شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزرگ کردن سینه ها

1. sana1368

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    آیا راهی برای بزرگ کردن سینه ها وجود دارد ؟(قد 175 وزن 53 سوتین 65 استفاده میکنم)

2. این موضوع 100 بار بهش پاسخ داده شده
    غیر جراحی راه دیگری وجود ندارد برای افزایش سایز سینه
    هر روش دیگر غیر جراحی موقتی و دارای عوارض خاص خودش هستش و پول ریختن دور
    قبل طرح سوال یه سایت رو جستجو کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام دوست عزيز براي مشكل شما چند راه وجود دارد اول مراجعه به پزشك و تشخيص وجود مشكل وتجويز كرم حجم دهنده سينه با مارك معتبر دوم تغذيه مناسب به ميزاني كه مقداري وزنتان اضافه شود سوم ورزش مرتب و منظم و ورزشهاي مرتبط با بالا تنه شاد باش و شاد كام

4. matin2323 نوشته است: سلام دوست عزيز براي مشكل شما چند راه وجود دارد اول مراجعه به پزشك و تشخيص وجود مشكل وتجويز كرم حجم دهنده سينه با مارك معتبر دوم تغذيه مناسب به ميزاني كه مقداري وزنتان اضافه شود سوم ورزش مرتب و منظم و ورزشهاي مرتبط با بالا تنه شاد باش و شاد كام

سلام
    همونطور که دوست عزیز اقایclooney فرمودن بارها جواب داده شده و بارها هم گفته شده غیر از جراحی روش دیگه ای وجود نداره و بقیه روشها پول دور ریختنه
    موفق باشید

5. sana1368 نوشته است: سلام
    آیا راهی برای بزرگ کردن سینه ها وجود دارد ؟(قد 175 وزن 53 سوتین 65 استفاده میکنم)

سلام

دوست من مشکل سایز سینه ی شما به لاغر بودنت برمیگرده... شما با این قدت مسلمه که وزنت خیلی کمه!
    من بهت قول میدم اگر وزنت رو به حد ایده آل برسونی سایز سینه های شما هم بزرگتر میشه...

حتما میدونی که ساختار پستان تشکیل شده از بافت چربی +بافت فیبروز + غدد شیری و....
    که بیشترش رو بافت چربی و فیبروز تشکیل داده ... پس اگر شما توده ی بدنیت افزایش پیدا کنه و به اندازه ی نرمالتری برسه مطمئن باش این مشکلت هم تا حد زیادی حل میشه... میتونی فعلا از سوتینهای مخصوصی که در بزرگتر نشون دادن سایز سینه مناسبند استفاده کنی.

هرگز هم به عمل فکر نکن... شما اونهم در این سن! در عمل بزرگ کردن پستان.... ایمپلنت ،  خودش برات ممکنه مشکلاتی رو بوجود بیاره ... که بعضی ها بعد از چند سال این مشکلات سراغشون میاد .

پس فقط روی تغذیت فکر کن .... تا سایز سینه هات هم متناسب با افزایش وزنت به حد مطلوب برسه.

یک رژیم چاقی مناسب تحت نظر یک متخصص تغذیه در پیش بگیر . مطمئنم نتیجه میگیری.

شاد باشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید