شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کوچک بودن نوک سینه

1. سلام. من نوک سینه هایم خیلی کوچک می باشد.ایا درمان وجود دارد؟

2. من نفهمیدم منظورتون خود سینه است یا نه؟؟!!!
    ولی به هر حال برای بزرگ شدن سینه تنها راه بدون عوارض جراحی زیبایی هست
    کرم و ژل و چیزهای دیگری هم برای افزایش سینه هستند که عوارض دارند و توصیه نمیشوند

3. با سلام
    بنظرم مشکل خاصی ندارید چون پس از ازدواج و خصوصاً بچه دار شدن نوک سینه ها بزرگ و کمی برجسته تر میشوند.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. میشه بگید این ژل و کرم ها چه عوارضی دارن؟؟؟؟؟؟

5. maryam68 نوشته است: میشه بگید این ژل و کرم ها چه عوارضی دارن؟؟؟؟؟؟

با استفاده از کرم و صابون که رسما پول خودتونو دور ریختید
    بجز استفاده از سوتینهای مخصوص سینه های کوچک و یا پرتز های ژله ای که بصورت موقت مشکل را حل می کنند و تاثیری روی سایز سینه ندارند و تنها باعث خوشفرم بنظر رسیدن اندام و بهتر ایستادن لباس می شوند
    در حال حاضر تنها راه علمی بزرگتر کردن سینه جراحی های مامو پلاستی و استفاده از پروتز در سینه هست
    که البته بدون عارضه هم نیست ولی گاهی بلحاظ روحی واقعا به خانمها کمک می کنه
    ضمنا تاجایی که می دونم به خانمهایی که قصد شیردادن بچه دارند توصیه نمیشه و
    شماباید با جراح متخصص زنان و یا جراح زیبایی مشورت کنید .
    سایر راهها از جمله سوتین ویبره دار و کرم و صابون و دمپایی !! همگی تبلیغات الکی هستند
    در ضمن هیچ سوتینی نمی تونه سایز سینه رو بزرگتر بکنه و اینها همه تبلیغات بی پایه و اساسه
    سوتینهایی هست که به بزرگتر بنظر رسیدن سینه کمک می کند ( بخاطر حجیم بودن کاسه سوتین ) ولی خود سینه را بزرگ نخواهد کرد حتی یکذره
    سوتین های جادویی و ویبره دار و اینا هم همه الکیه
    کرمها و ژلها هم به همین خاطر موقتی هستند
    اینها همه گفته های سامی هستش و به نظر من دقیق و علمی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. ببینید من چندبار این سوال و کردم ولی همه هی گفتن الکیه.
    خوب الکیه ولی چه عوارضی داره؟
    من شنیدم باعث سرطان سینه میشه؟؟؟؟؟؟درسته؟؟؟؟؟؟؟
    بعد یکی از دوستان من استفاده کرد و نتیجه گرفت تقریبا سینه هاش یک سایز افزایش پیدا کرد.فقط میخوام بدونم عوارضش چیه؟
    ممکنه باعث سرطان بشه؟
    ممنون از پاسختون.

7. maryam68 نوشته است: ببینید من چندبار این سوال و کردم ولی همه هی گفتن الکیه.
    خوب الکیه ولی چه عوارضی داره؟
    من شنیدم باعث سرطان سینه میشه؟؟؟؟؟؟درسته؟؟؟؟؟؟؟
    بعد یکی از دوستان من استفاده کرد و نتیجه گرفت تقریبا سینه هاش یک سایز افزایش پیدا کرد.فقط میخوام بدونم عوارضش چیه؟
    ممکنه باعث سرطان بشه؟
    ممنون از پاسختون.

سلام

کمترین عارضه ای که ژل و کرم داره اینه که وقت شما رو تلف می کنه ، پولتون رو هدر میده و باعث میشه کسی که از فرم بدنش راضی نیست بیش از پیش از خودش سرخورده و منزجر بشه .

در ادامه

حساسیت های پوستی . تحریک عروق و بافت سینه . تحریک فیبرو کیستیک . از سایر عوارضش هستند که البته لزوما در همه افراد دیده نمیشه و بیشتر همون عارضه بی اثر بودنش اذیتتون می کنه

ضمنا در مورد دوستتون هم من باورم نمیشه این اتفاق اگر هم رخ داده باشه به مسائل هورمونی داخلی ایشون بر می گرده نه کرم و ژل . اصولا گاهی وقتا ما به خودمون روحیه می دیم . طرف یک محلول ریزش مو می خره و روز دوم مصرف به همه دوستاش می گه این معجزه می کنه ( در واقع می خواد به خودش روحیه بده ) اما سه ماه بعد می بینی موهاش بیشتر ریخته و البته بازم می گه  تقصیر خودمه که ادامه ندادم !
    من فکر نمی کنم ژل موثر باشه و بلحاظ علمی هم این مساله ثابت شده نیست
    تنها راه بزرگتر کردن سینه جراحی هست اونم در موارد خاص نه همه کس

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. با سلام
    من 24 ساله هستم.حدود 1 سال و8 ماهه ازدواج کردم .در عرض 1 سال سینه ام 2برابر کوچک شده.درضمن حدود 5 ساله که به علت کم کاری تیروئید قرص لووتیروکسین سدیم  استفاده می کنم با اینکه مشکلم رفع شده دکترم تشخیص داده تا 1 سال بعد باید قرص مصرف کنم .می خواستم بدانم علت کوچک شدن سینه ام چیست؟

9. sanamkoohi نوشته است: با سلام
    من 24 ساله هستم.حدود 1 سال و8 ماهه ازدواج کردم .در عرض 1 سال سینه ام 2برابر کوچک شده.درضمن حدود 5 ساله که به علت کم کاری تیروئید قرص لووتیروکسین سدیم  استفاده می کنم با اینکه مشکلم رفع شده دکترم تشخیص داده تا 1 سال بعد باید قرص مصرف کنم .می خواستم بدانم علت کوچک شدن سینه ام چیست؟

سلام

یعنی طی این 1 سال وزن کم نکردید ؟
    حس می کنید کوچک شده اند یا واقعا مجبورید از سوتین کوچکتر استفاده کنید ؟

10. سلام

نه اتفاقآ 4 کیلو اضافه کردم ولی نمیدونم علتش چیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید