شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چگونه میتوان اقایان را به اوج لذت جنسی رساند؟؟؟

1. سلام دوستان

به نظر من به اوج لذت رسيدن زن يا مرد نشانه نمي خواهد

يك رضايت قلبيه كه ممكنه با يك لبخند يا يك بوسه گرم بعد از رابطه خودشو نشون بده

مگه چراغ راهنماست كه داريد دنبال علائم ميگرديد؟
    اين علائم ميتونه يكي دو موردش در همه خانمها صدق كنه بقيه اش در افراد مختلف متفاوته

به جا اينكه ببينيد شبيه مرغ پر كنده ميشيد يا خروس جنگي به دنبال كيفيت رابطه و آرامش باشيد

ما ايرانيها هميشه دنبال حاشيه هستيم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. [quote="msety"]
    marilyn_manson نوشته است:
    member61 نوشته است:
    Julia نوشته است: سلام
    من یه چیزو متوجه نمیشم!!!
    از کجا باید فهمید که زن ارضا شده یا به ارگاسم رسیده؟؟
    یه مرد از کجا باید اینو بفهمه؟مگه چه علایمی داره که مرد با دیدنش بشتر تحریک میشه -همونطور که تو این مقاله نوشته شده-؟؟؟
    ممنونم

سلام دوست عزیز

برجسته شدن سینه ها  ( برامده شدن نوک سینه ها )

سفت شدن سینه ها  

پوست تن مثل پوست مرغ پر کنده میشه .........موها برجسته و سیخ میشن

بدن بسیار عضلانی و سفت میشه........

واژن خیس و مرطوب و ترشحات منطقه تناسلی چندین برابر میشه.......

بعضی خانمها خیس عرق میشن........

پشت ستون فقرات مورمور میکنه.........

احساس ضعف بدن رو میگیره.........

بدن دچار لرزشهای پی در پی شده..........

احساس خالی شدن معده  

در بعضی خانمها همراه احساس دفع ادرار میمونه

در کل زن از خود بیخود شده  

چشمها خمار............

از خود بیخود شدن..........

نفسهای عمیق ولی تند .........

وقتی به ارگاسم رسید بدن شل........و نفسها اروم............زن بیحال میشه........در بعضی مواقع با افتادن فشار خون همراه

------------------------------------------
    http://www.zananegi.blogsky.com[/quote]
    در تکمیل صحبت هاتون بگم من حتی متورم شدن لبهای دهانه واژن را در طول ارگاسم مشاهده کرده ام که برای خود شریک جنسی ام تعجب آور بود.

member jon اينائي كه گفتي همه نشانه ارضا شدن خانوماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلامmsetyخانم
    متنی که julia خانم نوشته رو یک بار دیگه مطالعه بفرمائید(ازکجا باید فهمید زن ارضاء شده یا به ارگاسم رسیده)من طبق اون این مطلب رو نوشتم درضمن قرار نیست کل مواردی که ذکر شده در یک خانم رخ بده به هر صورت متشکر ازنظرات شما.
    موفق باشید

3. [quote="jiji"]
    msety نوشته است:
    marilyn_manson نوشته است:
    member61 نوشته است:
    Julia نوشته است: سلام
    من یه چیزو متوجه نمیشم!!!
    از کجا باید فهمید که زن ارضا شده یا به ارگاسم رسیده؟؟
    یه مرد از کجا باید اینو بفهمه؟مگه چه علایمی داره که مرد با دیدنش بشتر تحریک میشه -همونطور که تو این مقاله نوشته شده-؟؟؟
    ممنونم

سلام دوست عزیز

برجسته شدن سینه ها  ( برامده شدن نوک سینه ها )

سفت شدن سینه ها  

پوست تن مثل پوست مرغ پر کنده میشه .........موها برجسته و سیخ میشن

بدن بسیار عضلانی و سفت میشه........

واژن خیس و مرطوب و ترشحات منطقه تناسلی چندین برابر میشه.......

بعضی خانمها خیس عرق میشن........

پشت ستون فقرات مورمور میکنه.........

احساس ضعف بدن رو میگیره.........

بدن دچار لرزشهای پی در پی شده..........

احساس خالی شدن معده  

در بعضی خانمها همراه احساس دفع ادرار میمونه

در کل زن از خود بیخود شده  

چشمها خمار............

از خود بیخود شدن..........

نفسهای عمیق ولی تند .........

وقتی به ارگاسم رسید بدن شل........و نفسها اروم............زن بیحال میشه........در بعضی مواقع با افتادن فشار خون همراه

------------------------------------------
    http://www.zananegi.blogsky.com[/quote]
    در تکمیل صحبت هاتون بگم من حتی متورم شدن لبهای دهانه واژن را در طول ارگاسم مشاهده کرده ام که برای خود شریک جنسی ام تعجب آور بود.

member jon اينائي كه گفتي همه نشانه ارضا شدن خانوماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    خانم msety شما میگید اینا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا یکی جواب درست و حسابی نمیده که همه باهاش موافق باشن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

سلامjijiعزیز
    در مورد این مسئله خیلی مطالب علمی وکا رشناسی شده ای هست من سعی می کنم که برگزیده ای از اون ها رو دراینجا قرار بدم اگه شده (nتا).
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. msety نوشته است: آقاي jiji عزيز
    من نميگم اينا نيست ممكنه اينا باشه ولي با توجه به تجربه شخصي و آمار برگرفته از ديگران آثاري چون از خود بي خود شدن، مورمور كردن ستون فقرات، موها برجسته و سيخ،پوست مثل مرغ پركنده و اينا يه كم ندرتيه يعني تا اونجائي كه اطلاع دارم معمولا واسه كمتر كسي پيش مياد شايدم هست و من بي اطلاعم.اكثراً نفساي پي در پي يا همون سفت شدن عضلات بدن و بي حالي يا حس ادرار هستش.به هر حال قصد من اين نبود كه به اطلاعات ديگران توهين كرده باشم.منو ببخشيد.

سلام خانم msety
    فکر کنم نوع نگارش من بد بوده که باعث شده سوء تفاهم به وجود بیاد.من به هیچ وجه منظورم برداشت شما نبود من معذرت میخوام

5. lili_b نوشته است: سلام دوستان

به نظر من به اوج لذت رسيدن زن يا مرد نشانه نمي خواهد

يك رضايت قلبيه كه ممكنه با يك لبخند يا يك بوسه گرم بعد از رابطه خودشو نشون بده

مگه چراغ راهنماست كه داريد دنبال علائم ميگرديد؟
    اين علائم ميتونه يكي دو موردش در همه خانمها صدق كنه بقيه اش در افراد مختلف متفاوته

به جا اينكه ببينيد شبيه مرغ پر كنده ميشيد يا خروس جنگي به دنبال كيفيت رابطه و آرامش باشيد

ما ايرانيها هميشه دنبال حاشيه هستيم

سلامliliخانم
    منم نگفتم همه اینها درمورد یه خانم صدق می کنه اگه صدق می کرد خب......
    در ضمن julia خانم یه سوال براش در مورد علائم ظاهری پیش اومد ما هم وظیفه دونستیم جواب بدیم ومطمئنا من در مورد این  باز هم مطلب میدم این علائم به صورت کلی وجود داره.
    ما هم معتقدیم که باید در رابطه کیفیت وآرامش وجود داشته باشه در موردخروس جنگی باید بگم که اصطلاح جالبی نیست ومرغ پرکنده  در مورد پوست بدن بود.جای خروس جنگی هم جای دیگه هست.ما به هیچ عنوان قصدمون حاشیه نبوده اگه به topicهای من نگاهی کنید متوجه میشد که بیشترشون درباره اخبار ومقالات علمی هست  به نظر شمااینها حاشیه میتونه باشه؟
    موفق باشید

6. member61 عزيز

يك سوال يكبار مطرح ميشه جوابها كامل داده ميشه!كافيه سرچ كنيد ببينيد چند صد بار اين سوال در قالبهاي مختلف پرسيده شده!حتي امروز هم اين سوال دوباره پرسيده شد

شما كار درستي كرديد كه جواب داديد اما به نظر خودتون اصطلاح مرغ پر كنده(به قول شما برا ي پوست بدن) خيلي جالبه؟!
    جاش اينجا بود؟؟؟
    يا مثلا بقيه علائمي كه كفته شد منطقي بود؟
    anyway من اصلا بحث نميكنم.خانم julia هم جواب سوالشون رو هم به صورت پيام خصوصي از من گرفتند هم به صورت تاپيك

اين جور بحتها وقتي از حد خودشون بگذرند حاشيه ميشند من هم صحبتي روي تاپيك هاي شما و نوع فعاليت شما ندارم

دوستان ميتونند تا يك سال ديگه اين تاپيك رو ادامه بدهند

7. بنظر من اکثر آقايون وخانمها پس از ارضا بدنشون سست ميشه ويه صداي مخصوص درميارن.ولي ممبر جون مطلبت آموزنده بود.

8. موقعی که زن ارضا میشه یک حالت لرزش یه حالت خوشایند بهش دست میده که دیگه نفس زدنها کم میشه ونفس عمیقی میکشه

9. واقعا اینو قبول دارم اگر از لحاظ روحی آماده نباشی و تمرکز نداشته باشی ارضا نمی شی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید