شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کوچک بودن آلت تناسلی

1. برای ضعیف و کوچک بودن آلت تناسلی آقایان آیا راه حلی وجود دارد ؟
    Crying or Very sad

2. md_1363 نوشته است: برای ضعیف و کوچک بودن آلت تناسلی آقایان آیا راه حلی وجود دارد ؟
    Crying or Very sad

سلام،
    بارها در این مورد صحبت شده است. لطفا قبل از ارسال سوال جستجو
    کنید. مثلا برای مشاهده یکی از موارد قبلی اینجا کلیک کنید.

3. سلام عرض شد
    من بتازگی دستگاه اکستندر (کشنده ی آلت) را برای افزایش طول آلتم خریداری کردم , میخواستم این سوال بپرسم آیا کشیدگی اعضا در مدت زمان معین باعث تحریک و تولید بافت سلولی میشه و با توجه به مثالهایی که در مورد کشیدن اعضا در علم پزشکی هست,امکان عملی بودن آن در مورد افزایش طول آلت با این روش وجود دارد و اگه هست چند درصد خواهد بود ؟؟؟؟ لطفا جواب علمی بدهید با مثال

بازم تشکر میکنم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام  اگرآلت یک مرد در حال نعوذ کمتر از 11سانتیمتر بود نیاز به درمان دارد ولی اکثر مردهابا دیدن فیلمهای پورنو فکر میکنند که آلت آنها کوچک است و ممکن است قدرت ارضا کردن شریک جنسی خود را نداشته باشند ولی حقیقت این است که ستاره های این جور فیلمها افرادی کاملا استثنایی با اندام های جنسی استثنایی هستند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید