شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خودکشی

1. سلام<xml><o></o>
    اقا چرا بحث به اينجا ها ميكشونيد ببينيد هيچ كس نميتونه عقايد طرف مقابلشو عوض كنه پش تلاش دوستان بي فايده است بعدشم دختر خوب همه ي ما قبول داريم كه خيلي چيزها برامون بي معنيه ولي اگه بخواييم بهش فكر كنيم كه همه ديونه ميشيم بعد جهانيان يه ايران ميگن يه ديونه ميشنوند تو كه ميدوني همش بي معناست خوب پس خودتو زجر نده ازش لذت ببر  به نظر من شما زياد به خودتون تلقين كرديد وگرنه كارتون به اينجاها نمي كشيد الانم خودتون با كمك يه مشاور ميتونيد مشكلتونه حل كنيد البته اگه بخواي اگه نخواي هزار تا مشاور هم كه باشه كارت درست نميشه  در ضمن با نظرنوا و شكور هم موافقم اگه شما ايمانتو قوي تر كني اون موقع ديگه نياز به مشاور هم نداري با كمك خدا ميتوني حلش كني<o></o>

2. با سلام
    ببينيد دوست عزيز آقاي sina2000 به نظر من همه ما در دوران زندگي يكي دو بار به روانپزشك احتياج پيدا مي‌كنه من حالا منظورم شما نيست دوست من و در كل صحبت مي‌كنم اما اغلب مردم فكر مي‌كنند كه اگه كسي به روانپزشك مراجعه كنه ديگه ديونست در صورتي بيشترين بيماري‌ها در ميان مردم روحي و رواني هست تا جسمي چه بسا با بي اهميت قرار دارن اون افراد بعدا در دراز مدت دچار صدمات جسمي حتي جبران ناپذيري ميشن در حالي كه متاسفانه در جامعه ما به دلاليل مختلف كمترين ميزان روانپزشك رو نسبت به جمعيت داريم.
    و اين فرهنگ در مردم بايد اصلاح بشه كه ما مشكلات روحي‌مون رو جدي بگيرم و بايد با يك متخصص مشورت كنم كه اكثر مردم با چند مشورت كردن هم درمان ميشن .
    همه ما در طول دوران زندگي مون با فشارهاي روحي زيادي از جمله استرس ، افسردگي به دلايل مختلف مواجه هستم كه بهترين كسي كه مي‌تونه در اين مورد راهنمايي كنه همون روانپزشك هستش.  
    با تشكر.....

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید