شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تناقض در احتمال دختر یا پسر شدن جنین (حدس زدن جنسیت جنین)

1. با عرض سلام
    ببخشید برای من دوگانگی پیش اومده
    2 جواب کاملا" متفاوت امده
    4-5 روز قبل از شروع پریود بعدی(طبق سوال 24 روز بعد از شروع پریود) احتمال جنین پسر بیشتر است
    و جواب دیگر
    احتمال جنین پسر در بین رو.های 12_16 که احتمال تخمک گذاری است بیشتر است
    با توجه به دوره پریود من 29-32 میباشد وتقریبا"7 روز طول میکشد
    خواهشمندم جواب روشنتری به من بدهید
    بسیار سپاسگذارم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با سلام
    دوست گرامی اصولاً بطور قطع و یقین نمیتوان حکم کرد که فرزند پسر ه یا دختر !! واین اظهارات غالباً تجربی بوده و فقط احتمال داده میشه که این اتفاق میافته!!  به هر نحو باید متخصصین محترم سایت نظر دهند.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزیز

برای اطلاعات بیشتر بهتره به سایت دکتر پور قربان مراجعه کنید.zananzayemannazaei.blogsky.com

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. sharsa نوشته است: با عرض سلام
    ببخشید برای من دوگانگی پیش اومده
    2 جواب کاملا" متفاوت امده
    4-5 روز قبل از شروع پریود بعدی(طبق سوال 24 روز بعد از شروع پریود) احتمال جنین پسر بیشتر است
    و جواب دیگر
    احتمال جنین پسر در بین رو.های 12_16 که احتمال تخمک گذاری است بیشتر است
    با توجه به دوره پریود من 29-32 میباشد وتقریبا"7 روز طول میکشد
    خواهشمندم جواب روشنتری به من بدهید
    بسیار سپاسگذارم

سلام

دوست عزیز من فکر میکنم جواب شما رو دیروز در پست دیگه ای دادم... اگه سرچ میکردی جواب سوالت رو میگرفتی.
    برای تعیین جنسیت فرزند چند تا عامل باید در کنار هم لحاظ بشن تا شما بتونید تا حد زیادی به موفقیت برسید...
    یکی از این فاکتورها تعیین زمان تخمک گذاری هست.

4-5 روز قبل از شروع پریود بعدی با توجه به اینکه شما پریودی منظمی داری ،جزء روزهای امن محسوب میشه پس شما در این
    دوران باردار نمیشی که حالا دنبال این میگردی که بچت دختر میشه یا پسر!

اگر به طور میانگین دوره ی پریودی شما رو 30 روزه در نظر بگیریم و با توجه به این اطلاعاتی که گفتید تقریبا منظم هم هست.
    با این حساب  روز 14و15و16 جزء روزهایی میشه که احتمال تخمک گذاری در این سه روز بالاست ... در این دوران چون رحم به میزان بیشتری قلیایی میشه پس احتمال پسر شدن جنین بالا میره.
    ولی فرضا اگر شما روز 11و12و13 نزدیکی کنید ... منظورم اینه که از روز تخمک گذاری فاصله بگیرید... احتمال دختر شدن جنین بالا میره.

امیدوارم جوابت رو گرفته باشی.
    شاد باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. سلام

اگه اول بدونیم تعیین جنسیت فرزند چه عاملی هست بهتر میتونیم قضاوت کنیم

واقعیت این هست که حدود نصف به نصف از اسپرمهای مرد پسر و بقیه دختر هستند البته پسر کمی بیشتر هست حدود 106 به 100 و این اسپرم مرد هست که تعیین کننده جنس فرزند هست و تخمک هیچ تاثیری در آن نداره و زمان تخمک گذاری هم بی تاثیر هست واقعیت اینکه تخمک هیج جنسی نداره که تعیین کننده باشه
    اگه به فکر تعیین جنس فرزند هستید شاید با خوردن بعضی غذاها (مرد را میگم) باعت افزایش اسپرم پسر یا دختر شوید البته فقط کمی این شانس افزایش خواهد بود و چشمگیر نیست

اسپرم دختر و پسر هم فقط در یک کروموزم متفاوت میباشند و تفاوت آنها انقدر نیست که محیط رحم روی آنها تاثیر متفاوت داشته باشه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. Sina2000 نوشته است: سلام

اگه اول بدونیم تعیین جنسیت فرزند چه عاملی هست بهتر میتونیم قضاوت کنیم

واقعیت این هست که حدود نصف به نصف از اسپرمهای مرد پسر و بقیه دختر هستند البته پسر کمی بیشتر هست حدود 106 به 100 و این اسپرم مرد هست که تعیین کننده جنس فرزند هست و تخمک هیچ تاثیری در آن نداره و زمان تخمک گذاری هم بی تاثیر هست واقعیت اینکه تخمک هیج جنسی نداره که تعیین کننده باشه
    اگه به فکر تعیین جنس فرزند هستید شاید با خوردن بعضی غذاها (مرد را میگم) باعت افزایش اسپرم پسر یا دختر شوید البته فقط کمی این شانس افزایش خواهد بود و چشمگیر نیست

اسپرم دختر و پسر هم فقط در یک کروموزم متفاوت میباشند و تفاوت آنها انقدر نیست که محیط رحم روی آنها تاثیر متفاوت داشته باشه

سلام

دوست عزیز .... تخمک کروموزوم X و اسپرم دو نوعه ، کروموزوم های X و Y .
    اگر در زمان لقاح X-X داشته باشیم جنین دختر و اگر X-Y داشته باشیم جنین پسر میشه....

پس حالا باید ببینیم چکار میشه کرد که در زمان لقاح اسپرم X بیاد با تخمک لقاح کنه یا اسپرم Y .....
    در این زمینه تحقیقات زیادی انجام دادن... کلینیک های تعیین جنسیت فرزند هم الان در سطح کشور هستند که با استفاده از روشهایی تا بالای 90% در تعیین جنسیت نوزاد موفق بودن.

برای رسیدن به این موفقیت ، باید چند تا مساله لحاظ بشه. از جمله PH رحم زن هست.
    به تحقیق اثبات شده که اسپرم Y در محیط اسیدی نمیتونه زیاد زنده بمونه و سریع از بین میره ... حال اینکه اسپرم X در محیط اسیدی مقاومت بیشتری داره...
    از این رو اگر محیط رحم قلیایی باشه (با توجه به دلیلی که در بالا گفتم).... شانس فرزند پسر افزایش پیدا میکنه.در زمان تخمک گذاری و همچنین در زمانیکه زن ارگاسم میشه هم محیط رحم قلیایی میشه.
    و هر چه محیط رحم اسیدی تر باشه شانس فرزند دختر رو افزایش میده.

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  7. tooba

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز

یک راه مطمئن برای تعیین زمان تخمک گذاری اندازه گیری لیزابه گردن رحم (CM)  است .در این روش شما در طول 3 تا 5 ماه ترشحاترحم خود را طبق جدولی مشاهده کرده و طبق آن زمان دقیق تخمک گذاری را به دست می آورید .

8. سلام برای پسر دار شدن باید زمان نزدیکی نزدیکترین روز به تخمک گذاری باشه (چون yها ضعیف تر xها هستن )اگه فاصله بیشتر شه این xهاهستن که بیشترین مقدارو دارن بنابر این احتمال دختر دار شدن بالا میره...به توصیه های سایه خانوم عمل کرده و برای تعیین روز تخمک کذاری از کیت ها ی تخمک گذاری استفاده کنین...شستشو با جوش شیرین هم تاثیر زیادی داره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید