شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قطع پريود

1. با سلام
    من زني 27 ساله هستم كه به علت اينكه موهام زود چرب مي شدند هريك روز درميون بايد حموم مي رفتم وگرنه از موهام روغن مي چكيد! و دوم به علت نازك بودن تارهاي مو به پزشك مو مراجعه كردم كه با مصرف يك دوره آمپول تقويتي و قرص هاي تقويتي و بعد از آزمايش خون براي من قرص ديان و سيپتروترون تجويزكردند كه من حدود يك سال اونها رو مصرف كردم و مشكل موهام خيلي كمتر شد جوري كه ديگه موهام زود به زود چرب نمي شه اما مشكل...
    مشكل اينجاست كه با خوردن اين قرص ها پريودم نامنظم شد و اين اواخر خونريزي به شدت كاهش پيدا كرد (در حد لكه )كه با عنوان اين مسئله با پزشكم قرص ياسمين رو جايگزين ديان كرد  كه با خوردن اون كلا پريودم قطع شده .
    من خيلي نگرانم از اينكه خوردن اين داروها كه قرص هاي ضد بارداري هستند با عث نازايي من بشن (چون معمولا اين قرص ها رو به عنوان قرص جلوگيري براي كسي كه هنوز فرزندي نداره تجويز نمي كنن) لطفا راهنماييم كنين

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. اگه شما به پزشك مو مراجعه كردين پس چرا اين قرص ها رو بهتون معرفي كردن؟
    و اگه نگرانين كه اين قرصها باعث نازائيتون ميشه دارين اشتباه ميكنين چون تا اونجائي كه من اطلاع دارم اختلال شديد در پريود باعث نازائي ميشه نه مصرف قرص هاي ضد بارداري.اگه اينجوريه پس تمام زنان بايد به خاطر مصرف قرص هاي ضد بارداري نازا شده باشن.واسه حل اين مشكل بهتره به يه متخصص زنان مراجعه كنيد تا پزشك مو.

3. amin65

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    نگران نباشيد بهترين كار مراجعه به متخصص زنانه و آزمايش خون

4. سلام
    من تقريبا هفته ديگه عازم سفر هستم و احتمالا هفته ديگه پريود خواهم شد در صورتي كه بخوام پريودم عقب بيفته چيكار بايد بكنم؟ من تا حالا از قرصهاي ضد بارداري استفاده نكردم در ضمن طول پريود من 7 روزه است اما تاريخ و زمان مشخصي ندارد .

با آرزوي شادي براي تمام هم ميهنانم

5. سلام
    دوست عزیز سرکار رویا خانم در وهله اول پیشنهاد میکنم اگر ضرورتی احساس نمیکنید  از روال طبیعی بدنتون خارج نشید چون همونطور که میدونید با مصرف اینگونه قرصها بالانس هورمونیتون بهم میریزه  و کلاً استفاده از هر نوع داروی شیمیایی در دراز مدت دارای تبعات منفی  خواهد بود ولی اگر این امررو ضروری میدونید کافیست به یک داروخانه مراجعه کنید هم متصدی میتونه توضیح کاملی رو به شما  بده و هم در پشت ورق قرصهای مزبور دستورالعمل استفاده درج شده و میتونه راهگشا باشه.
    موفق باشید.

6. من قبل از مراجعه به پزشك مو و مصرف قرص ها پريود طبيعي و منظمي داشتم ، بعد از خوردن قرص ها بود كه مشكل ايجاد شد ، تجويز قرص ها توسط دكترم بعد از آزمايش خون بود كه گفت ريشه مشكلات موهام ، هورموني است و اگر جدي نگيرم باعث نازائي هم مي شه .
    واسه همينه كه يكسال دارم از اون قرص ها مصرف مي كن ولياين اواخر پريودم  قطع شده و يا اگرم پريود بشم در حد چند لكه خونه كه شك مي كنم به خاطر پريود باشه.
    در هرحال بعد از عنوان اين مسئاه با دكترم به جاي قرص ديان ، قرص ياسمين رو تجويز كرد و گفت عوارضش كمتره ولي متاسفانه با خوردن اونها كلا پريودم قطع شد!

7. من هنوز علت اينكه پزشك مو اين قرص ها رو تجويز كرده نميدونم اگه كسي هست منو راهنمائي كنه.
    قرص ها رو چه طوري مصرف ميكردي همون 21 روز ميخوردي؟اگه مرتب ميخوردي فكر ميكنم بايد پريودت هم تنظيم ميشد و سر موقع پريد ميشدي شايد به صورت نا منظم ميخوردي؟
    در ضمن قرص هاي ياسمين هم من دارم استفاده ميكنم و فكر ميكنم ريشه مو رو نازك تر ميكنه(البته بدن) موي سرم هم تغييري نكرده يعني نه ريزش پيدا كرده و نه ضخيم شده. به هر حال واسه حل اين مشكل بايد به متخصص زنان مراجعه كني پزشك مو رو هم عوض كني بهتره.
    موفق باشي.

8. amin65

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من فكر مي كنم بايد به دكترت اعتماد كني . شايد تاثير موقت قرصها باشه و با قطع اونها مشكلت برطرف بشه .
    در هر صورت بهتره به موازات اون به يك دكتر و متخصص زنان هم مراجعه كني اينطوري زيرنظر اون هم قرار مي گيري و خيالت راحت مي شه .
    موفق باشي

9. amin65 نوشته است: سلام
    من فكر مي كنم بايد به دكترت اعتماد كني . شايد تاثير موقت قرصها باشه و با قطع اونها مشكلت برطرف بشه .
    در هر صورت بهتره به موازات اون به يك دكتر و متخصص زنان هم مراجعه كني اينطوري زيرنظر اون هم قرار مي گيري و خيالت راحت مي شه .
    موفق باشي

امين جون تاثير موقت كدوم قرصا؟ ايشون ميگن يكساله پريدشون به هم ريخته شما ميگين تاثير موقت!!!!!!!!!!!
    سارا جون به پزشك زنان حتما مراجعه كن عزيزم پشت گوش ننداز.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. سلام
    خانم msety عزيز ممنون از دلسوزي و راهنمائيتون
    بايد بگم قرص ها 21 روزه هستند كه از روز 5 پريود بايد مصرف بشن ، اينم بگم كه قرص سيپتروترون هم همزمان با اون تا 15 روز مصرف مي كنم 10 روز اول 1 قرص كامل و 5 روز بعدي يك قرص نصفه
    در مورد اينكه مرتب مصرف مي شه يا نه خودمم مطمئن نيستم چون همونطوري كه گفتم تشخيص اينكه پريود شدم سخته چون كلا 2 الي 3 قطره خون بيشتر نمي اد و من نمي دونم چندمين روز پريودم هست!
    راستي نوبت دكتر زنان هم گرفتم كه مهرماه نوبت داده
    مرسي از همتون

11. amin65

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به همه
    منظور من از تاثير موقت تا زماني هست كه از قرصها استفاده مي شه كه با قطع اون ها عوارض اون از بين ميره
    مثلا يك سري قرصهاي هورموني كه واسه اقايون هم استفاده مي شه روي ميل جنسي اونها تاثير مي ذاره كه به گفته خود دكترها وقتي قرص مصرف نشه بدن به سيستم اوليه خودش برمي گرده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید