شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ژل لوبریکانت

1. سلام خسته نباشین آقای رهام صادقی
    می خواستم بگم من به دکتر مراجعه کردم (برای رابطه جنسی بهتر ) یه ژل به من داد ژل لوبریکانت هستش
    من و شوهرم از اون ژل استفاده می کنیم که باز هم موفق به دخول نشده ایم
    ولی میخوام بدونم شوهرم از این ژل استفاده میکنه اگه این ژل به بدن من بره اشکالی نداره و عفونتی پیش نمیاره

2. simintanha نوشته است: سلام خسته نباشین آقای رهام صادقی
    می خواستم بگم من به دکتر مراجعه کردم (برای رابطه جنسی بهتر ) یه ژل به من داد ژل لوبریکانت هستش
    من و شوهرم از اون ژل استفاده می کنیم که باز هم موفق به دخول نشده ایم
    ولی میخوام بدونم شوهرم از این ژل استفاده میکنه اگه این ژل به بدن من بره اشکالی نداره و عفونتی پیش نمیاره

سلام،
    این ژل باعث می شود که دخول با سهولت بیشتری انجام شود و در مواردی به کار می رود که در حین نزدیکی ترشحات طبیعی که باعث ایجاد حالت لزجی می شود، ترشح نمی شود. این ژل به خودی خود باعث عفونت نمی شود ولی پس از مصرف بهتر است که دستگاه تناسلی را شستشو دهید تا محیط برای ایجاد عفونت مناسب نشود.

3. taty

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید.

به جهت خشکی واژن جهت نزدیکی تمایل به استعمال ژل لوبریکانت دارم. آیا ژل لوبریکانت بر روی کاندوم تاثیر منفی دارد و باعث آسیب دیدگی کاندوم می شود؟ قابل ذکر است که موادی که خود کاندوم دارد نیز نمی تواند کمکی به مقاربت بدون درد بکند به همین جهت باید از لوبریکانت استفاده کنم.

با تشکر از توجه شما.

4. taty نوشته است:
    با سلام و خسته نباشید.

به جهت خشکی واژن جهت نزدیکی تمایل به استعمال ژل لوبریکانت دارم. آیا ژل لوبریکانت بر روی کاندوم تاثیر منفی دارد و باعث آسیب دیدگی کاندوم می شود؟ قابل ذکر است که موادی که خود کاندوم دارد نیز نمی تواند کمکی به مقاربت بدون درد بکند به همین جهت باید از لوبریکانت استفاده کنم.

با تشکر از توجه شما.

بطور کلی روان کننده های حاوی مواد روغنی روی کاندوم تاثیر سو دارند
    ولی استفاده از روان کننده های واتر بیس مشکلی ایجاد نمی کند
    معمولا روی روان کننده های استاندارد نوشته شده که برای کاندوم مضر هستند یا نه

ضمنا کاندومهای حاوی روان کننده در بازار موجود هست . می تونید از اونها استفاده کنید

5. با سلام

پیرو سوال قبلیم !!!!

اگه اینطور که شما گفتید از ژل لیبروکانت استفاده شود و دخول انجام شود آیا با توضیحی که قبلاًٍ داده ام برای زوجه مشکل آفرین نخواهد شد ( احتمال زخم شدید و یا پارگی) ؟

در ضمن اگه میشه به صورت لاتین نام این ژل را بگوئید

6. lubri - jell , lubricating jelly

7. ebrahim3000 نوشته است: با سلام

پیرو سوال قبلیم !!!!

اگه اینطور که شما گفتید از ژل لیبروکانت استفاده شود و دخول انجام شود آیا با توضیحی که قبلاًٍ داده ام برای زوجه مشکل آفرین نخواهد شد ( احتمال زخم شدید و یا پارگی) ؟

در ضمن اگه میشه به صورت لاتین نام این ژل را بگوئید

سلام،
    خیر مشکلی ایجاد نمی شود.

8. ahad

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

خسته نباشین

خیلی سایت آموزنده ای دارین

ببخشین این ژل 2 تا نوع داره  ... یکی معمولی هستش و دیگری نوشته استریل

چه فرقی با هم دارند این 2 نوع ؟

میشه از هر 2 نوع استفاده کرد یا نه ؟

ممنون

موفق باشین

9. باسلام به طور کلی  خشکی واژن حین نزدیکی مشکل همیشگی من بودهاز زمانی که از لوبریکنت استفاده میکنم ترشحاتم خیلی بدبو شده لطفا من را راهنمایی کنید؟

10. با سلام من 1هفته قبل از پریودیم با شوهرم نزدیکی داشتم و از ژل لوبریکانت استفاده کردیم ولی پریودی این ماه من با درد زیاد و خونریزی زیاد همراه بود. میخواستم بدونم به خاطر مصرف ژل بوده؟
    با تشکر....

11. sami28 نوشته است:
    taty نوشته است:
    با سلام و خسته نباشید.

با تشکر از توجه شما.

ضمنا کاندومهای حاوی روان کننده در بازار موجود هست . می تونید از اونها استفاده کنید

روان کننده واتر بیس چه نوع روان کننده هایی هستند؟
    میشه نام چندتا از روان کننده با پایه آب را بگید؟

12. Sina2000 نوشته است:
    sami28 نوشته است:
    taty نوشته است:
    با سلام و خسته نباشید.

با تشکر از توجه شما.

روان کننده واتر بیس چه نوع روان کننده هایی هستند؟
    میشه نام چندتا از روان کننده با پایه آب را بگید؟

لوبریکانت مثلا

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید