شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

میزان و مدت تاثیر رآکوتان

1. negar_rm

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت مدیران سایت
    می خواستم بدونم ممکنه رآکوتان  واسه کسی تاثیر نداشته باشه؟اگه این طور هست علتش چی هست؟و چقدر زمان نیاز داره تا این مطلب معلوم بشه؟
    من از وقتی رآکوتان 20 ml Roche میخورم وضعیت جوشهام بهتر که نشده ،بدتر هم شده

2. سلام دوست من
    هر دارویی روی بعضی ها موثره و روی بعضی ها موثر نیست این دیگه چرا نداره
    ممکنه شما دچار عوارض دارو شده باشید ، معمولا همیشه این احتمال هست که با شروع به مصرف دارو بصورت موقع اوضاع بدتر بشه اما اگر به مرور مشکل رفع نشد دیگه باید دارو رو با مشورت پزشک قطع کرد و از داروی جایگزین استفاده نمود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. negar_rm

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    sami28 نوشته است: سلام دوست من
    هر دارویی روی بعضی ها موثره و روی بعضی ها موثر نیست این دیگه چرا نداره
    ممکنه شما دچار عوارض دارو شده باشید ، معمولا همیشه این احتمال هست که با شروع به مصرف دارو بصورت موقع اوضاع بدتر بشه اما اگر به مرور مشکل رفع نشد دیگه باید دارو رو با مشورت پزشک قطع کرد و از داروی جایگزین استفاده نمود

سلام
    این که در مورد علتش پرسیدم به خاطر این بود که جزء عوارضش به این مورد اشاره نشده بود ، و این احتمال هم که به صورت یک مدت بدتر بشه فکر میکنم باید اوئل مصرف به این صورت باشه؟!
    به نظرتون اگه با مصرف 60 عدد از این قرص مشکل رفع نشه ،میشه این نتیجه رو گرفت که بیمار با این قرص سازگاری نداره؟
    (من به حدی رسیده ام که آرزوی 2 ماه پیشم رو پیدا کردم ، با قطع مصرف ممکنه بهتر بشم؟)
    با تشکر از راهنمایی های ارزشمندتون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید