام شد و معدوم گردید اونوقت صحیح نیست ما بیام خیار رو با آب ساده بشوریم و پوست بگیرم یا نگیریم و با ماست مخلوط کنیم و سالاد ضد التهاب بسازیم . لااقل قبل از تهیه این محصول اونها رو ضدعفونی کنید .

این دستورات گیاهی برای هرکجا صحیح هست لااقل برای اعضای تناسلی صحیح نیست و باید از محصولات استاندارد استفاده کرد یا حداقل باید با مجوز و تایید یک پزشک به سمت اینگونه ترکیبات رفت .
    البته این باید دستور الهی نیست و هرکسی خودش تشخیص میده ولی بنظر من به گرفتاری های بعدیش نمی ارزه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام
    من یه پیشنهاد غیر معمول دارم و اون هم بی حس کردن پوست اطراف آلت تناسلی با استفاه از ژل لیکادویین و استفاده از دستگاههای موکن برقی هست
    به نظر مضحک میاد اما برای من که شحصا از هر گونه مو در این قسمت و همچنین تیغ به ستوه اومده بودم ایده ی بسیار خوبی بود!ا
    البته کافیه اینکار هر چند ماه یکبار انجام بشه , بعد از اون مو بسیار نرم می شه و اگر در دفعات بعدی مو رو بتراشید باز هم نتیجه یه پوست نرم و لطیف هست!و پیشنهاد من برای تراشیدن هم باز قسمت تراشنده ی اپیلیدی یا دستگاههای مشابه هست...نمی دونم چرا با اینکه مثل تیغ عمل می کنه اما بعد از استفاده باعث زبری مو نمی شه و همچنین گرفتاریهای تیغ رو هم نداره.... مثل امکان بریدگی و...
    چندتا نکته رو هم بد نمی بینم بگم.. اون هم اینکه دستگاه قبل از استفاه کاملا ضدعفونی باشه و اینکه بعد از استفاده از کیسه خنک کننده ای که معمولا همراه این دستگاهها هست یا کمپرس آب سر استفاده شه... و نکته دیگه هم این که مواظب باشد بی حسی زیاد باعث نشه  اشتباها صدمه ای به قسمت تناسلیتون وارد کنید!
    امیدوارم همونطور که فکر می کنم اینکار واقعا بی ضرر باشه...یه لحظه حس کردم  زیاد با اعتماد به نفس دارم توصیش می کنم!  

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. sheida1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من یه سوال دارم مدتی هست که برای اربین بردن موهای زائدتناسلی از تیغ اسنفاده میکنم چون با اپیلاسیون موهای زیر پوستی در میومد دیگه انجام ندادم .حالا چون تابستو ن هست مجبورم هفته ای 2 بار اصلاح کنم به خاطر همین جوشهای ریز رو
    تاحیه تناسلی دارم که باعث خارش شدید م میشه .نمیدونم برای اینکه راحتتر اصلاح کنم باید چیکار کنم ؟

8. بالاخره من نفهمیدم بعد از اصلاح صورت با نخ چیکار کنیم صورتمون جوش نزنه وملتهب نشه صورت من تا یه هفته ملتهب میشه من باید چکار کنم؟

9. narin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    براي اصلاح صورت شما ميتونيد از ماسك بابونه استفاده كنيد و اينكه موقع اصلاح مواد ارايشي روي صورت شما نباشه تا حساسيت پيدا نكنيد و بعداز اصلاح حداقل يك شبانه روز از مواد ارايشي استفاده نكنيد

10. sheida1 نوشته است: من یه سوال دارم مدتی هست که برای اربین بردن موهای زائدتناسلی از تیغ اسنفاده میکنم چون با اپیلاسیون موهای زیر پوستی در میومد دیگه انجام ندادم .حالا چون تابستو ن هست مجبورم هفته ای 2 بار اصلاح کنم به خاطر همین جوشهای ریز رو
    تاحیه تناسلی دارم که باعث خارش شدید م میشه .نمیدونم برای اینکه راحتتر اصلاح کنم باید چیکار کنم ؟

استفاده از تیغ مرغوب
    نرم کننده های مخصوص شیو کردن مثل ژیلت ( می تونین ژل ژیلت مخصوص پوست حساس رو استفاده کنید )
    همچنین کمپرس آب سرد بعد از اصلاح
    و استفاده از کرم اسکراب و یا کیسه کشیدن ناحیه ( دقت کنید که از اسکراب برای قسمتهایی داخلی استفاده نکنید )
    همچنین لوسیون های مرطوب کننده و ضد آلرژی بعد از بیرون آمدن از حمام

ضمنا استفاده از ژل ها و فوم های موبر مخصوص نواحی تناسلی رو هم امتحان کنید بد نیستند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  11. با سلام
    آن چیزی که مشخصه اینکه تیغ زدن چه در صورت و چه مخصوصاً در ناحیه آلت تناسلی ، بسته به پوست هر شخص احتمال جوش زدن و التهاب رو به ارمغان میاره! و چون در قسمت آلت تناسلی بدلیل عدم تماس با محیط خارجی ، پوست لطیفتر و حساس تره بیشتر این موضوع پدیدار میشه.
    از طرفی  بنا به تجربه،با تیغ شیو کردن ،زمینه ضخیم شدن موها نیز فراهم میشه(بیشتر آقایان این مطلبو در زمانیکه به بلوغ میرسند و دارای محاسن شده و به اصلاح با تیغ روی میاورند ،تجربه نموده اند البته اگر تیغ تیز و نو باشه کمتر این موضوع پیش میاد) لذا بنظرم   در صورتیکه فرد دارای آلرژی خاصی در استفاده از کرم و ژل ها نباشه بهترین راه استفاده از کرم ها ویا ژل های موبر استاندارد(در ناحیه آلت) خواهد بود.زیرا هم پوست خراشیده نشده وهم جوش نزده و موها هم ضخیم نمیگردند.
    به هرحال هر فرد نسبت به مشخصات فیزیکی خودش میتونه از راه های گفته شده بالا توسط دوستان استفاده کنه.فقط مهمترین موضوع استفاده از ابزار و آلات استاندارد و تحت کنترل بوده چون این عضو از بدن فوق العاده حساس و منفذ ورود انواع ویروسها ،قارچها،میکروبها میباشد لذا  باید با وسواس مضاعف با آن برخورد نمود.
    موفق و بهروز باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  12. sheida1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اقای سامی من ار تیغ ونوس صورتی برای تراشیدن  استفاده میکنم فکر نمیکنم ار ونوس تیغ بهتری وحود داشته باش لطفا راهنمائی کنید.

13. sheida1 نوشته است: اقای سامی من ار تیغ ونوس صورتی برای تراشیدن  استفاده میکنم فکر نمیکنم ار ونوس تیغ بهتری وحود داشته باش لطفا راهنمائی کنید.

دوست من
    استفاده از تیغ مرغوب یکی از پیشنهادات من بود که شما هم رعایت کردید و بجز بقیه پیشنهاداتم راه حل جدیدی بنظرم نمی رسد
    وقتی به تراشیدن حساس هستید بهتره راههای دیگه رو امتحان کنید .
    پست آخر و کل تاپیک رو یکبار مرور بفرمایید

14. باسلام
    دوستان عزیز اپیلاسیون را تا چه حد مطلوب میدونند؟

15. با سلام
    من کشاله ران و اطراف ناحیه تناسلی (نه خود ناحیه) رو سابقاً با اپیلیدی اصلاح میکردم که چون حساس بود جوش میزد و الان جای جوشها مونده، ولی الان چند ماهیه که دیگه اینکار رو نکردم و از کرم موبر استفاده می کنم. خوب جوشها خیلی کمتر شدند. حالا 2 تا مشکل دارم که خواهش میکنم از دوستانی که اطلاعات کافی یا تجربشو دارند کمکم کنن: 1. جای جوشها مونده و تیره شده که من خیلی روش حساس شدم و آزارم میده 2. کرم و ژیلت به تمیزی و نرمی و موندگاری اپیلیدی نیست.
    (میخواستم اضافه کنم که من از کرم لایه بردار استفاده کردم ولی باوجود اینکه یه لایه از پوست این قسمت برداشته شده خیلی کمک نکرده)
    خواهشاً منو راهنمایی کنین.

ضمناً من روی کمر و باسنم هم موی زائد دارم، به نظر شما بهترین راه حذف اونا چیه؟؟؟

سوالام زیاد شد. ببخشید ولی لطفاً راهنماییم کنین
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید