شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تحریک بارداری با کلومیفن

1. با عرض سلام
    میخواستم ببینم بجز قرص کلومیفن چه کار دیگری برای تحریک بارداری میشود کرد. مثلا قبل از نزدیکی چه باید خورد هم منظورم خودم وهمسرم هست.ما نزدیک 6 سال است که ازدواج کردیم و وسیله جلوگیری ما کاندوم بوده ولی کسی دیگر با مصرف 5 سال قرص ضد بارداری بسرعت در همان نز دیکی اول باردار شد.....3 ماه شده یک روشی به ما پیشنهاد کنید.....خیلی متشکرم ......

2. hossein123 نوشته است: با عرض سلام
    میخواستم ببینم بجز قرص کلومیفن چه کار دیگری برای تحریک بارداری میشود کرد. مثلا قبل از نزدیکی چه باید خورد هم منظورم خودم وهمسرم هست.ما نزدیک 6 سال است که ازدواج کردیم و وسیله جلوگیری ما کاندوم بوده ولی کسی دیگر با مصرف 5 سال قرص ضد بارداری بسرعت در همان نز دیکی اول باردار شد.....3 ماه شده یک روشی به ما پیشنهاد کنید.....خیلی متشکرم ......

سلام،
    3 ماه زمان زیادی نیست و تا یکسال ممکن است در یک زوج سالم که ارتباط جنسی منظم هم دارند، بارداری رخ ندهد. پس از این مدت هم می بایست علت عدم بارداری مشخص شده تا درمان مناسب انجام شود.

3. آیا ترشحات نشان می دهند محیط رحم قلیایی است و اگر ترشح نداشته باشیم محیط رحم اسیدی است؟<xml><o></o>
    از آنجا که من فرزند پسر می خواهم آیا باید در 14-24روز بعد از شروع پریودی ام اقدام کنم؟ آیا اگر بعد از 24 ام اقدام کنم احتمال دختر بودن بالا می رود؟<o></o>

4. golareh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    خانمی 26 ساله هستم و همسرم 27 ساله واریکوسل دارد و با انجامازمایش اسپرم دکتر برای جنبش اسپرمها فقط ویتامین E تجویز کرده و گفتهمشکلی نداره . ماه مرداد اقدام کردیم در صورتی که قبلا هیچ مشکلی در رابطه جنسینداشتیم الان که تصمیم به بارداری گرفتیم هنگاه رابطه جنسی قبل از انزال آلتهمسرم شل می شود .و بسیار استرس دارد .
    چون خودم پریدی نامنظمی دارم . آزمایش هورمونی دادم هورمون مردانه ام 2.35 بوده و دکترم گفته باید اقدام کنم
    لطفا مرا راهنمایی کنید ؟

آیا می تواند از قرص آفرودیت استفاده کند؟

5. سلام
    دوست عزیز یکی از مهمترین دلایل بوجود آمدن این موضوع استرس همسرتان است در ابتدا سعی کنید با او صحبت کنید واسترس را از خود دور کنید وفقط به منظور بارداری نزدیکی نکنید چون فکر کردن به این موضوع با توجه به اینکه ایشان دارو مصرف میکنند برای بوجود آمدن استرس کافیست اگر بازهم با آرامش این مورد تکرار شد در این صورت به پزشک مراجعه کنید وبه هیچ عنوان سر خود دارو استفاده نکنید.

6. با سلام خدمت دوستان عزیز
    من و همسرم 7 ماه است که برای بچه دارشدن اقدام کرده ایم ولی تاکنون نتیجه نگرفته ایم قبل از ان هم روش جلوگیری ما با کاندوم بود، در این مدت این ماه برای دومین بار 3 روز متوالی در روزهای مشکوک به تخمکگذاری لکه بینی دارم در سونوگرافی هم مشخص شده که کیست ندارم و شوهرم هم مشکلی ندارد

لطفا راهنمایی کنید کم کم نا امید شده ایم

7. khanedar نوشته است: آیا ترشحات نشان می دهند محیط رحم قلیایی است و اگر ترشح نداشته باشیم محیط رحم اسیدی است؟
    از آنجا که من فرزند پسر می خواهم آیا باید در 14-24روز بعد از شروع پریودی ام اقدام کنم؟ آیا اگر بعد از 24 ام اقدام کنم احتمال دختر بودن بالا می رود؟

سلام
    پسر شدن یا دختر شدن بچه دست خداست.اگه میخواید یه سری به وبلاگ خانم دکتر پور قربان بزنید شاید کمکتون کنه
    اینم ادرسش:
    http://zananzayemannazaei.blogsky.com

موفق باشید

8. khanedar نوشته است: آیا ترشحات نشان می دهند محیط رحم قلیایی است و اگر ترشح نداشته باشیم محیط رحم اسیدی است؟<xml><o></o>
    از آنجا که من فرزند پسر می خواهم آیا باید در 14-24روز بعد از شروع پریودی ام اقدام کنم؟ آیا اگر بعد از 24 ام اقدام کنم احتمال دختر بودن بالا می رود؟<o></o>

سلام

دوست عزیز شما نمیتونی خودت تشخیص بدی که ترشحات رحمت الان قلیایی هست یا اسیدی...
    برای این منظور در کلینیکهای تعیین جنسیت فرزند برای دو سه ماه مونده به بارداری رژیم غذایی خاصی رو میدن تا به مرور زمان محیط مناسب قلیایی یا اسیدی ایجاد بشه... برای جنین پسر باید محیط رحم قلیایی باشه. در هنگام نزدیکی هم وقتی زن ارگاسم بشه محیط قلیایی مناسبی ایجاد میشه. از طرفی با ارگاسم ترشحات رقیقتر میشه که کمک به حرکت اسپرم های y که تنبلتر نسبت به اسپرمهای x هستن میکنه... میدونی دیگه... اسپرم y باعث پسر شدن جنین میشه.
    تعیین زمان تخمک گذاری هم در تعیین جنسیت خیلی مهمه...
    به طوریکه هرچه نزدیک تر به تخمک گذاری نزدیکی انجام بشه (مثلا همون روز تخمک گذاری) احتمال پسر شدن جنین بالا میره چون در حوالی تخمک گذاری محیط رحم قلیایی میشه. و برای فرزند دختر 2 تا 3 روز قبل از تخمک گذاری لقاح باید انجام بشه.

شاد باشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید