شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اولويت ارضا جنسي

1. سلام دوستان يه سوال برام پيش اومده منو كمك كنيد در مسئله ارضاي جنسي اولويت با ارضا روحي هستش يا ارضاي جسمي مشكلات و پيامدهاي كمبود هر كدام بنظر شما چيست

2. سلام همشهري
    به نظر من اولويت با جسميه اما پيامد هاشو ديگه نميدونم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. روحی ارجحه چون شاید در زمانی قادر به رابطه جسمی نباشیم ولی احساسی که داریم از کارمون مهمه ..... حالا چی شده ؟ چرا اینو میپرسی ؟

4. سلام رفیق
    سوالت عجیب
    ولی من فکر کنم هر دوش با هم .........به یک اندازه مهمن......
    نمیشه گفت کدوم بیشتر یا اول.....
    وقتی روح امادگی نداره چطور میشه انتظار داشت جسم اروم بشه..و لذت ببره.......یا بالعکس......

5. سلام
    اما من از خيلي ها كه ازدواج كردن اين سوال را پرسيدم همشون ميگن روح وللش جسم بچسب

6. تا کی فقط جسمو باید چسبید گلم؟
    نیازهای روحی هم خیلی مهمن به قول دوستمون هر دو مکمل همند اگه فقط جسم و چسبید پس باید بگی مهر و محبت،کمک به دیگران و دوست داشتن خانواده حتی مطالعات در زمینه های مختلف که بیشتر مربوط به پرورش روح هستند کجا یند و چه مفهومی باید داشته باشند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7. مسلما جسمی خیلی مهمه ..
    چون نیاز جسمی که پیدا بشه و زیاد بشه فشار زیادی میاره و آدم رو به هم میریزه...

ولی روحی مهم تره ..
    خیلی اوقات اون نیاز جنسی به اون شدت میرسه و بعد ارضا میشه ولی این وسط به مسئله ی روحیش توجه نشده .. الان که اون فشار جسمی برداشته شده نیاز روحی به شدت آسیب میزنه ...

در کل وقتی از نظر روحی ارامش نداشته باشیم جسمی هم نداریم .. هر چقدر هم جسممون ارضا بشه ... هر دو نیازه .. ولی روحی به نظر من مهم تره..

8. اخه عزيز من شما تا جسمتون ارضا نشه چطوري ميخوايد كه روحتون ارضا بشه  اول جسم ارضا ميشه بعد روح اروم ميگيره در واقع روح هم ارضا ميشه

9. فکر میکنم هر دو نیاز یک انسان هستند مثل کفش و جوراب بدون یکی از اونا خوب نمیتونی راه بری باید هر دو در کنار هم باشند ولی اگه ببین کدوم مهمتره از نظر من روحی چون اگه روح و روان سالم باشه جسم هم نقص داشته باشه باز احساس آرمش میکنی ولی عکسش صادق نیست

10. بابا اين داره هنگام ارضا شدنو ميگه فكر كنم اگه طراح سوال بياد و واضح تر سوالشو بگه بهتر بشه به نتيجه رسيد به نظر من هر كسي اينجا يه برداشتي كرده من شخصا برداشتم اين بوده كه اقاي متين نظرشون در هنگام رابطه جنسيه ولي فكر كنم بقيه قبل از رابطه را ميگن حالا كدومش درسته را نميدونم

11. به نظر من هر دوی این موضوع مکمل یکدیگرند و ارضا روحی باید اول مد نظر قرار بگیرد بعد ارضا جنسی سپس هر دوی این موضوع باید با هم ادغام شود.
    در صورت نبود ارضا روحی روابط جنسی نوعی تجاوز و اجبار محسوب خواهد شد.

12. سلام دوست من به مطلب خوبی اشاره کردی شایدبعضی ها تا به حال در رابطه جنسی این سوال رو از خودشون نپرسیده باشن هر چند که در ضمیر ناخودآگاه هر شخصی وجود داره من می خوام اینو بگم که جسم یه غالب واندازه مشخص داره همه ما مید ونیم اما روح چی؟ آیا روح انسان متعلق به جسمش هست یا جسمش متعلق به اونه؟  حالا:این هم بایدعنوان بشه در رابطه جنسی مگه می شه جسم رو بی خیال بشی اون کیه که از تناسب اندام واندام زیبای شریک جنسیش بدش بیا!و مطمئنا بر روی کیفیت رابطه جنسی اثر مطلوبی خواهد داشت اما به تداوم اون نمی تو نه...؟شما اگر درست یه رابطه جنسی رو انجام بدید با پوزیشنهای دلخواه و... مطمئنا  در ارضای جنسی شما تاثیر مثبت وقابل ملاحظه ای خواهدداشت تا جای که به ارضای جنسی دو طرف خواهد انجامید اما در کالبد این انسان خداوند روحیاتی قرار داده که موجب تداوم ولذت بیشتر  ودوست داشتنی تر این رابطه خواهد شد وحالا اگه ما بخواهیم فقط جسممون رو ارضا کنیم میشه همون داستانی که خیلی از خانم ها ازش رنج میبرندنگاه ابزاری به یک زن در رابطه جنسی البته اگه انسان شریک جنسیش یغیر از همسر خودش باشه  وبه اصطلاح....خب هر دو طرف یا یه طرف از لحاظ جسمی ارضا می شه و هر کدوم میرن پی کار خودشون در زندگی زوجین اگه اولویت واسه ارضای جنسی باشه شاید بار اول یاچندم لذت بخش باشه ولی اگه متوجه بشی  که اون طرف مقابل فقط پی جسم تونیست وبا ارتباط جنسی قصدش اینه که به تو نزدیک تر بشه یه چیز دیگه می شه وقتی در زندگی زناشوی موقع ارتباط جنسی یه زن و مرد از روی علاقه و احساسات همه دیگه رو بغل می کنند یا شروع به نوازش هم می کنند وباشریکش از عشق وعلاقه صحبت می کنه  واین اطمینا ن رو بهش می ده  که جز اون کسی تو تنهای وخلوتش نیست به این می گن چی؟ اولویت باکدومه؟ شما ببینید اگه یه زن با یه مرد معلول ازدواج می کنه تو کشور ما هم بعد از جنگ زیاد اتفاق افتاده اون خانوم در رابطه جنسیش به نظرشما ارضای روحی رو مقدم دونسته یا جنسی رواولویت باکدومه؟
    در کل: دررابطه جنسی با ارضای روحی. هر دو طرف از جسم شریک خود لذت بیشتری بدست میارن و ماباید بدونیم هدفمون چیه وچی از این رابطه طلب می کنیم وشریک جنسی ما چه کسی هست.
    به امید شادکامی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید