شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از عطر و ادکلن و درد

1. سلام
    من یه مشکلی دارم و اون اینه که زمانی که از عطر و ادکلن استفاده میکنم پایین قفسه سینه سمت چپم درد میگیره!!!! دوستان اگه اطلاعاتی دارن کمک کنن(منتظر جواب سامی جون هم هستم)

2. سلام

دوست من ممکنه شما تنها یک آلرژی ساده نسبت به عطر و ادکلن داشته باشید ولی شما بجز احساس گرفتگی در قفسه ی سینه ، مشکلاتی مثل تنگی نفس، احساس خس خس در سینه و سرفه هم دارید؟....
    از این جهت که آسم ندارید مطمئنید؟
    چون این مشکل حساسیت به عطر و ادکلن و احساس گرفتگی در قفسه ی سینه در کسانیکه به آسم مبتلا هستند هم دیده میشه....

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. saye_a نوشته است: سلام

دوست من ممکنه شما تنها یک آلرژی ساده نسبت به عطر و ادکلن داشته باشید ولی شما بجز احساس گرفتگی در قفسه ی سینه ، مشکلاتی مثل تنگی نفس، احساس خس خس در سینه و سرفه هم دارید؟....
    از این جهت که آسم ندارید مطمئنید؟
    چون این مشکل حساسیت به عطر و ادکلن و احساس گرفتگی در قفسه ی سینه در کسانیکه به آسم مبتلا هستند هم دیده میشه....

سلام
    مرسی از جوابتون
    خداروشکر هیچکدومو ندارم وفقط پایین قفسه سینه سمت چپم درد میگیره،خداروشکر آسم هم ندارم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام

دوست من اگر آسم ندارید پس مشکلتون جدی نیست ... تنها برمیگرده به حساسیت شما به بوی عطر و ادکلن.
    مثلا عده ای که به این بوها آلرژی دارند در مقابل بوی عطر و ادکلن دچار سردرد میشن.... یا اگر طرف میگرن داره میگرنش تشدید میشه...  
    ممکنه شما هم به خاطر آلرژی که به بوهای تند دارید بدنتون به این شکل واکنش نشون میده.

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید