شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوزش شدید در هنگام نزدیکی

1. سلام چند ماه پیش زخم واژینال داشتم خیلی درمان کردم بالاخره بعد از انجام فریز خوب شدم الان چند وقتیه البته همیشه نه ولی اکثر مواقع در هنگام نزدیکی سوزش شدید همراه با لکه بینی کمی در حدود یکی دو قطره خون روی آلت همسرم دارم سوالم اینه ممکنه دوباره زخم شده باشم؟خودم که فکر نمیکنم همان جای زخم سابق دوباره آسیب دیده باشد چون قبلا در دهانه رحمم بود ولی الان فکر میکنم در لوله واژینال است .آیا ممکنه به خاطر تنگ بودن بیش از حد واژینالم و به وجود آمدن اصطکاک زیاد در هنگام نزدیکی زخم میشم ؟مهمترین عوامل زخم واژینال چیست؟ باتشکر

2. سلام
    دوست عزیز ممکن است محل زخم شما خوب درمان نشده باشد ویا اینکه عفونت شدید داشته باشید بهر حال کار صحیح مراجعه سریع به پزشک است .
    در ضمن فردی که فریز انجام میدهد 7-10 روز نباید نزدیکی انجام دهد ،ممکن است پزشک شما بعد از فریز چنین توصیه ای را نکرده باشد که باعث چنین موردی در شما شده در هر صورت به پزشک مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام.3 ماه پیش در رابطه جنسی مایعی که قبل منی خارج میشود با خارج واژنم تماس داشت (در روز نهم دوره).در این 3ماه پریود شدم و تست ادرار منفی بود امکان دارد حامله باشم؟

4. مايع قبل از مني!!!، خارج از واژن!!!!، پريد هم كه شدي.ديگه نگران چي هستي؟؟؟؟؟
    نخير شما باردار نيستيد.

5. سلام ممنون که جوابم رو دادید دکتر گفت تا45روز بعد از فریز نزدیکی نکن من هم تا43روز نزدیکی نکردم یعنی ممکنه به خاطر 2رور دوباره زخم شده باشم؟؟؟ دفعه فبل هیچگونه سوزشی نداشتم فقط هر ازگاهی اونم خیلی کمتر از الان لکه بینی داشتم وهر وقت لکه بینی داشتم زیر شکمم درد میگرفت

6. با سلام
    دوست گرامی اگر مدت کمیست که ازدواج کردید احتمال تنگی دهانه رحم وجوددارد که به مرور و با تعدد نزدیکی بر طرف خواهد شد (البته در دو -سه باراول، امکان خونریزی کم هم وجود دارد)  ولی با توضیحات شما، منهم معتقدم مراجعه کردن در اولین فرصت،به یک پزشک زنان متخصص،  مناسبترین عمل خواهدبود. به هر حال جداً برای رفع این موضوع غفلت نکنید.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید