شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اقايون چطوري علاقشونو نشون ميدن؟

1. پسری که دوس داشته باشه واقعا زیاد توجه میکنه به دختره و یه جور خجالت و عقب نشینی همراه با وسواس توجه روی دختر داره به نظرم.
    برداشت من اینه.
    هرکی یه نظری داره.

2. سلام
    خانم roya26 من نمیگم خوب بود یا بد اما میگم ما نباید بخاطر یه فیلم همه مردها رو ... ببینیم. من یه جورایی با نظر اقای rezasdموافقم.

3. فکر میکنم سامی جون جواب این سوال هم داد آقایون خوب فیلم بازی میکنن فکر میکنم تقریبا راهی وجود نداشته باشه بشه فهمید ادعا میکنن عاشق هستند یا واقعا عاشق هستند شاید یکی مثل خودشون میتونه متوجه این موضوع بشه بعید میبینم خانمها به خاطر تفاوتهای مختلفی که با مردها دارن به راحتی متوجه این موضوع بشن

4. سلام
    آقاي sina2000  يعني هر وقت خواستيم بدونيم طرف داره دروغ ميگه يا راست بايد با خودمون يه آقاي ديگه هم ببريم؟
    چي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اونوقت اگه ازمون پرسيد اين ديگه كيه؟ بگيم دروغ سنج توئه؟

به اميد شادي تمام هم ميهنانم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. راستش به این دیگه فکر نکرده بودم

6. سلام.حالا نمیشه آقای سامی بیشتر توضیح بدن که چطور میشه فهمید که راست میگن یا دروغ؟و اینکه چرا آقایون باید اینجوری باشن؟یعنی از اینکه کسیو بذارن سر کار و با اینکارشون یه مدت خوش بگذرونن،واسشون لذت بخشه یا اینکه این یه خصوصیت ذاتیه که در همه آقایون دیده میشه و دست خودشون نیست؟نمی خوام برای فهمیدن این چیزا کتاب معرفی شه یا چیز دیگه .می خوام بیشتر آقایون به این سؤال جواب بدن.

7. raha250 نوشته است: سلام
    با بعضی از نوشته هاتون مخالفم
    بعضا توی نوشته هاتون سعی کردین خانوم هارو موجودات ساده لوح و نازک نارنجی نشون بدید که تا یک مردی میگه دوستت دارم سریعا عاشق میشن ........و بعضا چنان زن هارو موجودات ضعیفی تلقی کردید که بدون آقایون قدرت ادامه زندگی رو ندارند
    در حالیکه ابدا اینطور نیست بلکه این آقایون هستند که بدون خانومها نمیتونن زندگی کنن و به محض شکست عشقی کلید nextرو فشار میدن و میرن سراغ یه دختر لاغرتر.حتی بعد از ازدواج ..آقایون بیشتر از خانوم ها بعد از فوت همسرشون ازدواج دوم میکنند.
    آقایون بیشتر از خانوم ها نیاز به توجه و محبت دارند.
    اما خانومها حس ششم قوی تری دارند پس راحت میتونن متوجه بشن که آیا
    طرفشون واقعا دوسشون داره؟
    آیا داره خیانت میکنه؟
    آیا باهاشون رو راسته؟
    و فرق ادای دوست داشتن و دوست داشتن واقعی نباید کار دشواری باشه .

واماباور من اینه زن ومرد هر دو انسانند ...و دارای اخلاقیات متفاوتی صرف نظر از جنسیتشون هستند.آقایون بهلطبع دروغ گو نیستند و رل بازی نمیکنند و خانوم ها هم بالطبع ساده لوح نیستند.
    چه بسا خانوم هایی هم هستند که به دروغ ادعای دوست داشتن کردن و همینطور آقایون
    و چه بسا آقایونی که سالی یه بار به گفته خودشون عاشق میشن و همینطور خانوم ها.
    چون انسانها صرف نظر از جنسیتشون باورهای متفاوتی از رویدادهای مختلف مثل دوس داشتن و عاشفی دارند...
    یکی اصلا به وجود عشق اعتقاد نداره....دیگری معتقده عشق یک باربه وجود میاد و دیگری هم گفته گور بابای عاشقی.پس برخوردهای این سه نفر سه چیز متفاوته صرف نظر از مرد یا زن بودنشون
    بهشت نصیبتون..............

سلام بله واقعاً منم می‌خوام بدونم کی‌ می‌شه فهمید؟؟؟ چرا بعضی‌ از مردها اینجورین به عنوانه مثال دوست پسر من بعضی‌ اوقات دختری دیگرو سر کار میذاره هر روزم علاقش به من بیشتر می‌شه ولی‌ من نمیتونم تحمل کنم و باور نمیکنم که اون واقعاً منو دوست داره و الانم واقعاً مریض شدم و می‌خوام قید همه چیو بزنم حتا همهٔ خوبیشو چون خودش به من میگه بخدا اینا واسه من بازی اینا واسه ۲ روز تمام می‌شه ولی‌ تویی که میمونی من عاشقشم ولی‌......البته همیشه این کارو نمی‌کنه ولی‌ چی‌ بگم من نمیتونم ببینم خسته شدم نمی‌خوام گیر بدم که از دستش بدم......

8. آهوي عزيزم
    اگه به تو ميگه اينها مال دو روزه و فقط تويي كه تو قلبمي  و از اين حرفها بهت قول ميدم به بقيه دخترهايي كه با هاشون دوسته هم همين رو ميگه باور كن اگه يه دختر اينقدر شجاع باشه كه وقتي ديد داره از جانب دوست پسرش( نامزد يا...) بهش خيانت ميشه رابطه رو سريع كات كنه اون موقع اين جور آقايون گوشي دستشون مياد كه نمي تونن حرمسرا راه بندازن و حال كنن و دختره هم به دليل احساساتش هيچ كاري نكنه

9. منم این حرف آقای سامی را قبول دارم که خیلییییییییییییییییییییییییی از مردا ادای عاشق شدنو در میارن .
    واقعاً سخته که بفهمی یه مرد واقعاً عاشقه یا نه ، ولی من به یه مسئله عقیده دارم اونم اینه که چشمها نمیتونن دروغ بگن .
    مردها مثل ما زنها احساسشون رو نیست ولی وقتی در کنار یه مرد عاشق زندگی کنی واقعاً از زندگیت لذت میبری چون درسته عشقشون رو کم به زبون میارن ولی تمام وجودشون و افکار و رفتارشون عشقشون رو فریاد میزنه.

10. سلام

حالا بيابيد پرتقال فروش را !!!!!!!!!!!!!!

سارا جان عزيزم تا الان بحث سر اين نود كه ميشه از زندگي با يك مرد واقعا عاشق لذت برد بر منكرش لعنت

موضوع سر اينه كه چه جوري اين پرتقال فروش رو .....نه نه  منظورم مرد عاشق رو چه طوري  ميشه پيداش كنيم يا بهتر بگم چه طوري ميشه فهميد عاشقه يا نه؟

پيدا كردن اين راه شد مثل همون نقشه گنج كه اندازه خود گنج با ارزشه

11. " تمام مقاله زیر تجربیات شخصی من هست . موارد استثنا حتما وجود دارند و اصرار ندارم این مقاله رو بعنوان یک متد ، لایتغیر و جهان شمول ! به شما معرفی کنم "

...............

راستش من بارها اومدم بگم که ارزش و علاقه شما نزد نامزد و دوستتان همونقدری هست که اون آدم برای شما وقت می گذارد . و در حقیقت " وقت گذاشتن " سنگ محک ، میزان علاقه افراد هست اما

بعد گفتم چطور بگم ، حساب اون بنده خدایی که علیرغم علاقه قلبیش بدلیل اینکه همین علاقه باعث شده برای تامین معاش روزی 14-15 ساعت کار کنه و دیگه واقعا انرژی براش نمی مونه که وقت بذاره و ... جداست !

یعنی از نظر من هر مرد در اون موقعیت کاری و اجتماعی که هست ( این خیلی مهمه ) همونقدر همسرش رو دوست داره که براش وقت میذاره . تاکید دارم که موقعیت کاری و اجتماعی مهمه . یعنی اگر همسر شما مدیرعامل شرکته ، مثلا روزی 3 ساعت وقت آزاد داره . اگر دوستتون یک دانشجو با کار پاره وقت هست ، مثلا روزی 6 ساعت وقت آزاد داره و etc ولی مهمه که سهم شما از اون 3 ساعت چقدره ! سهم شما از اون 6 ساعت چقدره !
    و صد البته اگر مردی کل زمان آزادش رو به همسرش اختصاص داد 3 معنی بیشتر نداره
    1- خیلی همسرش رو دوست داره
    2- خیلی به همسرش مشکوکه
    3- آدم نرمالی نیست و بشکل بیمارگونه ای نیاز به همدم داره
    پس اگر دقت کنید ، لزوما اون مردی که همه وقت آزادش رو به همسر یا دوستش اختصاص میده ، مجنون قصه ها نیست . اتفاقا شانس اینکه مشکلی در بین باشه ، بیشتره . مرد نرمال اونیه که زمانهای زندگیش رو مدیریت کنه و سهم نامزد و دوستش رو با وسواس کنار بذاره ...

بعد گفتم چطور بگم که وقت گذاشتن ، فقط این نیست که کار و زندگی رو تعطیل کنه و بشینه روبروی شما و همینکه برای رفاه شما تلاش می کنه یعنی داره وقت میذاره . همینکه ساعتها فکر کرده تا چه کادویی برای شما بگیره یعنی وقت گذاشته و ... حتی وقت گذاشتن فقط به روزهای خوب زندگی محدود نمی شود . وسط یک دعوا و سوتفاهم بزرگ هم شما همونقدر برای طرفتون ارزشمندید که حاضره وقت بذاره و تلاش کنه تا این سوتفاهم رو حل کنه .

خدای من میدونم که امکان نداره چنین مفهوم پیچیده ای رو طی یک مقاله ، انتقال داد . اما ادامه می دم ...
    بنظر من تعریف ما از محبت کردن ، از خودگذشتگی ، عشق و ... متفاوته ، این تفاوت هم به نوع ابرازش از جانب ما بر میگرده هم به تلقی ما از رفتارهایی که می بینیم . بنظر من نمیشه روی این معانی بعنوان سنجش میزان علاقمندی حساب باز کرد . یعنی یکنفر ، نهایت قلیان احساساتش در یک نگاه و یک لبخند خلاصه میشه ، یکی وقتی عاشق میشه هر شب نوار داریوش گوش میده و گریه می کنه و خودشو می زنه ! یکی دیگه هم تصمیم می گیره با یک دسته گل این احساس رو انتقال بده . حتی تعبیر علائم عاشق شدن هم اختصاصیت . فرضا همین چند شب پیش یکی خانم به من گفت ، فلانی منو خیلی دوست داره ، چون هروقت جواب sms هاشو نمی دم ، دیوونه میشه ! عصبانی میشه ! تهدید می کنه !! و ...
    حالا از نظر من این رفتاری که این خانم از اون بعنوان نشانه ابراز علاقه یاد می کنه ، از علائم اختلال شخصیت و روانپریشی هست .

پس شخصا دوست ندارم بگم اگر مردی اینجوری نگات کرد عاشقته . اگر برات فلان چیز رو خرید عاشقته . اگر فلانجا بردت یعنی عاشقته و ... من نمی تونم همه آدمهای روی زمین رو پیش بینی کنم . پس ترجیح می دم درباره جزئیات صحبت نکنم و به کلی ترین اصل موجود بپردازم که :

ما مردها ! مدلی که عاشق بشیم و هر مدلی که بخوایم علاقه مون رو ابراز کنیم ، در یک چیز واحد هستیم ، ما برای عشقمون وقت می گذارم ...

بعدش خواستم بگم اگر مردها علاقه باطنی به دختری نداشته باشند و صرفا براساس منافع جنسی یا مالی به طرف اون دختر جلب شده باشند اگر از این منابع محروم بشن ، مدت زیادی نمی تونن نقش بازی کنن و حوصله شون سر میره و خودواقعیشون رو نشون می دن . خواستم بگم برای سنجیدن میزان علاقه در روابطی که مبتنی بر منفعت مالی یا جسمی و جنسی هست ، خانم می تونه با کنترل کردن این منافع ( کنترل روابط جنسی و یا کنترل مسائل مالی و ... ) به تغییراتی که در میزان " وقت گذاشتن " اون مرد ، دیده میشه دقت کنه تا پی ببره این وسط چقدر خودش مهمه و چقدر جسمش یا تمول مالیش و ...

بعدش فکر کردم چطور میشه به این موضوع بپردازم که لزومی نداره حتما تحریمی صورت بگیره تا از عنصر وقت گذاشتن ، بتونیم استفاده کنیم ؟ در یک زندگی روتین هم که همه چیزش مثل سابق هست اگر احساس کردید که وقت کمتری برای شما گذاشته میشه باید هوشیار باشید . ( در این مورد به نکات آخر متن توجه کنید )

بعدش به خودم گفتم حالا چطور باید بگم خانمهای متاهل ابدا نباید با قطع روابط جنسی دنبال محک زدن همسرشون باشن ؟ و این جریان عمدتا مربوط به پیش از ازدواج مربوط هست

چطور می تونم بگم که ، کنترل مسائل جنسی یا مالی با بداخلاقی و خصاصت فرق داره و شما با شیدا ترین مرد روی زمین هم اگر بداخلاقی کنید بهرحال از شما دلسرد میشه

خلاصه علیزغم اینکه متن بلند بالایی نوشتم اما چون دیدم نمی تونم منظور رو برسونم از ارسالش صرف نظر کردم . لیکن هنوزم بشدت معتقدم درصد بسیار پایینی از مردها توانایی این رو دارند که مدت زیادی فیلم بازی کنند . اگر باهوش باشید و من تونسته باشم منظورم رو تا حدودی برسونم ، می تونید از عنصر وقت گذاشتن بعنوان رمز ، شناسایی یک مرد استفاده کنید . اما عنصر وقت گذاشتن رو باید در کنار تمام واقعیات دیگه مورد استفاده قرار داد . واقعیاتی مثل زمان کارکردن یک مرد ، مثل وقتی که هر کسی برای رسیدگی به امور خودش هم لازم دارد . مثل ...

وقتی با قطع یا کنترل منابعی که فکر می کنید یک مرد ممکنه شما رو صرفا به اون دلایل بخواد ، دیدید که قرار ملاقاتها یک خط درمیان شد . ملاقات حضوری جایش را به تماس تلفنی داد و تلفن تبدیل به msg شد و مسیج ها هم کاهش یافت ، باید نگران رابطه تون باشید و این نگرانی لزوما نباید بد تفسیر شود . صرفا باید دنبال علت بگردید بعد اگر لازم بود نگران هم بشید ...
    نکته : وقتی دیدید مرد زندگیتون ، وقت کمتری براتون میذاره ، قبل از اینکه اقدام به خودکشی کنید به این فکر کنید که شاید این جریان موقتیه و شاید گرفتاری های کاری و مالی باعث شده چنین اتفاقی رخ بده . پس اول سراغت علت برید بعدش اگر لازم بود از طناب و مرگ موش و اینچیزا استفاده کنید .

توجه : انتظار نداشته باشید ، 10 سال بعد از ازدواج هم روابط عشقولانتون مثل روزهای اول ، آرتیستی و رمانتیک باشه . بهرحال به مرور شما مادر می شید ، ایشون هم پدر و قسمت قابل ملاحظه ای از حواس و احساسات شما به فرزندانتون ، کار تون ، آینده تون و ... معطوف میشه و همه اینا باعث میشه برای همدیگه وقت کمتری بذارید .

نکته آخر : اگر احساس کردی وقت کمتری برات گذاشته میشه . از زندگی ناامید نشو . توجه به عنصر وقت گذاشتن صرفا برای اینست که بدانی کجای زندگی هست . از اینجا به بعد این تویی که با توجه به جمیع جوانب ( که در این پست آمد و نیامد ) نتیجه خواهی گرفت که این کم کاری ناشی از حوادث ناخوشایند است یا نه ! برعکس ، دلایل مهم دیگری در زندگی بوده اند که باعث شده مرد شما ، وقت کمتری براتون بذاره .
    حتی اگر مورد اول بود بازهم ناامید نشو . این شمایی که تصمیم می گیری تلاش کنی و کنترل زندگیت رو بدست بگیری و توجه مرد زندگیت رو بیشتر از قبل به سمت خودت جلب کنی ، یا رهاش کنی و روز به روز از هم دور بشید تا خدایی نکرده روز جدایی ( قانونی و غیرقانونی ! )

کلا در زندگی هیچوقت ناامید نشو ...

این مقاله رو در حالی به پایان می برم که حس می کنم ، عمرا نتونستم منظورم رو برسونم !

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  12. سلام
    به نظر من یه ذهنیت بدی نسبت به اقایون تمامی خانمها پیدا کردن.برای رفع این ذهنیت بد به شما پیشنهاد میکنم کتابهای خانم باربارا دی انجلیس رو مطالعه کنید:
    ایا تو ان گمشده ام هستی؟
    رازهایی در مورد مردان
    چیزهایی که مردان و زنان نمیدانند
    موفق باشید

13. سلام
    به نظر من یه ذهنیت بدی نسبت به اقایون تمامی خانمها پیدا کردن.برای رفع این ذهنیت بد به شما پیشنهاد میکنم کتابهای خانم باربارا دی انجلیس رو مطالعه کنید:
    ایا تو ان گمشده ام هستی؟
    رازهایی در مورد مردان
    چیزهایی که مردان و زنان نمیدانند
    موفق باشید

کسی میتونه این پست منو حذف کنه!!!چرا دوتا اومده؟؟؟

14. سلام

آقا سامي از جوابتون ممنون.هم خوب توضيح دادين هم به نكته خيلي خوبي اشاره كردين.فكر نمي كنم كسي در درك گفته هاتون مشكلي داشته باشه.

وقتي داشتم تو سايتها دنبال جوابم ميگشتم (ديگه از آقايون عضو سايت نا اميد شدم)به اين مطلب برخوردم. بد نيست مطالعه كنيد

دلایل عشق مردان به زنها!

دلایل مردان برای عشقی که به زنها ابراز می‌کنند چیست؟.

ما مردها زنها را دوست داریم چون:
    *چون همیشه احساس می‌کنند جوانند، حتی وقتی پیر می‌شوند.
    *چون هر وقت کودکی را می‌بینند لبخند می‌زنند.
    *چون وقتی مسیر مستقیمی‌را طی میکنند همیشه مستقیما" روبرو را نگاه می‌کنند و هرگز به طرف ما مردان که با لبخند راه را برایشان باز کرده ایم برنمی‌گردند تا تشکر کنند.
    *چون در همسرداری به گونه ای رفتار می‌کنند که ذهن هیچ غریبه ای به آن راه ندارد
    *چون همه ی توان خود را برای داشتن خانه ای زیبا و تمیز بکار می‌گیرند و هرگز برای کاری که انجام می‌دهند توقع تشکر ندارند.
    *چون هر آنچه که در زندگی خصوصی افراد مشهور اتفاق می‌افتد را جدی می‌گیرند.
    *چون سراغ مسائل غیر اخلاقی نمی‌روند.
    *چون نسبت به زجری که برای زیباتر شدن تحمل می‌کنند شکایتی نمی‌کنند. حتی هنگام استفاده از وسایل خطرناک در سالن‌های ورزشی
    *چون آنها ترجیح می‌دهند سالاد بخورند.
    *چون فقط عاشق پیش غذاها ی متنوع و رنگارنگ و آرایش ملایم و زیبا هستند در حالیکه ما عاشق نوشیدنی‌های مخرب هستیم.
    *چون آنها با همان دقت و ظرافتی که میکل آنژ تابلوی Sistine Chapel را کشیده است، به زیبا ساختن خود دقت میکنند.
    *چون برای حل مشکلات، روش های خاص خودشان را دارند؛ روش هایی که ما هرگز درک نمی‌کنیم و همین ما را دیوانه می‌کند.
    *چون دقیقا" وقتی دیگر خیلی دوستمان ندارند، با ترحم به ما می‌گویند: " دوستت دارم" ؛ تا ما متوجه بی علاقگی آنها نشویم.
    *چون وقتی می‌خواهند در مورد ظاهرشان چیزی بپرسند ترجیح می‌دهند این سوال را از خانمی بپرسند و خلاصه با این مدل سوالات ما را عذاب نمی‌دهند.
    *چون گاهی از چیزهایی شکایت می‌کنند که ما هم آن را احساس می‌کنیم مثل سرما یا دردهای رماتیسمی، به این ترتیب ما می‌فهمیم که آنها هم مثل ما آدم هستند!
    *چون داستان‌های عاشقانه می‌نویسند.
    *چون ساعتها وقت خود را با فکر کردن در مورد اینکه چگو نه می‌توانند با دیگران سر صحبت را باز کنند، تلف نمی‌کنند .
    *چون در حالیکه ارتش ما به کشورهای دیگر حمله می‌کند، آنها هم محکم و بی منطق می‌جنگند و سعی می‌کنند همه ی سوسکهای دنیا را تا آخرین دانه نابود کنند.
    *چون وقتی به آهنگ Rolling Stones با صدای Angie گوش می‌دهند، چشمهایشان از حدقه بیرون می‌زند.
    *چون آنها می‌توانند مثل مردها بلوز و شلوار بپوشند و سر کار بروند، درحالیکه مردها هرگز جرئت نمی‌کنند دامن بپوشند و بروند سر کار.
    *چون همیشه می‌توانند یک ایراد بزرگ از زنی که ما گفته ایم زیبا است بگیرند و به ما بقبولانند که بی سلیقه هستیم و اشتباه می‌کنیم.
    *چون ما از آنها متولد شده‌ایم و به سوی آنها نیز باز می‌گردیم.
    *و پائولو می‌گوید: ما عاشق آنها هستیم چون زن هستند.....به همین سادگی.
    http://mehranirani.persianblog.ir

15. سلام
    خب همه نظر دادند فقط گلتون کم بود که منم اومدم
    آقایون وقتی عاشق میشن گوشه گیر میشن
    دلشون میخواد برن یه گوشه بشینندو حرف نزنند
    تو فکرند
    بیشتر دلشون میخواد شنونده باشند تا گوینده ،البته فقط حرفای عشقو عاشقیااااا
    حوصله حرف زدن ندارند، البته حرفایی به غیر از عشق و عاشقیاااا
    وقتی تو فکرند اگه یه حرفی بهشون بزنی ممکنه اصن نفهمند چی گفت طرف. با یه لبخند ( بدون کلام ) حرفو تمومش میکنند و دوباره میرن تو فکر
    اینا رو گفتم چون داییم که عاشق شده بود این جوری شده بود
    الانم عاشق همسرشه
    موفق باشین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید