شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پارگي در ساعت 7 يعني چي؟

1. من به يه ماما مراجعه كردم و گفت پردهام در ساعت 7 دچار پارگي شده.حال اين يعني پرده من به طور كامل پاره شده و من ديگه پرده ندارم؟؟؟؟؟؟؟حال چيكار كنم اقاي دكتر؟؟؟راهنماييم كنين

2. سلام دوست عزيز

اصولا پزشكان و متخصصان زنان هايمن را به شكل يك ساعت در نظر ميكيرند
    پارگي در ساعت 7 يعني عدد 7 برروي همان ساعت فرضي.اين به معني پارگي كامل بكارت نيست و پارگي در بخش از آن است.در نزديكي بعدي خونريزي ديده ميشود اما پرده بكارت از نظر سلامت گواهي سلامت ندارد و پزشك متوجه پارگي آن ميشود

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. شما که به دکتر مراجعه کردید عجیبه چرا همون موقع ازش سوال نکردید!!!
    فقط در پیرو سخن lili خانم بگم این نوع پارگی چون مختصر هستش و از خیلی عوامل میتونه پیش بیاد اگر واسه شما مشکل ایجاد کرد میشه به طریقی توجیه کرد وعنوان بشه که مثلا بدون داشتن رابطه این چنین شده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. اقاي clooneyمن وقتي كلمه پارگي رو شنيدم دنيا دور سرم داشت مي چرخيد.هيچي به ذهنم نميرسيد بپرسم.چون من رابطه جنسي نداشتم.حالا چيكار كنم2 روزه روزگارم سياه شده و نه خواب دارم نه خوراك وحالا يعني بايد براي هميشه با ازدواج خدافظي كنم ؟چون خونوادم قبل ازدواج برگه سلامت ميگيرن.ترميم هم كه ميگيد معلوم ميشه ؟؟؟(گفت 1ميليون براي ترميم ميگيره كه من انقد پولم ندارم)پس من چيكاركنم؟؟؟؟؟؟؟؟

5. hastiii نوشته است: اقاي clooneyمن وقتي كلمه پارگي رو شنيدم دنيا دور سرم داشت مي چرخيد.هيچي به ذهنم نميرسيد بپرسم.چون من رابطه جنسي نداشتم.حالا چيكار كنم2 روزه روزگارم سياه شده و نه خواب دارم نه خوراك وحالا يعني بايد براي هميشه با ازدواج خدافظي كنم ؟چون خونوادم قبل ازدواج برگه سلامت ميگيرن.ترميم هم كه ميگيد معلوم ميشه ؟؟؟(گفت 1ميليون براي ترميم ميگيره كه من انقد پولم ندارم)پس من چيكاركنم؟؟؟؟؟؟؟؟

شما که رابطه جنسی نداشتید پس چرا نگرانید؟؟!!!!!
    خود پزشک علت پارگی ناچیز رو تشخیص میده
    و پارگی شما هم در اثر تماس جنسی نبوده ذکر خواهد شد در برگه سلامتتون که پارگی در اثر رابطه جنسی نبوده
    این نوع پارگی بر اثر خیلی چیزا میتونه پیش بیاد پس نگران نباشید
    چون اگر بر اثر رابطه جنسی باشه پزشک 100% تشخیص میده که رابطه جنسی داشتید پس شما که نداشتید دلیل بر نگرانیتون نمیبینم

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  6. اگر پرده را صفحه ی ساعت تصور کنید،عدد 7 محل پارگی پرده ی شماست!اگر هدف شما به هر دلیل ترمیم است،حتی با 300 تومان هم می شود اما دلیلی برای این کار نیست!پزشک حتی تعداد دفعات رابطه جنسی شمارا تشخیص خواهد داد،پس اگر کاری نکرده اید نگرانی بی مورد است1

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید