شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

به تاخير انداختن تاريخ پريودي

1. roshi_h

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و خسته نباشيد من در تاريخ 30 فروردين 86 ازدواج مي كنم. دو روز قبل تر تاريخ پريودي من است. براي به تاخير انداختنش بايد چه كاري انجام بدهم؟ آيا استفاده از قرص صحيح است؟ از چه تاريخي بايد شروع كنم؟تاريخ آخرين پريودي من 10 اسفند بوده
    سوال ديگر اينكه تا كنون رابطه جنسی كامل و ورود نداشته ام . براي عدم ايجاد مشكل در شب عروسي چقدر زودتر اگر انجام شود درد و مشكلات كمتر است؟
    ممنونم از كمك شما و راهنمائيتان

2. roshi_h نوشته است: سلام و خسته نباشيد من در تاريخ 30 فروردين 86 ازدواج مي كنم. دو روز قبل تر تاريخ پريودي من است. براي به تاخير انداختنش بايد چه كاري انجام بدهم؟ آيا استفاده از قرص صحيح است؟ از چه تاريخي بايد شروع كنم؟تاريخ آخرين پريودي من 10 اسفند بوده
    سوال ديگر اينكه تا كنون رابطه جنسی كامل و ورود نداشته ام . براي عدم ايجاد مشكل در شب عروسي چقدر زودتر اگر انجام شود درد و مشكلات كمتر است؟
    ممنونم از كمك شما و راهنمائيتان

سلام،
    شما می توانید از قرصهای ضدبارداری استفاده نمایید. تاریخهایی که ذکر کردید را زیاد متوجه نشدم اگر امکان دارد «اولین روز آخرین قاعدگی» و طول دوره های قاعدگی خود را ذکر کنید تا تاریخ دقیق را برای شما اعلام کنم. ولی به طور کلی در یک دوره قاعدگی 28 روزه اگر 7 روز اول را «روزهای خونریزی» فرض کنیم، شما می بایست از روز 8 استفاده از قرص را شروع کنید و تا زمانی که می خواهید خونریزی شما به تعویق افتد ادامه دهید، پس از قطع قرصها خونریزی در شما شروع خواهد شد. بسته های قرص ضد بارداری 21 عددی می باشد یعنی به طور معمول در کسانی که مس خواهند از این قرصها به عنوان وسیله جلوگیری استفاده کنند 7 روز پس از شورع خونریزی قرص را شروع کرده و 21 روز ادامه می دهند و پس از آن خونریزی ماه بعد در آنها اتفاق می افتد.
    قبلا در مورد اتفاقاتی که در اولین نزدیکی به وقوع می پیوندد در همین سایت صحبت شده می توانید جستجو کنید.

3. roshi_h

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقاي دكتر. ممنونم از راهنمائيتان!
    من در تاريخ 10 اسفند پريود شدم. معمولا سيكل 26 روزه و 4 الي 5 روز خونريزي دارم . حال با توجه به اينكه طبق تقويم ام 5 فروردين و 29 فروردين پريود مي شم براي خوردن قرص از كي شورع كنم؟ همان روز 5 ام پريودي يا روز 7 ام؟ بسته هاي 21 تايي را مرتبا بخورم يا بعد از 21 روز قطع كنم؟
    باز هم ممنونم از كمك تان

4. roshi_h نوشته است: سلام آقاي دكتر. ممنونم از راهنمائيتان!
    من در تاريخ 10 اسفند پريود شدم. معمولا سيكل 26 روزه و 4 الي 5 روز خونريزي دارم . حال با توجه به اينكه طبق تقويم ام 5 فروردين و 29 فروردين پريود مي شم براي خوردن قرص از كي شورع كنم؟ همان روز 5 ام پريودي يا روز 7 ام؟ بسته هاي 21 تايي را مرتبا بخورم يا بعد از 21 روز قطع كنم؟
    باز هم ممنونم از كمك تان

سلام،
    با توجه به توضیحات شما و اگر سیکلهای منظم دارید؛ در دوره ای که ابتدای آن  5 فروردین است، پس از پایان دوره خونریزی (یعنی اگر خونریزی شما 5 روز طول می کشد از روز 10 فروردین) شروع به خوردن قرص کنید و تا زمانی که تمایل دارید خونریزی شما به تعویق افتد ادامه دهید (یعنی به تعداد قرصها توجه نکنید و تا زمانی که می خواهید خونریزی نداشته باشید ادامه دهید). زمانی که خوردن قرص را قطع کنید، خونریزی در شما اتفاق افتاده و سیکل جدید آغاز می شود.

5. sahar766

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام وخسته نباشيد
    مي خواستم بدونم اگه بخوام چند روز زمان پريودم رو عقب بندازم چه كار بايد بكنم لطفا راهنمايي كنيد ممنون

6. sahar766 نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشيد
    مي خواستم بدونم اگه بخوام چند روز زمان پريودم رو عقب بندازم چه كار بايد بكنم لطفا راهنمايي كنيد ممنون

سلام،
    به مطالب بالا مراجعه کنید.
    قبل از ارسال سوال، جستجو
    کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید