شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ماهی دوبار پریود شدن

1. سلام خواهر من حدود یکساله که هر ماه دوبار پریود میشه آزمایش هورمونی انجام داده مشکلی خداروشکر نداشته دکتر قرص مدروکسی پروستروژن نوشته که تا2ماه از روز 16پریود بخوره وقتی میخورد خوب بود حالا که قطعش کرده دوباره ماهی 2بار پریود میشه؟به نظر شما چکار باید بکنه تا خوب بشه به نظر شما تنبلی تخمدان باعث این چنبن مشکلی میشود؟

2. يعني بار دوم هم خونريزيشون مثل بار اوله؟

3. سلام
    دوست عزیز اگر با آزمایشات وسونوگرافی نشان هیچ بیماری وجود ندارد به نظر من جای نگرانی نیست چون من شنیدم که بعضی افراد به این صورت هستند ولی تمام راهنماییهای ما لازم وکافی نیست شما باید نسبت به عدم وجود هر گونه بیماری اعم از زنان ویا تیرویید اطمینان حاصل کنید.

4. msety نوشته است: يعني بار دوم هم خونريزيشون مثل بار اوله؟
                                                                                  بله دقیقا

5. خواهر منم همينطور بود كه دكتر تشخيص كيست تخمدان داد.البته فكر نكنم با مصرف يه دوره مدروكسي مشكل حل شه.واسه تنظيم شدن حداقل 6 ماه الي 1 سال بايد تحت درمان باشن.حالا اگه ايشون آزمايش دادن و مشكلي نداشتن خوب خيلي خوبه.ولي حتما به يه دكتر خوب مراجعه كنن.نگران نباش چيز خاصي نيست اكثر خانوما اين مشكل رو دارن.حل ميشه انشالا.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید