شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تردید در رابطه

1. سلام
    من 1 ساله که توی یه رابطه هستم.از همون اول بخاطر پر مشغله بودن هردومون واینکه دوستم دائم در سفر بود خیلی کم همدیگرو می دیدیم.از نظر منم مشکلی نبود چون اون هم سرکار میره هم درس می خونه وقت ازادش کمه.البته از نظر احساسی خیلی بهم نزدیکیم.
    خلاصه برنامه ثابتمون 2 بار تماس تلفنی طولانی و اس ام اس و ارتباطای کوتاه روزانه بود حالا اگه این وسط فرصتی ام پیش می یومد بیرون میرفتیم.از لحاظ درسی وکاری هم به هم کمک می کردیم.بخصوص اون هروقت تحت فشار کاری و روحی بود یه راست میومد پیش من تراپی و میشه گفت همه چیز گل و بلبل بود.اما:
    1.تابستون که شروع شد دانشگاه بسته شد وقت دوست گرام بنده ازاد  شد ولی این وقت ازاد را باشگاه و ورزش(بچم ورزشکاره)و اخر هفته هم باغ با دوستان پر کرد.راسش یه جورایی بهم برخورد که تو این وقت ازاد برای بیشتر باهم بودن جایی برای من نذاشت.
    چند وقت پیش دیگه غرورمو کنار گذاشتمو گلایه کردم که معذرت خواهی کرد و حالا بیشتر باهام وقت صرف می کنه.یه اخلاق خوب داره که اگه اشتباه کنه قبول می کنه و اگه بدونه نسبت به چیزی حساسم دیگه تکرار نمی کنه.ولی خوب من هنوز بابت این قضیه دلخورم چون فکر می کنم فقط برای رضایت من اوضاع این جوریه اگه خودش راغب بود بیشتر منو ببینه احتیاج به گفتن من نبود خودش باید از این فرصت استقبال میکرد.(گرچه بینمون پرونده این قضیه بسته شد من تو دل خودم دارم از این بابت غصه می خورم.)
    2.یه جورایی خسیسه که این بیشتر همه منو اذیت می کنه در واقع بزرگترین عیبشه.تو تمام این یک سال که خیلی کم باهم بیرون رفتیم فقط یه بار شام مهمونم کرده بقیه اصولا کافی شاپه که توی کافی شاپم با شناختی که ازش دارم و اینکه خودش همیشه فقط اب میوه میل داره منم می رم سراغ ارزون ترینا.
    این مسئله طوریه که من اصلا روم نمیشه بهش اشاره کنم ولی برام ناراحت کننده اس.نه برای اینکه شام نمیریم بیرون برای اینکه دوست دارم بدونم برام راحت دست تو جیبش می کنه.من از نظر مالی مستقلم و اصلا دید مادی به رابطمون ندارم ولی این قضیه برام سنگینه.
    البته اینم بگم کلا برا خودشم در مواقع ضروری دستش تو جیبش میره.بیشتر اهل سرمایه گذاریه.من خودمم پس انداز می کنم و ولخرج نیستم  ولی خوب خساست یه چیزه و پس انداز یه چیز دیگه.
    روز تولد هر دومون خیلی بهم نزدیکه یه شب یه تولد دونفره شام رفتیم بیرون (تنها شامی که با هم خوردیم) من درکمال محبت برای ابراز عشقم یه هدیه گرون که از حقوق یک ماهمم بیشتر بود براش خریدم ولی هدیه ای که اون داد احتمالا ارزون ترین چیزی بود که پیدا می شد.فکر نمی کنم من همچین چیزیا روم می شد حتی برای تولد یه دوست ساده ام بدم.مسئله دید مادی نیست فقط کافی کسی هدیه را ببینه معلومه رفته اولین مغازه ارزون ترین چیزی که بوده را برداشته حتی یه دوری نزده یه هدیه زیبا و پر احساس لکن با قیمت مناسب بخره.
    خلاصه هدیه را گرفتم خم به ابرو نیوردم,تشکر کردم ولی ذهنم بدجور درگیر این قضیه است.

اینا را گفتم که بدونم این دو مسئله می تونه به این معنی باشه که این رابطه براش چندان مهم نیست؟

یا اینکه اون کارش درسته فقط با من مچ نیست؟

یه چیز دیگه اینکه اون همیشه خواسته رابطه جنسی داشته باشیم ولی من چون هم خیلی ادم محتاطیم و هم اینکه این رفتاراش باعث شده هنوز تو این رابطه احساس ثبات نکنم مخالف این مسئله بودم.در ضمن ما که خیلی وقت نداریم باهم باشیم برام جالب نیست تنها زمانییم که باهمیم به خاطر رابطه جنسی باشه.

2. ترانه عزيزم سلام؛
    زمان 1 سال فرصت كمي براي شناخت ابعاد وجودي يك انسان نيست البته نميشه گفت زمان زيادي هم هست. ولي تا حدودي يه ديد كلي از طرف مقابل به آدم ميده.
    خساست چيزي نيست كه بخواي سرسري ازش بگذري . چون تو خودت اين سيستم رو نداري....
    حداقل دوست داري تو مراسمهاي خاص مثل شب تولد ، شب فارغ التحصيلي و .... يه هديه خوب از دوستت بگيري ... مناسبتهائي كه در سال ممكنه فقط يك يا دو بار پيش بياد. در نتيجه نمي تونه براي طرف مقابلت كمر شكن باشه ... و برعكس خريد يه هديه مناسب (مي تونه ارزون باشه ولي متناسب با روحيه و سليقه شما) اون شب رو و يا اون مناسبت رو از شبها و مناسبتهاي ديگه متمايز و جذاب تر مي كنه. اينكه دوست شما به سليقه شما توجهي نداشته و تو اون شب خاص هم حواسش بوده كه يه هديه ارزون بگيره ... خوب يه كوچولو ناراحت كننده است.
    حداقل چون شما براش سنگ تموم گذاشتيد.... اونم بايد يه تكوني به خودش مي داد.
    نمي گم هديه بايد خيلي گرون باشه نه... مي تونه واقعاً يه شاخه گل رز مخملي قرمز باشه. من هم مثل تو يه خانم هستم و من و تو خوب مي دونيم كه خا نوما خيلي تو روابط محتاط تر هستند. خيلي حواسشون جمعه  كه يهو صحبتي رو پيش نكشند كه طرف مقابلشون رو ناراحت كنن.... لباسي رو بپوشن كه دوستشون اونو دوست داره و خيلي چيزهاي ديگه ... ولي بايد اين موضوع رو هم فراموش نكنيم كه آقايون هم عقايد و رفتارهاي خاص خودشون رو دارند.و يكسري رفتارها هم بين آقايون و خانومها مشتركه كه يكيش همين خسيس بودنه. كه تو دوستي خيلي خودشو نشون مي ده و مي زنه تو ذوق.
    سعي كن بفهمي اين اخلاقشه يا واقعاً دستش براي خريد كادوهاي بيشتر از اين بسته س. اگه اخلاقش باشه.... فكر نميكنم رابطه جالبي بتونين داشته باشين. چون بعدها رو اين قضيه حساس تر ميشي و بدون اينكه خودت بخواي همه چيز رو از طرف هر كس با جنبه مادي اون مي سنجي....
    در رابطه با برقراري ارتباط جنسي هم با نظرت موافقم. ... البته نمي دونم شما آخر داستانتون قراره به ازدواج ختم بشه يا نه.... ولي بهتره خودتو در اختيار كسي قرار بدي كه ارزششوو داشته باشه. تو به اين فكر كن كه تو يه رابطه اگه اتفاق خوبي بيفته ... كه ، خوب ... ، خوب هستش و اگر نه تمام ضرر و زيان اون متوجه تو ميشه. اون چيزي از دست نميده برعكس تجربه بدست مياره ولي تو خيلي چيزها رو از دست مي دي... اعتماد خانواده، فرصت براي ازدواج هاي موفق (نداشتن هايمن) و  خيلي چيزهاي ديگه.
    البته طبيعيه كه آقايون تو اين سن وقتي با يه خانوم رابطه برقرار ميكنن. هدفشون فقط رفتن به كافي شاپ و خوردن آب ميوه نيست و كم كم كار به جاهاي ديگه هم مي رسه كه اون مال آخر رفاقته . و چون آقايون روشون نميشه تو اولين ديدار برن سر اصل مطلب اين پروسه يه خورده طول ميكشه.
    خيلي صحبت كردم
    تو اين دور و زمونه ما خانوما بايد كلاهمونو سفت بچسبيم باد نبره.
    بايد آگاه باشيم و هوشيار
    تو ي برقراري رابطه همه جوانب رو بسنجيم و بي گدار به آب نزنيم.
    موفق باشي

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. با سلام
    دوست عزیز فکر میکنم دوستمون سرکار زهرا خانم حقه مطلبو ادا کردند ولی یک نکته که بنظرم اومد میگم شاید مفید فایده باشه.
    - از آنجائیکه هر فرد در زندگی کامل نیست و بالاخره حداقل یک عیبی داره شاید عیبه(خساست) طرفتون همینه ولی باید ببینید آیا شما میتونید با این مطلب کنار بیاید یا نه؟ با تجربه ای که بنده دارم کمتر خانمی با این خصوصیت کنار میاد لذا با دقت انتخاب کنید.
    - معتقدم میشه با رفت و آمد با هر فرد ،اونهم به مدت یک سال ، کمی از بطن خواسته اون مطلع شد لذا بنظرم شما بتونید هدف از خواسته ایشون در جهت رابطه جنسی، حداقل حدسی بزنید.منهم موکداً تاکید میکنم تا از همه لحاظ طرفتون رو (چه ایشون باشه و یا اینکه شخص دیگری باشه ) نشناختید حداقل در این عمل خیلی حساسیت به خرج بدید چون در صورت غفلت قطعاً دودش تنها به چشم  شما خواهد رفت.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام
    ببین بعضی وقتا دخترا فکر میکنن که دوستشون علنی به اونا بی توجهی میکنه یا ناراحتشون میکنه.
    ولی من این و تجربه کردم که خیلی وقتا پسرا اصلا این و نمیفهمن که دارن دوستشون و ناراحت میکنن یا جدا متوجه این نمیشن که باب میل دوستشون رفتار نمیکنن و انتظاراتش و براورده نمیکنن.
    وقتی اون انقدر به تو اهمیت میده که با یک بار گوش زد کردن که مثلا وقت بیش تری برام بذار تو همه وقتت و صرف خودت میکنی و به من بی توجهی سریع میپذیره و خودش و اصلاح میکنه و پشت گوش نمیندازه و به کار خودش ادامه نمیده یعنی برات ارزش قائل شده و براش مهمی پس الکی خودت و ناراحت نکن و دلخور نباش.
    گفتم که پسرا خیلی وقتا متوجه رفتارشون نیستن و این مهمه که وقتی بهشون میگی قبول کنن و رفتارشون و درست کنن یعنی اینجوری ادم میفهمه چقدر حرفش ارزش داشته.
    درباره خساست هم به نظر من هنوز قطعا نمی تونی بگی اون خسیسه چون هنوز مدت زیادی نیست که با هم هستید و بعضی از پسرا هستن که واقعا بلد نیستن یا نمی دونن یه کادوی با احساس چی میتونه باشه. اما وقتی 2 3 بار اینجور موقعیت ها پیش بیاد و اون هر بار اون کارو تکرار کنه و سر سری یه هدیه برات بگیره اون موقع میتونی به خساستش قطعا پی ببری پس هنوز بهش فرصت بده و زود قضاوت نکن.
    بیرونم که خودت میگی زیاد نمیتونیم با هم باشیم چون وقتمون پره و کم تر میتونیم همدیگه رو ببینیم.پس نمیشه دلیل خساستش باشه.
    بعد اون دوستته مگه باهاش رو دربایسی داری یکبار تو پیشنهاد بده بگو امشب مثلا شام بریم این رستوران مثلا یه رستوران معروف و بگو که یکمم رقماش میره بالا اون موقع با رفتاری که از خودش نشون میده میتونی تا حدودی بسنجیش.ولی حواست باشه وقتی ازش این و بخواه که مطمئنی میتونه تو موقعیت فعلی مثلا 50 هزار تومن یا 100 تومن خرج کنه نه که دستش خالی باشه بعد اگر بتونه و بهونه بیاره دیگه معلوم میشه اوضاع از چه قراره.
    درباره رابطه جنسیم 100٪ کارت درست بوده و تا اون موقعی که ازش مطمئن نشدی و خوب نشناختیش و هدفتون از دوستی کامل مشخص نشده به نظر من حتی در حد یه رابطه سطحیم قبول نکن.
    خوب دیگه خیلی حرف زدم.
    برات ارزوی خوشبختی میکنم عزیزم.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. maryam68 نوشته است: .
    گفتم که پسرا خیلی وقتا متوجه رفتارشون نیستن و این مهمه که وقتی بهشون میگی قبول کنن و رفتارشون و درست کنن یعنی اینجوری ادم میفهمه چقدر حرفش ارزش داشته.
    .

قویا تایید میشه .
    الان حوصله ندارم منم برم بالای منبر
    اما واقعا این مسئله هست . اغلب ما پسرا اصلا متوجه آثار رفتارمون نیستیم ...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. مرسی از دوستان که وقت گذاشتید.
    راسش من هنوز تو برزخم نمی دونم چی به صلاحمه باهاش بمونم یا بهم بزنم؟ اصلا برام راحت نیست که بخوام راجب اینجور مسائل باهاش حرفی بزنم.
    نکات مثبت پر رنگی داره ولی خوب ایناهم مشکلات کوچیکی نیستند البته اگه نتونم حلشون کنم.حالا یا بقول اون من ادم حساس و سخت گیری هستم یا بقول خودم محتاطم.ولی دوست ندارم در مورد زندگیم ریسک کنم.

7. سلام رفیق
    به نظر میرسه دوستان خیلی مسایل رو بیان کردند......
    ولی منم چند تا نکته کوچولو بهت میگم.....
    1- مرد رو باید کشوند.......باید راغبش کرد.......باید حس کنجکاوی و حسادت و غیرت و کشش دراون تشدید کرد
    اگر دو تا تلفن طولانی در هفته دارید..........اونو بردار......
    اس ام اس بهش نده
    و وقتی بهت تلفن میکنه برای قرار یکاری کن که فکر کنه کارهای مهمتری برای انجام دادن وجود داره.....
    یکی از دوستان بسیار خوبم........با پسری دوست شد که بسیار مغرور و کاری و فهمیده بود......و تنها یه ایراد داشت و اونم این بود که زیادی رفتار مردونه داشت
    به جزییات توجه نمیکرد
    به احساسات زنونه اهمیت نمیداد
    و برای دوستم وقت نمیزاشت......
    حتی کار به جایی رسید که دوستم کارش شده بود هر روز اشک و اه......که یارو منو دوست نداره
    ولی دوست من هم یه زن تمام عیار بود.......با یک نقشه حساب شده......کاری کرد که اقا متوجه تمام اشتباهاتش بشه..........و جبران کنه
    اول اینکه.....هرگز و تحت هیچ شرایطی برای مرد نباید هدیه بخری.........مگر اینکه دیگه خیلی برات مایه گذاشته باشه و تو رو بخواد.........
    مردها به این چیزا اهمیت نمیدن.........براشون مهم نیست چیزی که تو براشون خریدی چقدر قیمت داره.......
    مردها وقتی زیاد وسواس نشون میدن که خیلی خیلی به اون دختر علاقمند شده باشن......و یادت باشه علاقه رو زمان ایجاد میکنه...........
    پس بیخودی براش پول خرج نکن.......چون نمیفهمه........اهل اینکار هم نیست.......
    وقتی میری رستوران در کمال خونسردی گرونترین غذا رو انتخاب کن.........
    چند حالت پیش میاد.........یا ناراحت میشه و با دلخوری پول رو میپردازه و بعد دیگه هرگز تو رو به رستوران دعوت نمیکنه که معلوم میشه یارو خسیسه.......
    یا ناراحت میشه و پول رو میپردازه و صادقانه برات توضیح میده که درامدش کمه و برای اینده داره پس انداز میکنه و این ولخرجی و بعدا برات جبران میکنه........که این نشون میده ادم اینده نگری.......
    یا در کمال پرویی بهت میگه پول همراش نیست و تو مجبوری پول غذا رو بپردازی و میفهمی یارو خیلی .............
    یا اینکه سعی میکنه خودشو در حد طبقه و خواستت بکشه بالا...........
    مرد اگر طالب زنی باشه.........کوه رو جا به جا میکنه...........شده بره حمالی.......اینکارو میکنه که بتونه پول بیشتری برای رستوران با خودش ببره..........
    ===================
    همیشه براش تیپ های متنوع و هیجان انگیز بزن......
    مشتاقش کن تو رو بشناسه.......
    شاد باش........ادای خانمها رو درنیار........بگو .بخند.....کنارش از زندگی لذت ببر.......
    به حرفاش هم گوش کن.......ولی نه همیشه......
    مثلا یکبار که خیلی غمگینه.........به حرفاش گوش کن و راهنمایش کن....
    ولی دفعه بعد بهش بگو کار مهمی داری و وقت نداری........
    دل به حالش نسوزون......
    این خصیصه مرد که چیزایی رو میبینه که نداره..........
    اگر همیشه بر دستش باشی..........دیگه تو رو نمیبینه......
    ===============
    اگر رابطه جنسی میخواد..........رک و پوستکنده براش مشخص کن که این چیزا رو گذاشتی برای بعد از ازدواج........و اگر طالب اینکار........میتونه بیاد خواستگاری........
    یادت باشه مردها به دخترهای ثابت قدم و محکم بسیار احترام میزارن.......
    دخترهایی که از سر استیصال و ترس از تنها موندن هر کاری میکنن در نظر مردها موجودات احمق و ضعیفی جلوه میکنن......
    ===============
    هر از گاهی حسودیشو تشدید کن..........
    بهش نشون بده که چقدر میتونی جذاب باشی.......و مردهای دیگه هم طالب تو هستن....
    هیچ چیزی بهتر از ایجاد رقیب حتی دروغینش مردها رو به سمت زنها نمیکشونه.......
    دختری در دانشگاه میشناختم که همزمان دست کم 5 تا از بهترین پسرهای دانشگاه میخواستن باهاش باشن........
    بعده ها فهمیدم چرا..........
    اون دختر راز رقیب رو بلد بود......
    اینکه دوستت حس کنه یه پسر با خصوصیات بارزتر........تحصیلات بالاتر........قد بلندتر.....وزن بیشتر......خانواده بالاتر......از تو خوشش میاد و میخوا با تو دوست بشه...........
    دیوونه میشه.........به اب و اتیش میزنه...........
    یادت باشه.......زیاده روی نکنی که خون به پا کنی.........
    یکم.........
    یکم.........
    که فقط در تقلای این بیافته که تو رو برای خودش حفظ کنه
    ==================
    هرگز
    هرگز
    دلت برای مردی نسوزه.......
    بهترین مردها فقط و فقط به خودشون فکر میکنن.........
    و ایندشون
    هرگز اینده خودشونو برای زنی تباه نمیکنن........
    وقتی نیستی.........فراموشت میکنن و میچسبن به خوشگذرونی........
    مردها در حال زندگی میکنن و کمی هم در اینده
    ولی ما زنها یا در گذشته ایم یا در اینده.........
    پس کاری کن.........که حال رو پر کنی از وجود خودت برای اون
    حس کنه بودن با تو بهش لذت و شادابی میده
    اگر رابطه جنسی نمیدی..........پس ببرش کوه.......پای تفریحاتش شو.........
    کاری کن که نبودت براش بشه مشکل........بشه خلا........
    ================

8. elnaaaz

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببین عزیزم، اینجوری که من ازحرفای شما برداشت کردم، شما نمیدونی که باهاش بمونی یا کات کنی! یعنی هنوز 100% تصمیم به ادامه نداری. عزیزم خودت قطعن خیلی بهتر از من میدونی که یه سال دوستی برای شناخت پارتنرت خیلی کمه.
    درمورد اینکه میگفتی برات کم وقت صرف میکنه، خب باهاش صحبت کردی و مشکل حل شد!  الان شما فقط یه کم وسواس نسبت به این موضوع پیدا کردی که چرا این مساله به فکر خودش نرسیده و شما پیشقدم شدی و یه جورایی به گفته خودت رو غرورت پا گذاشتی و بهش رو انداختی.
    ببین عزیزم، غرور خوب چیزیه، ولی توی دوستی خیلی چیزا بی مفهوم میشه به مرور زمان.اصلن و اَبدن نمیخوام بگم که غرورو کمپلت بزار کنار، نه، به هیچ وجه منظورم این نیس. میخوام بگم غرور تو خیلی چیزا بی معنیه. مِن جمله اینکه شما پیشقدم شدی و بهش یاداوری کردی که برات وقت بیشتری بزاره. اینی هم که میگی به عنوان مثال خساست داره، بهش زمان بده. هزاران شاید وجود داره که خسیس نباشه و این برداشت شما بوده، اینم با گذر زمان مشخص میشه. در مورد رابطه جنسی هم چون هنوز شناخت کامل نسبت بهش نداری، کاری بس عاقلانه رو انجام دادیSmile که بازم میگم، این شناخت با گذر زمان حاصل میشه.
    خیلی وقتا پسرا خیلی چیزا رو متوجه نمیشن. میخوام بگم دیدگاه دختر و پسر از هم متفاوته. خیلی چیزا که برای شما ارزشمنده، ممکنه برای پارتنرت اونقدی که برای شما باارزشه، مهم و ارزشمند تلقی نشه. و این اختلاف سلیقه ها حل نمیشه، مگه با صحبت کردن و یه جورایی به قول خودت غرور رو زیر پا گذاشتن( باور کن اسم این کار زیر پا گذاشتن غرور نیس )
    به نظر من شما اگه یه کم بزاری زمان بگذره و به علاوه باهاش صحبت کنی، خیلی از این اختلاف سلیقه ها که فکر میکنی مشکل هستن، حل میشن. فقط یه چیزی: حتمن و حتمن  شرایط پارتنت رو بسنج، هیچوقت توی افکارت اونو با کسی مقایسه اش نکن. نوع کانکشنتون رو با رابطه بقیه دختر و پسرا مقایسه نکن. شک نکن اون چیزی که تو از بقیه میبینی، فقط ظاهر قضیه اس و نمیدونی توی باطن بقیه ی روابط چی میگذره.
    بازم میگم، زمان  خیلی از مشکلات رو حل میکنه. گذر زمان باعث میشه همدیگه رو بهتر و کاملتر بشناسید و در نتیجه با این شناخت به سلایق و علایق و افکار هم بیشتر پی میبرید. و دوم اینکه صحبت کردن، خیلی از سو تفاهمات رو از بین میبره. باور کن پسرا نمیدونن توی مغز ما دخترا چی میگذره. طرف زن و شوهرن ،عروس و دوماد دارن، بعد یه عمر زیر یه سقف زندگی کردن،هنوز نگاه هم رو نمیفهمن، دیگه دوستی یه ساله که جای خود رو داره. وقتی پارتنرت رو به درستی شناختی، متوجه میشی که از چه دریچه ای وارد بشی و باهاش به چه شکلی صحبت کنی تا هم مشکلت حل بشه، هم اینکه رابطه تون محکمتر بشه.
    اینکه میخوای بدونی چی به صلاحته! صلاحِ ما آدما رو، خودمونیم که مشخص میکنیم. کسی نمیتونه بگه چی به صلاح شماس.این شمایی که باید ببینی با توجه به روحیاتت و افکارت، چی برات درسته.
    مواظب خودت باش

9. ببین اگر فکر میکنی ارزش وقت گذاشتن داره که با اون حرفایی که زدی به نظر من داره پس صبر کن هم به خودت هم به اون فرصت بده.
    واقعا یک سال هیچی نیست فقط میتونی یکم از کلیات و ظاهر زندگی یک نفر و تو یک سال بشناسی برای شناخت روحیات و ویژگی های یک نفر دیگه حداقل کمه کم بخوای در نظر بگیری باید 3 4 سال وقت بذاری.از نظر من شما دو تا تازه اول راه یک دوستی هستید یعنی تازه باید شروع به شناخت رفتار ی و اخلاقی هم کنید پس بیش تر از اون به خودت فرصت بده تا درست انتخاب کنی.
    و از نظر من رمز موفقیت تو یک رابطه اینه که بلد باشی حرف بزنی و خواستت و بیان کنی این کار نه فقط تو رابطه با دوست پسرت بلکه تو تمام زندگی و ارتباط با تمام افراد تو اجتماع لازمه.من که فکر میکنم این کار حتی یه هنره.
    و مطمئن باش هرگز غرورت و زیر پا نذاشتی.
    البته همیشه هم لازم نیست بری مستقیم بگی با کارها و رفتارات میتونی نشون بدی و اگر طرف نفهمید میتونی مستقیم بهش بگی.حتی این کار به رابطه صمیمیت میده و دل هارو به هم نزدیک میکنه.
    و بعد از یه مدت انقدر نسبت به هم شناخت پیدا میکنید که نیازای همدیگه رو میشناسید.
    همیشه یادت باشه برای یه رابطه خوب باید
    غرورو فراموش کنی.
    خودت واسه بهبود رابطتت تلاش کنی.(مسلمه من یا کسه دیگه نمیتونیم برای شما کاری کنیم.)
    و اون موضوع رو هم فراموش نکن که پسرا خیلی وقتا متوجه رفتارشون نیستن.پس الکی ذهن خودت واسه یه بی توجهی خراب نکن شاید واقعا اون نمیدونسته اون قضیه اونقدر واسه تو مهم بوده.
    من دیگه چیزی به فکرم نمیرسه نصف حرفامم تکراری بودD:
    موفق باشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. با سلام
    دوست گرامی فکر میکنم راه دیگه ایم هست و اون مراجعه به یک مشاور حاذقه.چون میتونه از نزدیک با مسائلتون آشنا بشه و راهکارهای مناسبتری بده .به هر حال  با عنایت به اینکه همه کامل نیستند و ازطرفی نباید زیاد هم سخت گرفت ،ولی معتقدم نباید از تمامی جزئیات زندگی بدون تامل گذشت،چون یک عمر زندگیست واشتباه در انتخاب ، راهیست نا فرجام.
    برای شما و تمامی زوجهای جوان آرزوی درستیه انتخاب وخوشبختی توام با سلامتی دارم.

موفق باشید

.

11. سلام
    به نظر من مشکل این آقا عدم آشنایی رفتاری با راه و اصول نگهداری یک رابطه با جنس مخالف است که قاعدتا یک نفر باید پا سوز در کسب تجربه این آقا در مورد اینگونه رفتار ها شود.
    سارا خانوم راه مناسبی را پیشنهاد کرده اند.که همینجا ازشون تشکر میکنم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید