شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برای آروم شدن-جنسی-نامزدم چه کنم؟

1. سلام
    ببخشید نیاز به راهنمایی دارم
    من و نامزدم نمیتونیم به خاطر خانواده ها با رابطه جنسی داشته باشیم چون فقط نامزدیم.اما نامزد من به رابطه جنسی علاقه زیادی داره.وقتی که نیاز پیدا میکنه و شدتش هم زیاده و بهم میگه من باید چه کار کنم؟ چه جوری آرومش کنم و این شدت نیازو بخوابونم؟

2. فعلا نوازش و محبت
    نظر منه البته

3. سلام دوست عزیز
    نامزد شما باید با اراده و استواری این مساله رو تا زمان عقد تان کنترل کند.کاری از دست شما به جز محبت و نوازش که دوست عزیزمان آقای rezasd فرموده اند بر نمی آید.
    در صورتیکه شما رابطه جنسی با نامزدتان داشته باشید اگر خدایی نکرده مشکلی در نامزدی تان به وجود بیاید آثار و عواقب مخربی برای هر دوی شما مخصوصا خود شخص شما به همراه دارد.
    از لحاظ جسمی سعی کنید کمتر به هم نزدیک شوید تا دچار تحریکات کمتری شوید اما این راه حل موثری نیست ولی کم تاثیر هم نیست.
    شاد و پیروز باشید.

4. سلام دوست عزیز

داشتن رابطه جنسی و نیاز به داشتن این رابطه در دورانی که شما در اون هستید طبیعی است اما داشتن رابطه برای شما همانطور که دوست خوبمون آقای maepcفرمودند می تونه ناراحتی های زیادی رو به دنبال داشته باشه اما شما برای آروم کردن نامزدتون بهتره اگه موقعیت ازدواج هست (سریعتر)که شما مطمئن از زندگی با ایشان بشید بهتره با هم ب یک مشاور ازدواج خوب مراجعه کنید تا همسرتون (نامزدتون )نسبت به درک نداشتن رابطه در حال حاضر از نظر علمی و منطقی قانع بشن .

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید