شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کار غیر قانونی نمیکنم

1. سلام شايد هم ميخواد ببينه اين رباط برنامه ريزي شده كاري از دستش بر مياد (شوخي) دوست عزيز بابت عقايدتون تبريك ولي فكر نكنم غرور اون دختر اجازه چنين درخواستي را بدون داشتن هيچ پيش زمينه قبلي بهش بده اين فقط از يك ف.ا.ح.ش.ه. برمياد اما اگه اون انقدر جسارت داره خوب بادر نظر گرفتن همه جوانب يا كار را بطور شرعي تمام كن يا با خانوادش در ميون بذار

2. من با آقاي jnaseri موافقم يعني چي؟؟ يه دختري مياد اول پيشنهاد ازدواج ميده و بعد كه جواب منفي ميشنوه پيشنهاد رابطه جنسی ميده!!!! برام قابل درك نيست...دوست عزيز ببخشيد كه اينو ميگم اگر واقعا هيچ علاقه اي بين شما نيست و از اون دختر هم خوشت نمياد خب به راحتي بهش بگو نه... اونم هر بلايي خواست بره سر خودش بياره.... كه مطمئن باش هيچ كاري نميكنه...اگر الان بگي آره تقريبا راه برگشتي نداره خوب حواست رو جمع كن...دلسوزش بيجا واسه كسي كه چنين رابطه اي رو به سادگي پيشنها ميده نبايد دليلي براي خراب كردن آيندت باشه... به خودت بيا اينقدر به خاطر اين مساله خودت رو ناراحت نكن...حل ميشه سلامتي خودت رو به خطر ننداز...يه مدتي گوشي تو خاموش كن...يادت باشه در برقراري ارتباط هاي جديد خيلي دقت كن هركسي لياقت دوستي شما رو نداره....ازدواج يك رابطه پاك صميمي و سالمه هركسي نبايد و نميتونه شريك زندگي شما باشه مگر اينكه شخص مورد علاقه شما باشه...(از روابط نا سالم دوري كنيد چون آيندتون رو تحت تاثير قرار ميده)
    همه اينا فقط نظر منه....موفق باشيد حل ميشه نگران نباشيد.

3. سلام.
    نمي دونم حالا كه كاملاً متوجه شدي كه اون تو رو فقط و فقط براي رابطه جنسی مي خواد.... چه جوري تو شك و دو راهي موندي.... اگه يه پسر اين پيشنهاد رو به من مي كرد و مي دونستم هدفش فقط به كام رسيدن خودشه خيلي بهم بر مي خورد.
    مطمئن باش او ن نسبت به تو علاقه اي نداره . اون مشكل انحراف جنسي داره.
    بهت قول مي دم اگه بهش بگي برو خود كشي كن و مطمئن باش من به اين خواستت تن نمي دم.... پاي جونش كه بياد وسط از خيراون رابطه ميگذره....

4. سلام
    من هم با نظردوستان موافقم
    فكر مي كنم كه جواب شما بايد به اون دختر يه نه بزرگ و قاطعانه باشه، به جاي اينكه اون شما رو تهديد كنه شما اونو تهديد كنيد اما اين تهديد بايد جوري باشه كه احساس خطر كنه
    و عقب بكشه
    نه اينكه احساس كنه شما دارين ناز ميكنين!
    بگين كه موضوع  رو با خانوادش در ميون مي ذارين و بگين از دخترهايي كه اينقدر حقيرن كه
    خودشون پيشنهاد رابطه جنسی ميدن بيزارين و در نجابت اون شك دارين ، بگيد كه كوچكترين علاقه اي بهش ندارين و اگه بار ديگه مزاحمتون بشه بشدت پشيمون مي شه.
    اگه هم گفت خودكشي مي كنه بگيد اصلا براتون مهم نيست ، عشق بايد پاك باشه و دوطرفه
    اون عاشق نيست ، مريضه
    درهر صورت اميدوارم بتونين بر هوسي كه در وجودتون (احتمالا) رخنه كرده و باعث سوء استفاده اون شده غلبه كنين ، تا مصصم بودن شما رو نبينه عقب نمي ره

5. سلام
           همينقدر كه شما وقت صرف اون ميكنين كه نظرشو عوض كنين ، از نظر اون بذل توجه تلقي ميشه. يعني همين كه بهش توجه ميكنين (حالا به هر نيتي) براي اون نوعي پاسخ مثبت هست.
    به نظر من نبايد قضيه رو كش بدين. هيچ نيازي هم نيست كه نظر اونو عوض كنين. همين كه نظر خودتون منفيه كافيه. يك بار و براي هميشه بهش بگين كه مايل به ايجاد رابطه با اون نيستين ( احتياجي هم به دليل و آيه آوردن نيست) و بعد ديگه هيچ توجهي بهش نكنين.
    به تماس هاش جواب ندين ، اگه سر راهتون سبز شد بي توجه از كنارش رد بشين ... و اگه بعد از مدت قابل قبولي از نظر خودتون (مثلاً دو-سه ماه ) بازم دست بردار نبود ميتونين به خانواده اش مراجعه كنين يا با دلايل و شواهد كافي ازش شكايت كنين.
      اين دختر كه حالا اينقدر پيله است و آزارتون ميده اگه به خواسته غيرموجهش برسه ،ممكنه طوري گرفتارتون كنه كه خلاصي از دستش كارحضرت فيل باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام
    من هم با نظر دوستم اقای JNASERI
    موافقم.
    چرا یه دختر بدون مقدمه باید تقاضای س. ک. س کنه اون هم تو ضمانه ای که اعتماد کردن برای دختر ها خیلی سخت شده وچرا نباید نگران ابروش باشه؟ اگر ایشون دختره..... که فکر نمی کنم هیچ دختر عاقلی حاضر بشه مردی به زور مجبور کنه باهش رابطه داشته باشه..... و بعد بره ازش شکایت کنه ......که بتونه زورکی با هاش ازداوج کنه ... الان حتی یه دختر 13 ساله هم میدون که همچین ازدواجی با همچین شرایطی ...یعنی به زور .... فردای روشنی نداره و خیلی زود یا کارشون به طلاق می کشه و یا دختر به خاطر بی محلی های مردش افسرده میشه .....به نظر من داستان این اقا خیلی نقطه ابهام داره

7. سلام
    به نظر منم خودکشیو علکی گفته
    شاید در موردش احساساتی عمل کردی ( منظورم همون درست نه گفتنه ) واسه همین اونم میخواد از همین موضوع سواستفاده کنه
    پس خودکشیشو جدی نگیر
    اگرم خود کشی کرد به خودت بگو همون بهتر که همچین آدمی بمیره اونم به دست خودش
    تو که مسئول اون نیستی
    به نظر من حتی باهاش هم کلام نشو . اینو واسه این میگم چون ممکنه باهمون هم کلامی هم واست مشکل درست کنه
    موفق باشی

8. از همه به خاطر پستها ممنونم
    راستش ارتباط ما از تماس تلفنی اون شروع شد و بعد پیشنهاد ازدواج داد و همینطور که گفتم بعدش هم پیشنهاد رابطه جنسی داد شاید باور کردنش برای خیلی ها سخت باشه همینطور که بعضی پسرها گفتند باور کردنش خیلی سخته الان من دیگه جوابش نمیدم تقریبا روزی چندبار با شمارهای مختلف زنگ میزنه و حداقل روزی 100 تا SMS بهم میده همه چیز مینویسه یه روز میگه دوست دارم یه روز دیگه تهدید میکنه من تنها کاری که از دستم ساخته بوده حتی یک بار هم جوابش را دیگه ندادم چند روز پیش به پیشنهاد یکی از دوستانم فرم مزاحمت تلفنی را پر کردم تا ببینم چی میشه من آدم آرومی هستم و حوصله دردسر را ندارم اگه این کار نتیجه نداد حتما ازش شکایت میکنم شمارهاش را هرجا که برسم رو اینترنت پخش میکنم هر جی میخواد بشه دیگه حوصلم سر رفته
    از همه تشکر میکنم که جواب دادن

9. با سلام خدمت sina2000 و ساير دوستان
    من نظرات دوستان رو خوندم تقريبا همش مثل هم بود   

ببينيد دوست عزيز بنظر من اول بايد بفهمي كه مشكل اين دوست شما چي هست ؟؟؟ بنظر مياد كه ايشون مشكل رواني دارند . اگر اين چنين هست به يك روانپزشك معرفيش كن و يا
    خودت پيش يك روانپزشك برو و مشكلت رو بهش بگو ايشون بهتر از هر كسي مي‌تونه شما رو راهنمايي كنه.

اگه امكانش هست اطلاعاتي رو راجب به خانواده و نحوه ارتباطش بدست بيار شايد با خانوادش مشكل داشته باشه.

ببين دوست خوب به نظر من همه ما انسان هستيم و گاهي اشتباه مي‌كنيم اين دليل نميشه آبروي همديگر رو ببريم راههاي زيادي براي حل اين مشكل وجود داره پس اميدوارم كه كاري نكنيد كه خودتون بعدا احساس پشيموني كنيد.

شايد ايشون از حسادتي كه به تو نمي‌رسه اين حرف‌ها رو مي‌زنه ؟
    شايد قصد خراب كردن اسم شما رو داره؟
    اول بايد دليلش رو بفهمي؟؟

در هر صورت من مي‌گم اول اگه مي‌توني اطلاعاتي ازش كسب كن و يك بار براي هميشه برو پشيش و بهش بگو من علاقه‌اي به شما ندارم و اگه هزاران بار هم از من بخوايد نه با شما با هيچ كسه ديگه رابطه جنسي قبل از ازدواج نمي‌كنم پس اسرار شما بي‌فايدست و شما خودتون رو ازيت مي‌كنيد.

ازش بخوايد چرا مي‌خواد فقط باشما رابطه جنسی داشته باشه در صورتي كه شما بهش گفتيد دوسش نداريد؟؟  

هر دليلي هم كه بياره شما بايد بگيد كه اين غير منطقي هست  و بهش بگيد كه اگر واقعا شما رو دوست داره اين راهش نيست و بايد براي شما آرزوي خوشبختي كنه و ازش بخوايد كه اون هم زودتر ازدواج كنه و براي اينكه شما رو فراموش كنه از رواپزشك كمك بگيره.

از اعتقادات مذهبيتون براش بگيد كه اين كار براتون غير ممكن هست ازش بخواييد كه مشكل اصليش رو به شما بگه و باهاش حرف بزنيد كه مشكلش چيه؟؟

قانعش كنيد كه پيش روانپزشك بره و بهش بفهمونيد اونه كه مي‌تونه بهش كمك كنه .

ببيند من به هيچ وجه از اون دختر و كارش طرفداري نمي‌كنم اما مي‌گم بهتره با دقت و يافتن راهي مناسب و منطقي  بتونيد اين مشكل رو حل كنيد كه به هر دوطرف كمترين آسيبي برسه.

اگر به طور كامل مطمئن شديد كه قصد خراب كردن و بردن آبروي شما رو داره اول تهيد كنيد . و اگه باز ادامه داشت فقط از راه قانوني اقدام كنيد.

با تشكر از شما ...

10. یه شعاری  هست که میگه
    ""اگه واقعا لذت میبری  انجامش بده در غیر اینصورت رهاش کن بره ""

به نظرم وقتشه یکم مردونه تر برخورد کنی  می بخشی رک میگم ولی چنین مشکلاتی معمولا برای دختر خانوما پیش میاد (مزاحمت!) .

ببین عقل و  دلت چی میگه  یه بار برای همیشه  تصمیم بگیر و بعدش مردونه  پای تصمیمت وایستا  -

هرچیزی رو میشه راجع به دختره حدس زد جز این که ادم طبیعی باشه نه صرفا به خاطر این که پیشنهاد رابطه جنسی داده به خاطر این که  بدون این که شما اونو دوست داشته باشید حاضر به این کاره  !

شمام این وسط مقصرید احتمالا سوژه اروم وبی دردسر و کم خطری هستین (البته اینا از حسن شماست ونشان دهنده خانواده دار بودنتونه نه خدایی ناکرده منظور منو بد برداشت کنی ! ) . ولی گاهی اوقلت زیاد اروم و دل رحم ومهربون بودن هم دردسرای همراش داره .

11. رضا جون تقریبا خوب حدس زدی تقریبا همینی که در مورد سوژه بی دردسر درست حدس...
    اما واقعیتهای وجود داره که من نمیتونم حتی تو یه پیام خصوصی هم کامل بهت بگم آخه همین چیزهایی که به شما نمیتونم بگم با نهایت حماقت به اون دختره گفتم حالا اگه اونا را به کسی بگه چی ؟ چه دردسری برای من درست میشه؟ البته برای خودش هم بدتر خواهد بود...

فکر کن شخصی از شما اطلاعات محرمانه ای بدست آورده و حالا بابت لو ندادن اونا چیزی ازت میخواد.... خوب بستگی داره چی بخواد و اطلاعات چی باشه..........
    حالا تو که میدونی اون ازم چی خواسته ولی اگه بهت بگم اطلاعات مربوط به .............هست
    خوب نمیتونم بگم
    تا حالاش هم دارم جور زبون لقی خودم را میکشم ...جدیدن متوجه شده من این موضوع را تو این سایت مطرح کردم تهدید کرده تو همین سایت تمام مشخصات کامل من را مینویسه و چیزهایی که میدونه ....من که مدتی هست جوابش را ندادم مجبور شدم باهاش تماس بگیرم و قانعش کنم این کار را نکنه.......دیگه خودت حدس بزن وقتی من کم آوردم یعنی چی......
    از همه کاربرها خواهش میکنم در ادامه این موضوع دیگه پست جدیدی ارسال نکنند چون
    موجب بزرگتر شدن مشکل من خواهد شد چون اون الان عضو این سایت هست و میگه اگه
    موضوع ادامه پیدا کنه چیزهایی را مینویسه................
    فقط ادامه پیدا نکنه ...................خواهش میکنم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید